سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری مجدد آزمون عملی رشته علوم ورزشی و تربیت بدنی برای افراد جامانده

سازمان سنجش درباره برگزاری آزمون مجدد برای افراد جامانده آزمون عملی رشته علوم ورزشی و تربیت بدنی اطلاعیه داد‌.

آزمون عملی رشته علوم ورزشی و تربیت بدنی

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سازمان سنجش درباره برگزاری آزمون مجدد برای افراد جامانده آزمون عملی رشته علوم ورزشی و تربیت بدنی اطلاعیه داد‌.

اطلاعیه اعلام زمان و محل برگزاری آزمون مجدد برای افراد جامانده آزمون عملی رشته‌ علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱.۰۵.۰۳ در خصوص اعلام زمان و محل برگزاری آزمون مجدد عملی رشته علوم ورزشی کنکور سراسری سال ۱۴۰۱، به اطلاع متقاضیان تحصیل در رشته تحصیلی علوم ورزشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ می‌­رساند، که همه متقاضیان می‌‌بایست با رعایت شرایط و ضوابط اعلام‌شده در اطلاعیه‌های قبلی (اطلاعیه‌های مورخ ۱۴۰۱.۰۴.۲۲ و ۱۴۰۱.۰۵.۰۳) و با توجه به استان و شهرستان محل اقامت خود مطابق جدول ذیل به محل برگزاری آزمون عملی رشته ذی‌ربط مراجعه نمایند. با توجه به اینکه زمان مراجعه متقاضیان براساس حرف اول نام خانوادگی آنها در برنامه زمانی ذیل مشخص گردیده، ضرورت دارد در تاریخ و ساعت تعیین‌شده برای آزمون عملی به محل‌های اعلام‌شده مراجعه شود. عدم مراجعه برای آزمون عملی به‌منزله انصراف از پذیرش در این رشته خواهد بود.

لازم به توضیح است، متقاضیان برای آگاهی از شرایط شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی می‌بایست به درگاه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به‌نشانی https://ssrc.ac.ir مراجعه نمایند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 3, میانگین امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>