شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

پلاک اسم بهترین انتخاب برای هدیه دادن

هدیه دادن غالبا کاری ساده انگاشته می شود، ولی از آن روی که سلیقه شخصی و نیاز افراد با یکدیگر متفاوت است؛ در واقع کاری بسیار ظریف و دشوار است. سختی از آن لحاظ که برای انتخاب هدیه، ذهن ما به این مشغول می شود که ممکن است هدیه ای را که تهیه می کنیم مورد پسند فرد مورد نظر قرار نگیرد و با وجود هزینه پرداخت شده، کارآیی لازم را برای او نداشته باشد. این گونه شد که در صدد برآمدیم در این مقاله یک گزینه خوب برای هدیه معرفی نمائیم و به توضیح این مورد بپردازیم که چرا پلاک اسم بهترین انتخاب برای هدیه دادن است؟ پس همراه ما باشید…

سابقه هدیه‌ دادن

سابقه دیرینه‌ی هدیه‌ دادن به روزگارهای قبل از دوران غارنشینی انتساب داده می‌شود، اینگونه که شامپانزه‌های نر برای ارتباط برقرار کردن با شامپانزه‌های ماده به آنها غذا هدیه می دادند. همچنین انسان های نخستین برای نشان دادن عشق، محبت، بخشندگی و به نمایش گذاشتن اقتدار و توانایی خود برای تشکیل خانواده از هدیه دادن استفاده می کردند.

در دنیای امروز نیز ما همچنان این سنت را حفظ کرده ایم و همواره در تلاشیم که با تهیه یک هدیه برای اعضای خانواده، پدر، مادر، همسر، فرزند و یا دوستان و آشنایان، ایشان را خوشحال کنیم تا از احساس خوب آن ها لذت ببریم.

و اما…

چه هدیه ای انتخاب کنیم؟

در دنیای مدرن امروز، با وجود پیشرفت صنایع و تکنولوژی گزینه های متنوع بسیاری در مشاغل مختلف از جمله گلفروشی ها، شیرینی فروشی ها و حتی به تازگی انواع گالری طلا و جواهرات آنلاین به کمک ما آمده اندکه بتوان در مناسبت های مربوط به آداب و رسوم گوناگون، بهترین هدیه را برای عزیزان خود تهیه کنیم.

از قدیم تا کنون این جمله همیشه صدق کرده است که برای بسیاری از افراد، جمله «آنچه از دوست رسد نیکوست» مهمتر از نوع هدیه است. در حقیقت توجهی که به شخص هدیه گیرنده می شود باعث احساس خوشایند ویژه ای در وی می شود اما با وجود این موارد همیشه طلا به عنوان یک انتخاب خوب برای کادو دادن در مناسبت های مختلف مثل تولد، سالگرد ازدواج و … محسوب می شود که این روزها با توجه به دلیل نوسان قیمت بازار طلا و ارز در دنیا و مخصوصا ایران، انتخاب طلا به عنوان هدیه برای مناسبت های مختلف سخت شده است.

از طرفی هم زیبایی و قیمتی بودن این فلز به قدری است که به سختی می توان از خرید آن برای هدیه دادن صرف نظر کرد. از همین رو گالری طلا و جواهرات زرنام برای حل این مشکل یک پیشنهاد برای شمایی دارد که ممکن است بودجه زیادی برای خریدن طلا نداشته باشید و آن هم خرید پلاک اسم طلا است.

چرا پلاک اسم بهترین هدیه است ؟

عوامل تاثیرگذار زیادی باعث شده است که ما پلاک اسم را به عنوان بهترین انتخاب برای هدیه دادن به شما معرفی کنیم. عواملی مثل: قیمت انتخابی، وزن سبک، قابلیت استفاده از طرح های فانتزی و همینطور برخورداری از قابلیت شخصی سازی کردن پلاک که امروزه موجب شده است پلاک اسم، محبوبیت بیشتری برای هدیه دادن به عزیزان پیدا کند.

علاوه بر آن همان طور که می دانید در بین قطعات مختلف طلا، اجرت ساخت پلاک اسم نسبت به سایر مدل های گردنبند کمتر است. همین موضوع موجب می شود که پلاک اسم بهترین انتخاب برای کسی محسوب شود که بودجه نسبتا زیادی ندارد. در واقع دستمزد ساخت النگو، زنجیر، انگشتر، گوشواره، دستبند و سینه ریز طلا نسبت به ساخت پلاک طلا بیشتر است.

انواع پلاک طلا

امروزه مدل های زیادی برای آویز و پلاک طلا وجود دارد که در اندازه های مختلفی قابل طراحی و ساخت است. پلاک اسم هم یکی از همین مدل هاست که بین خانم ها و آقایان برای خرید هدیه مورد استقبال قرار گرفته است و علاوه بر گردنبند، به شکل انگشتر، گوشواره و دستبند اسم چرم نیز ساخته می شود. امکان طراحی پلک اسم با حروف فارسی و انگلیسی، مزیتی است که موجب شده قدرت انتخاب بیشتری برای هدیه دادن داشته باشیم.

مراحل ثبت سفارش و ساخت پلاک اسم

برای ثبت سفارش و ساخت پلاک اسم موردنظر خود، شما ابتدا نام یا نوشته و طرح مدنظر خود را برای ما ارسال می کنید، سپس طراحان شروع به طراحی کرده و شما از بین طرح های نمونه ارسالی یک طرح را انتخاب می کنید. بعد از ثبت سفارش، پلاک اسم انتخابی شما وارد مرحله ساخت شده و با توجه به ترافیک و پیک کاری، سفارش شما بعد از ۳ تا ۱۰ روز آماده تحویل به شما عزیزان می گردد.

ناگفته نماند که مدت و زمان لازم برای ساخت پلاک اسم بستگی به نحوه ساخت و مهمتر از آن به پیچیدگی طرح شما دارد و البته تا زمانی که طرح شما دیده نشود نمی توان نظر دقیقی برای زمان تحویل سفارش داد. در کل تمامی شرایط بستگی به طرح انتخابی شما دارد.

طلای زرنام در کمال آرامش برای شما نام، شعر و متن شما را طراحی می کند و به شما در این زمینه مشاوره می دهد. شما می توانید از بین طرح های موجودی که طراحی شده طرحی را انتخاب کنید. همچنین اگر جایی طرحی دیدید و برای شما جذاب بود کافیست به ما نشان دهید ما طرح را برایتان پیاده سازی می کنیم.

بهترین راه برای انتخاب طرح گردنبند اسم این است که قبل از طراحی درباره وزن و اندازه دلخواهتان و همینطور علایقتان با تیم گالری طلای زرنام صحبت کنید تا شما را بهتر راهنمایی کنند و همچنین از آنها بخواهید برای شما متن و نام را در هر دو حالت طراحی کنند.

گالری طلای سازی زرنام به کسانی که از طریق سایت و اینستاگرام ما سفارش می دهند ۹ درصد مالیات را هدیه می دهد و هزینه ای از این بابت دریافت نمی کند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2, میانگین امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×