یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲

جزئیات گزینش قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش حواسشان به تلفن همراه خود باشد که قرار است از این طریق برای گزینش مطلع شوند.

معلم

زمان گزینش از قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به گزارش تصویر زندگی به نقل از  خبرآنلاین، بالاخره نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سازمان سنجش اعلام شد. اما پذیرفته‌شدگان برای تدریس در مدارس و اشتغال در آموزش و پرورش باید مرحله گزینش و دوره آموزشی را هم طی کنند.

آموزش و پرورش شهر تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که پیرو اطلاعیه قبلی به اطلاع پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی ۱۴۰۰ می‌رساند بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، مرحله اول فرایند بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱.۵.۲۶ آغاز و زمان و مکان دقیق مصاحبه عمومی گزینش از طریق ارسال پیامک با شماره ۳۰۰۰۱۱۰۰۰۰۰۰۰۲ به تلفن همراه پذیرفته شدگان ارسال خواهد شد.

لذا ضروری است نسبت به مراجعه در موعد مقرر در پیامک اقدام و از مراجعه حضوری تا قبل از دریافت پیامک از طرف هسته گزینش خودداری کنید.

با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سازمان سنجش، داوطلبین پذیرفته شده در آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به مطلب زیر توجه کنند.

نیاز به مراجعه حضوری داوطلبان پذیرفته شده به ادارات آموزش و پرورش نمیباشد و داوطلبین منتظر صدور اطلاعیه بعدی این سازمان باشند؛ اطلاعیه بعدی متعاقبا از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

به گفته کریمیان، مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش روی درگاه سازمان سنجش قرار گرفته و برای متقاضیان شرکت در این آزمون قابل مشاهده است.

نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ویژه آموزش و پرورش در تاریخ‌های ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد.

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش، دکتر علیرضا کریمیان با اعلام این خبر گفت: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در درگاه سازمان سنجش قرار گرفته و برای متقاضیان شرکت در این آزمون قابل مشاهده است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش افزود: نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ویژه آموزش و پرورش در تاریخ‌های ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد و کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته‌های شغلی مربوط به آموزش و پرورش در روز جمعه ۳ تیر منتشر شده بود. متقاضیان این آزمون برای کسب اطلاعات تکمیلی به اطلاعیه ای که  از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر شده مراجعه کنند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 5, میانگین امتیاز: 4,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×