چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

۱۰ رنگ برتر بهار ۹۶ ♦ آشنایی با رنگ های بهاری

از رنگ هایی که براق و برجسته هستند تا آنهایی که حسی طبیعی را منتقل می کنند، ۱۰ رنگ برتر بهار امسال در واقع یاد آور رگ هایی است که در طبیعت دیده می شوند و ما را به محاصره خود درآورده اند.

 

آشنایی با رنگ های برتر بهار 96, رنگ های بهاری

۱۰ رنگ برتر بهار امسال در واقع یاد آور رگ هایی است که در طبیعت دیده می شوند

 

پنتون هر سال رنگ سال و رنگ های مد هر فصل را اعلام می کند. نفوذی که این برند رنگ سازی روی تولید کنندگان و طراحان دارد باعث می شود پس از هر اعلام رنگ جهت گیری های زیادی انجام شود.

 

یکی از چیزهایی که رنگهای بهار را خاص کرده توجه پنتون به طبیعت بوده به صورتی که از گرمای آفتاب تا آرامش دریا و سبزی درختان را می توان در این رنگ ها ببینید.

 

در ادامه ۱۰ رنگ برتر بهار امسال را با هم مرور می کنیم:

 

نیاگارا

راحت و قابل اعتماد صفاتی است که پنتون برای اولین رنگ بهار امسال استفاده کرده. می توان گفت این رنگ یکی از شایع ترین رنگ های بهار خواهد شد. نیاگارا در واقع یک آبی کلاسیک جین مانند است که در درون صحبت از سهولت و آرامش دارد.

 

رنگ های برتر بهار 96,رنگ های برتر بهار 96

رنگ نیاگارا یکی از شایع ترین رنگ های بهار خواهد شد

 

زرد گل پامچال

در مقابل نیاگارا زرد گل پامچال قرار دارد که با جرقه هایی از حرارت و شور و نشاط است. این طیف از رنگ زرد ما را در برابر گرمایی آنی قرار می دهد. این رنگ ما را به مقصدی به نام اشتیاق، دلخوشی های خوب و روزهای آفتابی می برد.

 

رنگ های مد بهار 2017,آشنایی با رنگ های بهار 2017

در مقابل نیاگارا زرد گل پامچال قرار دارد که با جرقه هایی از حرارت و شور و نشاط است

 

آبی لاجوردی

آبی لاجوردی انرژی زیادی را منتقل می کند. قوی و با اعتماد بنفس از صفاتی که به این رنگ نسبت داده می شود. این طیف رنگ آبی سرشار است از تشعشع درونی.

 

رنگ های بهاری 96,آشنایی با رنگ های بهاری

آبی لاجوردی انرژی زیادی را منتقل می کند

 

شعله

شعله در واقع یک رنگ قرمز بر پایه نارنجی است. شعله بسیار شاد و دوست داشتنی است. این رنگ با نشاط و پر زرق و برق با زیبایی تاثیر گذار خود به مجموعه رنگ های بهاری گرما بخشیده است.

 

رنگ های بهاری, شناخت رنگ های برتر بهاری

شعله در واقع یک رنگ قرمز بر پایه نارنجی است

 

جزیره بهشت

جزیره بهشت یک آبی با طراوت است که تغییر منظره را به ذهن می آورد. این رنگ خنک آبی و سبز با رویاهای ما هم صحبت می شود و یادآور رنگ های گرمسیری است.

 

رنگ های برتر بهار 96,آشنایی با رنگ های برتر بهار 96

جزیره بهشت یک آبی با طراوت است که تغییر منظره را به ذهن می آورد

 

سیاه توسه رنگ پریده

در ادامه رنگ های آرامش بخش سیاه توسه رنگ پریده را داریم که در واقع طیفی آرامش بخش از صورتی است. صفاتی که برای این رنگ به کار می رود معصومیت و خلوص است. این رنگ جایگزینی است برای صورتی منتها با نرمی و لطافت بیشتر.

 

رنگ های بهار 96 چیست,رنگ های مد بهار 2017

صفاتی که برای رنگ سیاه توسه رنگ پریده به کار می رود معصومیت و خلوص است

 

سبزه ای

رنگی مولد طراوت. سبزه ای در واقع ترکیبی از زرد و سبز است. یادآور شکوفایی شاخ و برگ است و با دیدن این همه باروری در این رنگ دوست دارید نفسی عمیق بکشید و اکسیژن را درون خود تقویت کنید. سبزه ای به عنوان رنگ سال نیز انتخاب شده است.

 

آشنایی با رنگ های بهار 2017,رنگ های بهاری 96

رنگی مولد طراوت. سبزه ای در واقع ترکیبی از زرد و سبز است

 

صورتی بومادران

گرمسیری و شاد بودن این رنگ صورتی فوق العاده برجسته و چشم گیر و متلاتم است. پنتون صورتی بومادران را رنگی فریبنده مفرح و افزاینده آدرنالین توصیف می کند.

 

رنگ های بهاری 96,رنگ های برتر بهار 96

پنتون صورتی بومادران را رنگی فریبنده مفرح و افزاینده آدرنالین توصیف می کند

 

کلمی

رنگ کلمی یادآور طبیعا و سبک زندگی سالم است. کلمی یکی دیگر از طیف های رنگ سبز است که خود را در میان این ۱۰ رنگ جا داده. درست مانند سبزه ای با دیدن این رنگ نیز طبیعت به انسان الهام می شود. این طیف سبز طبیعی و نماد حاصلخیزی است. از این نوع سبز به عنوان پس زمینه برای رنگ های با طراوت زیاد استفاده می شود.

 

آشنایی با رنگ های بهاری,رنگ های برتر بهار 96

کلمی یکی دیگر از طیف های رنگ سبز است که خود را در میان این ۱۰ رنگ جا داده است

 

فندقی

پایان بخش رنگ های بهاری امسال فندقی است. این رنگ طبیعتی خاکی را به ذهن می آورد. رنگی بی تکلف با گرمایی ذاتی. فندقی رنگی است انتقالی که بدون هیچ دشواری می توان آن را در فصول مختلف مورد استفاده قرار داد.

 

بسیاری از رنگ هایی که در این مقاله معرفی شد را می توانید با یکدیگر نیز ترکیب کنید و مورد استفاده قرار دهید. آشنایی با این رنگ ها می تواند در زمینه های مختلف به انتخاب هایتان کمک کند و باید گفت رنگ های بهار امسال جدای مد بودن فوق العاده زیبا هستند و در حالت عادی نیز مورد قبول عموم واقع می شوند.

 

رنگ های برتر بهار 96,رنگ های برتر بهار 96

پایان بخش رنگ های بهاری امسال فندقی است

 

منبع : bedunim.ir

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 4, میانگین امتیاز: 4,50 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×