سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

دلیل ازدواج زنان زیبا با مردان معمولی

زنانی که به دنبال یک همسرمادام‌العمر هستند، مردی را که از لحاظ زیبایی یک درجه پایین‌تر از خودشان هستند را انتخاب میکنند. تحقیقات جدید نشان می‌دهد روابط زوج‌هایی که در آنها زن ظاهر بهتری نسبت به همسرش دارد، مثبت‌تر و بهتر از سایر زوج‌ها است.

به گفته محققان، دلیل آن این است که مردان برای زیبایی ارزش زیادی قائل هستند، در حالی که زنان بیشتر به کسی که از آنها حمایت کند، علاقه دارند.

چرا زنان زیبا با مردان معمولی ازدواج می کنند؟همسران با چهره معمولی حامی هستند

محققان از ۲۸ زوج وقتی با یکدیگر درباره یک مشکل شخصی صحبت می کردند، (به مدت ۱۰ دقیقه) فیلمبرداری کردند. از آنها خواسته شد در زمینه یکی از مشکلات شخصیشان در زمینه سالم‌ترغذا خوردن، یافتن شغل جدید و ورزش صحبت کنند. در نهایت پس از تجزیه و تحلیل یافته ها، مشخص شد که مردانی که حامی همسرشان نبودند گفته بودند: «این مشکل خودته، و خودت با آن کنار بیا و تغییرش بده» اما در مقابل، مردان حامی گفته بودند که : « تا زمانی که من کنارتم نگران نباش» ؛« چه کاری میتونم برات بکنم؟» ؛ « باهم این مشکل رو حل میکنیم»

گروهی به بررسی جذابیت چهره پرداختند که طی این بررسی حدود یک سوم از زوج‌ها همسر جذاب‌تری داشتند، یک سوم از زوج‌ها شوهر جذاب‌تری داشتند و بقیه زوج‌ها ظاهری مشابه داشتند.

Why Beautiful Women Marry Less Attractive Men

مردان با چهره عادی همسران قدرشناسی هستند

مردان به جذابیت همسرشان بسیار اهمیت میدهند و در مقابل هم برای زنان، قد و حقوق مرد اهمیت دارد.

مردی که از نظر فیزیکی جذابیت کمتری نسبت به زنش دارد، بیشتر از جانب زنش مورد توجه قرار میگیرد. در این روابط مرد هم بیشتر به زنش اهمیت میدهد، بنابراین سخت تلاش میکند تا این رابطه را حفظ کند.

در زوج‌هایی که شوهران جذاب‌تر بودند، هر دو طرف کمتر از یکدیگر حمایت می‌کردند. مردانی که جذاب‌تر از همسرشان هستند، بیشتر خیانت میکنند و به همسرشان توجه نمیکنند. جذابیت بیشترمرد نسبت به زن باعث نارضایتی بیشتر و تعهد کمتر در ازدواج میشود.
به گفته محققان، جذابیت مردان برای زنان چندان مهم نیست و زنان بیشتر به دنبال شوهرانی هستند که از آنها حمایت کند.

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 9, میانگین امتیاز: 4,11 از 5)
Loading...

۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
  1. قوچعلی گفت:

    دلیل ازدواج زنان زیبا با مردان معمولی این است که : (( خربزه خوب نصیب شغال میگردد. ))

    موافقم ۴

ارسال دیدگاه شما

×
/a>