سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱

آیا با جراحی بینی چهره من تغییر می کند؟

 بسیاری از افراد امکان دارد که از ظاهر بینی خود رضایت نداشته باشند اما تعداد کمی از افراد هستند که اقدام به جراحی بینی می نمایند. چرا که  تغییر پیدا کردن شکل بینی و تاثیراتی که عمل بینی روی چهره می گذارد برای بسیاری از افراد قابل قبول نمی باشد و در برخی از موارد از این جراحی می‌ ترسند. البته که احتمال این اتفاق بسیار کم است و بیشتر افراد با عمل بینی، زیبایی بیشتری به دست می آورند. تاثیراتی که عمل بینی روی صورت شما می گذارد از جنبه های متنوع باید مورد بررسی قرار بگیرد

انواع تاثیرات جراحی بینی روی چهره

تاثیراتی که جراحی بینی روی صورت می گذارد و شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از :

ایجاد توازن صورت

بینی یکی از مهمترین قسمت های صورت می باشد که در مرکز صورت قرار می ‌گیرد. بنابراین آن دسته از افرادی که بینی های نامتقارن دارند صورتشان چهره جذابی نخواهد داشت. اگر شما می خواهید صورت جذاب و متقارن داشته باشید می توانید از روش عمل بینی استفاده کنید. توجه داشته باشید که توازن صورت شما باید بر اساس نوع فرم بینی و نوع چهره ‌تان انجام شود. اگر پزشک متخصص در زمین عمل بینی  تخصص کافی نداشته باشد امکان دارد که توازن صورت را بر هم بزند و به طور کلی ساختار بینی به گونه ای شود که زیبایی لازم را نداشته باشد. بنابراین ایجاد توازن در صورت تنها در صورتی با عمل بینی انجام خواهد شد که بهترین دکتر عمل بینی به بهترین نحو ممکن عمل بینی را انجام دهد.

جراحی  زیبایی بینی

تغییر اندازه بینی

اگر شما به نسبت دیگر اجزای صورت خودتان بینی بزرگ و یا کوچکی دارید می توانید عمل بینی انجام دهید تا بینی را به اندازه دلخواهتان برسانید. توجه داشته باشید که تغییر پیدا کردن اندازه بینی روی زیبایی شما تاثیر زیادی می ‌گذارد. آن دسته از افرادی که بینی های بزرگ گوشتی دارند می‌ توانند با عمل کردن بینی کوچک تری داشته باشند تا زیبایی صورت شان افزایش پیدا کند. بسیاری از افراد هستند که بینی های بزرگ استخوانی دارند و همین مسئله زیبایی آنها را زیر سوال می‌ برد. بنابراین آنها با عمل بینی اندازه بینی شان کوچکتر می شود و زیبایی بیشتری به دست می ‌آورند.

رفع مشکلات تنفسی

به طور معمول با جراحی بینی شما می توانید یک تیر و دو نشان بزنید. چرا که بسیاری از افراد امکان دارد مشکلات تنفسی داشته باشند و به همین دلیل باید عمل بینی را انجام دهند. اگر شما می‌ خواهید جهت رفع مشکلات تنفسی خود اقدام کنید می توانید از پزشک خود درخواست نمایید که عمل زیبایی هم روی بینی شما انجام دهد. معاینات دقیق بعد از وضعیت تنفسی تان توسط پزشک کمک می‌ کند که هر یک از مشکلات تنفسی تان از بین برود و همچنین بینی زیباتری داشته باشید.

افزایش اعتماد به نفس

بدون شک زیبایی بیشتر اعتماد به نفس افراد را به همراه خواهد داشت. بنابراین اگر شما بینی‌تان کوچکتر شود بدون شک اعتماد به نفس بیشتری به دست می ‌آورید. چهره زیبا که بینی کوچک داشته باشد اعتماد به نفس افراد را افزایش می ‌دهد.آن دسته از افرادی که بینی های گوشتی بزرگ و یا استخوانی دارند بهترین روشی که برای زیباسازی بینی خود می توانند انتخاب کنند روش جراحی می باشد که توسط پزشک حرفه ای انجام شود. عمل بینی یکی از بهترین روش های زیباسازی و متقارن سازی صورت می باشد.

تاثیر نوع بینی روی الگوی جراحی بینی

یکی از مهم ترین نکاتی که پزشک برای عمل بینی در نظر دارد نوع بینی فرد می باشد. به طور کلی باید بدانید آن دسته از افرادی که بینی های گوشتی دارند و یا دارای بینی پهن و گوشتی هستند باید بر اساس روش ها و استانداردهای مشخص شده بینی شان عمل شود. آن دسته از افرادی که بینی شان گوشتی است با بینی افرادی که استخوانی می باشد به طور کلی عمل بینی شان فرق می‌ کند. برای جراحی کردن بینی های گوشتی باید از تکنیک‌ های جدید جراحی استفاده شود. بسیاری از افرادی که بینی گوشتی دارند از این مسئله می‌ ترسند که بعد از عمل جراحی زیبایی لازم را به دست نیاورند. پزشکان زیادی هستند که جراحی بینی استخوانی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. ولی باید بدانید که برای جراحی بینی گوشتی تجربه و مهارت جراح در نتیجه عمل بینی بسیار تاثیر گذار است. بنابراین شما برای این که بینی خود را به بهترین نحو ممکن عمل کنید و زیبایی لازم به دست آورید باید نزد پزشک  متخصص حرفه ای بروید.

چرا جراحی بینی موجب تاثیر زیادی روی چهره می شود ؟

شاید برای شما این پرسش به وجود بیاید که چرا عمل بینی تاثیر چشمگیری روی چهره تان می گذارد. این پرسش به این دلیل است که بینی عضو بسیار مهمی در صورت می باشد و از دیگر اعضای صورت جلوتر قرار می‌گیرد. به همین دلیل باید بدانید که زیبایی و عمل بینی موجب می شود زیبایی تان افزایش پیدا کند. بسیاری از خانم ها و آقایان که به زیبایی صورت خود اهمیت می دهند نزد بهترین پزشک برای عمل بینی می روند. با این تفاسیر به دلیل مهم بودن اندازه بینی و تناسب آن با صورت باید نوع بینی در ابتدا مشخص شود. اگر شما صورت کوچکی داشته باشید بدون شک بینی بزرگ به صورت تان نمی آید، بنابراین باید به اندازه بینی بر اساس نوع صورت خود دقت کنید.

عمل بینی به طور معمول موجب کوچکتر شدن بینی می شود و نوک بینی را به سمت بالا می برد. در این صورت لب های شما بیشتر نشان داده خواهد شد و همچنین زاویه صورت تان هماهنگی خوبی به دست می ‌آورد. ماهیچه‌ های بینی در صورتی که بالاتر برود جذابیت بیشتری به صورت تان بخشیده می شود و قوز بینی در این صورت از بین می ‌رود.

بعد از عمل بینی شما تا ۳ هفته بینی ‌تان تورم دارد و بعد از آن تورم بینی کمتر می‌ شود. عمل بینی روی لبخندتان تاثیر بسیار زیادی می گذارد. نقص های بینی، برآمدگی ها، قوزها و بسیاری از دیگر مواردی که مربوط به بینی شما می باشد با عمل بینی از بین می رود.

https://drmohsenasadi.com

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1, میانگین امتیاز: 2,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×