پنج شنبه , ۲۹ مهر , ۱۴۰۰

با خرید عطر و استفاده از آن دیگران را جذب خود کنید

خرید عطر برای جذب همسر و دیگران

برای درمان و ایجاد احساسات خوب بین مردم و بهبود روابط زناشویی، خرید و استفاده عطر راحت ترین راهکار مفید است. حس بویایی بر روی بخش راست مغز بدن انسان که عواطف، حافظه و خلاقیت را کنترل می کند تاثیر مثبت دارد. امروزه از آروماتراپی روغن های معطر و رایحه آن حتی برای درمان مشکلات فیزیکی و عاطفی و سلامت هورمونی بدن استفاده می شود.

نظریه آروماتراپی بیان می کند که: ” استفاده از اسانس های اساسی به تقویت سیستم ایمنی بدن هنگام استنشاق کمک می کند. بوی های شیرین نیز بر خلق و خوی افراد تأثیر می گذارد و می تواند به عنوان یک نوع روان درمانی مورد استفاده قرار گیرد.”

از این رو لازم است تا اطلاعات درست و کاملی راجع به عطرها و انواع آن داشته باشیم تا با خرید عطر زنانه و مردانه مناسب تاثیر مطلوبی بر اطرافیانمان بگذاریم.

اما برای خرید عطری خوب و با کیفیت که خواسته ما را تامین کند باید به موارد زیر دقت کنیم:

  1. عطر با حس افراد به صورت مستقیم رابطه دارد و سبب می شود افراد از روی بوی شما قضاوتتان کنند زیرا بوی عطر سبب به دست آوردن شناخت و قضاوت می شود. بنابراین باید عطر مورد نظرتان را درست انتخاب کنید.
  2. برای انتخاب درست، علاوه بر سلیقه مشاوره نیز مهم است اما متاسفانه بسیاری از مشاوره ها به دلیل اینکه افراد می‌خواهند عطر موردنظر خود را بفروشند به درستی انجام نمی‌گیرد .
  3. در هنگام خرید داشتن اطلاعات اولیه به راحتی انتخاب عطر و سردرگم نشدن شما کمک خواهد کرد. بسیاری از افراد سعی می کنند همواره از یک عطر استفاده نمایند زیرا معتقدند که هر کس باید بوی خودش را بدهد و با بوی این عطر مردم باید او را بشناسند.
  4. زمان خرید عطر دقت کنید که این دیگران نیستند که باید از بوی عطرتان لذت ببرند. بلکه ابتدا خودتان باید از عطری که استفاده می کنید، لذت ببرید. برای لذت بردن خودتان از عطر انتخابی عطر را به گردن نزنید زیرا فاصله گردن تا بینی کم است و دیگر نمی توانید بو را حس کنید و باید دائما عطر خود را تجدید نمایید. بد نیست که هر چند وقت یک بار برای تنوع عطرتان را عوض کنید.
  5. برخی اوقات با اینکه عطری را گران می خرید اما باز هم بوی ماندگاری ندارد . در خرید عطر باید این نکته را رعایت کنید که در فصل گرم عطر گرم نخرید زیرا استفاده از این عطر حس خوبی به شما و دیگران القا نمی کند بنابراین سبب می شود که تصور کنید بوی عطر باقی نمانده یا عطرتان را دوست نداشته باشید.
  6. عطر را به صورت دورانی روی دست خود نزنید زیرا با این کار بویی که برای ماندگاری است بالا می آورید و برای همین ماندگاری از بین می رود پس بوهایی که از عطر منتشر می شود باید به ترتیبی که تعیین شده منتشر شود.
  7. برای خرید عطر همزمان ۱۰ مدل عطر را نبویید و برای این کار عجله نداشته باشید و وقت بگذارید زیرا در صورت عجله متوجه نخواهید شد چه عطری را باید بخرید. عطری که انتخاب می کنید ارزان نیست که به راحتی آن را کنار بگذارید برای همین باید آنچه را که می خرید دوست داشته باشید و به درستی از آن استفاده کنید.
  8. نور خورشید و گرما سبب تغییر و از بین بردن بوی عطر می شود . نگهداری عطر در یخچال سبب ماندگاری بیشتر عطر شما تا زمانی که باقی است خواهد شد.

چرا عطری یکسان در افراد مختلف رایحه‌ی متفاوت ایجاد میکند؟

اگر تا به حال از عطر خاص شخص دیگری لذت برده اید و سپس آن را بر روی خودتان آزمایش کرده و متوجه شدید که بوی متفاوت ایجاد کرد، بدانید که شما تنها نیستید. یک مبنای علمی برای رفتار عجیب عطر وجود دارد!

در حالی که عطر معطر ممکن است همان اسانس های معطر را داشته باشد، شیمی بدن هر فردی می‌تواند به شدت بر روی چگونگی واکنش عطر بر بدن و پوست تاثیر بگذارد. هورمون ها همچنین می‌توانند در مورد نحوه عملکرد عطر روی بدن به گونه‌ای متفاوت رفتار کنند. رژیم‌های غذایی نیز می‌توانند بر روی بوی عطر کاملا تاثیر بگذارند. بنابراین بوی عطری یکسان بر روی افراد مختلف متفاوت عمل می‌کند و لازم است تا عطری را که همگونی بیشتری با شیمی بد شما دارد انتخاب کنید.

چطور می‌توانیم از اصل بودن عطر خود مطمئن شویم؟

برای بهره مندی هرچه بیشتر از مزایای عطر باید به اصل بودن آن دقت کرد. با توجه به شباهت های زیاد برندهای اصلی و تقلبی ، تنها راهی که می توان عطر تقلبی و اصل را از هم تشخیص داد، خرید از فروشگاه های معتبر و قابل اعتمادی مثل فروشگاه عطر ماه 24 است. فروشگاهی که علاوه بر داشتن سابقه بالا، درصد رضایت بالای مشتریان و نماد اعتماد الکترونیک، پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره تخصصی رایگان دارد.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 5, میانگین امتیاز: 4,60 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×