جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

واکنش مارتین فورد به تحقیر هالک ایرانی (سجاد غریبی) در برابر گوریل قزاق

آبروریزی هالک ایرانی

سجاد غریبی که خود را هالک ایرانی می داند و در ماه های اخیر حواشی خاص خود را در فضای مجازی به راه انداخته، امشب برای اولین بار در یک رینگ به مصاف چهره ای همچون خود رفت. تا چند ماه پیش قرار بود غریبی با مارتین فورد رقابت کند که آن مسابقه برگزار نشد و پس از آن شاهد کریخوانی شخصی به نام آلمات باخیتوویچ از قزاقستان برای غریبی بودیم که او نیز خود را گوریل قزاق می نامد. باخیتوویچ نیز مانند غریبی در فضای مجازی فعالیت دارد و او نیز هیچ مسابقه رسمی ای نداشت و سرانجام مقرر شد تا این دو امشب در دبی به مصاف هم بر‌وند.

ساعتی پیش در رویدادی به نام Wicked N’ Bad این دو به مبارزه با هم پرداختند که در یک نبرد کاملا آماتور، این گوریل قزاق بود که موفق شد سجاد غریبی را در راند اول مبارزه و در کمتر از دو دقیقه ناک اوت کند. البته که در طول این دو دقیقه نیز چیزی به نام مبارزه ندیدیم و بیشتر شاهد گریز‌ دو طرف از هم و به ویژه فرارهای سجاد غریبی بودیم.

فیلم ناک اوت شدن سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی (البته خودش فکر میکنه:)

عذرخواهی هالک ایرانی پس از شکست جنجالی مقابل حریف قزاق

مبارزه مارتین فورد و سجاد غریبی

پیش تر مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد به تعویق افتاده بود اما اکنون سازمان بوکس استار اعلام کرد این مسابقه برگزار نخواهد شد. مارتین فورد مبارز انگلیسی با انتشار پستی در اینستاگرام از لغو مبارزه اش با سجاد غریبی (هالک ایرانی) خبر داد.

حواشی به وجود آمده در پیش مبارزه و نشست خبری دو سلبریتی بوکسور سنگین وزن و آماتور بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام داشت.

مارتین فورد در ویدیویی که در اینستاگرام منتشر کرد گفت: طبیعتا من بسیار ناامید هستم که مبارزه من با هالک ایرانی دیگه وجود نداره به ویژه با توجه به این که زمان زیادی را به برنامه تمرینی خود اختصاص دادم و هر کاری انجام می دادم تا مطمئن شوم در بهترین حالت ممکن قرار دارم.

واکنش خاص مارتین فورد به تحقیر هالک ایرانی

مارتین فورد می‌گوید که پس از تحقیر شدن سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی در اولین مبارزه اش در داخل رینگ در مبارزه با گوریل قزاق، حس می‌کند توجیهش برای کنار کشیدن از مبارزه با ورزشکار فیک ایرانی درست بوده است.

مارتین فورد در این باره نوشت: «می توانم سرم را بالا نگه دارم و با افتخار. تنها لازم است مبارزه را ببینید تا درک کنید که دقیقاً چرا من از مبارزه با او کنار کشیدم. امیدوارم کسانی که سعی داشتند این مبارزه انجام شود بعد از مسابقه نیز کنار او باشند و از او حمایت کنند. برای من، ترجیح می‌دهم کنار بکشم و خطر ترسو خطاب شدن را به جان بخرم تا این احتمال وجود داشته باشد که در صورت مبارزه مان همان اتفاقی بیفتد که برای این بچه رخ داد».

فورد در ادامه واکنش خود به شکست سجاد غریبی نوشته است: «هیچ راهی وجود ندارد که او می‌توانست برای این مبارزه آماده باشد و همه کسانی که در این ماجرا دست داشته اند باید از خود سوال کنند و مسئولیت عواقب اتفاقات و واکنش‌های بعدی را بپذیرند. این سرگرمی نیست، این اذیت و آزار و سوء استفاده از انسانی است که به وضوح دچار توهم شده»

 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 16, میانگین امتیاز: 4,25 از 5)
Loading...

۱۸ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ابوالفضل گفت:

  بابا این چاق هست فقط زورش به وزنش هست مارتین فورد با یک ضربه ناک اوت میکردش بازم خوبه فورد شایسته ندونست مبارزه کنه با این. اگه مبارزه میکرد آبروی کشورمون میرفت.

  موافقم ۸
 2. Parsa گفت:

  خودمون کم بدبختی نداریم بعد این دلقک میره آبروی ایران و ایرانی رو میبره.
  همش هم برای پول، وطن فروشی به روایت شِرِک ایرانی…

  موافقم ۱۰
 3. Amiroo گفت:

  بابا بخدا جلوی سجاد رو نباید بگیریم. باید جلوی ساقی سجاد رو گرفت. آبرو ایران بازیچه تو نیست که حداقل بزار اون نیمچه آبرویی که هست از ایران پایدار بمونه.

  موافقم ۱۱
  مخالفم ۱
 4. محمدهادی گفت:

  واقعاً آقای مارتین فورد پوریای ولی زمانه ما مردم ایران هست. از این بزرگ‌مرد و پهلوان کمال تشکر رو دارم. انقدر مرد هستش که با وجود اون همه توهین سجاد غریبی بعد از لغو مبارزه به مردم ایران میگه در کنارش باشید. درود خدا برتو مارتین فورد

  موافقم ۲۲
  مخالفم ۱
 5. عباس گفت:

  خجالت نکشیدی؟ مثل مرغی بود که خروس دنبالش کرده هی بالشو می‌برد بالا

  موافقم ۲۱
 6. فازی گفت:

  یعنی خاک بر سر این سجاد غریبی من دختر زورم بیشتر از اینه…حتی بلد نیست مشت بزنه. از حرص دارم دیوونه میشم خیلی بی عرضه هستی برو بمیر چقدر عذرخواهی میکنی تو مرد نیستی.

  موافقم ۴۳
  مخالفم ۳
 7. مرتضی گفت:

  این فقط میره مبارزه میکنه پولش رو میگیره اصلا هم آبروی ایران براش مهم نیست چه ببره چه ببازه به پولش میرسه.

  موافقم ۲۲
  مخالفم ۲
 8. جواد رشتی گفت:

  خدایی مارتین فورد یکی بهش میزد با برف سال دیگه هم نمی‌تونست بیاد پایین. فقط خواستم بدونم کی عصبی میشی پشمک حاج عبدالله تا هالک بشی

  موافقم ۲۳
 9. نادر گفت:

  من رشته ورزشیم بوکس نیست اما فقط اینو میدونم این بابا تو عمرش ۲ ساعت تمرین مشت زنی نکرده. مربیش خیلی توهم داشته اینو فرستاده تو رینگ. اصلا و ابدا دعوا و مشت زنی ربطی به هیکل نداره جرات میخواد جرات. خواهشا مسئولین برای حفظ آبروی ایران هم که شده جلوی این بچه رو بگیرند.

  موافقم ۲۶
  مخالفم ۱
 10. جواد گفت:

  خوب مشت زدن بلد نیستی حداقل چهار تا فحش میدادی دلمون خوش بود.

  موافقم ۳۰
 11. مالک موسوی گفت:

  سجاد فقط بلدی آبروریزی کنی آخه مال این کارا نیستی

  موافقم ۱۸
 12. عدنان گفت:

  جاسم گوزو تو محله ما هم می‌تونه با یک گوز سجاد غریبی رو شکست بده.

  موافقم ۱۷
 13. ادمین گفت:

  جا داره یادی کنیم از این بزرگمرد که برای حفظ آبروی سجاد غریبی مبارزه با اون رو لغو کرد تا آبروی این آدم در سطح جهان نره البته

  مارتین فورد

  موافقم ۶۶
  مخالفم ۱
 14. بوکسر گفت:

  هالک ایرانی نهایت پتانسیلش اینه که محرم بذاریش جلوی درب آشپزخونه مسجد که مراقب باشه کسی یک غذا بیشتر نگیره!

  موافقم ۴۵
  • مرتضی رمضانخانی گفت:

   🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😍کاملا درسته فقط به درد این کار میخوره 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   موافقم ۳
 15. سالار گفت:

  با التماس از مسئولین کشور تقاضا دارم که وقتی این پسر وارد ایران شد، ممنوع‌الخروجش کنن. به قدر کافی بدبختی داریم، اینم هر سه ماه یکبار میاد یه گندی به نام ایران و ایرانی میزنه و آخرشم میگه ببخشید، رو اوج نبودم. بابا تو همینی دیگه، کلاغ که نمیتونه با فتوشاپ عقاب بشه. چرا باور نمی‌کنی پسر؟

  موافقم ۲۸
  مخالفم ۱
 16. امیررضا گفت:

  تاکتیک سجاد غریبی این بود اینقد کتک بخوره تا عصبی شه تبدیل به هالک شه :))

  موافقم ۴۱
  مخالفم ۱

ارسال دیدگاه شما

×