چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

جزئیات واگذاری سهام عدالت به مردم

سهام عدالت

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار: با استمرار مدیریت دولتی در سهام عدالت مخالف هستیم و این امر به مردم واگذار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مجید عشقی روز پنجشنبه در جلسه شرکت های تعاونی سهام عدالت مازندران در سالن اجتماعات فرمانداری بابل افزود : در زمان حاضر یکی از دغدغه‌های اصلی ما این است که ساختار مردمی و قابل اعتماد واگذاری سهام عدالت از پایین جامعه با اتکا به مردم شکل بگیرد .

وی نقش مردم و تعاونی‌ها را در مردمی سازی سهام عدالت بسیار برجسته شمرد و خاطرنشان کرد : با سفر به استان های مختلف از روند برگزاری مجمع های عمومی تعاونی های سهام عدالت مطلع می شویم و نقاط قوت و ضعف را بررسی می کنیم.

وی بیان کرد: شرکت‌های تعاونی باید با اتکا به مردم نه فامیل بازی جایگاه واقعی خود را پیدا کنند و ما با حساسیت این اصل را دنبال می‌کنیم .

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ادامه داد : شورای عالی بورس مرجع نهایی تصمیم گیری در خصوص سهام عدالت است و هیچ‌کس نظر شخصی خود را در این خصوص اتخاذ نمی کند.

وی تصریح کرد : در صورت واگذاری سهام عدالت به تعاونی‌ها و مردم دولت وظیفه نظارتی خود را حفظ می کند و با حساسیت این امر را دنبال می‌کند .

عشقی اضافه کرد : ثروتی که در سهام عدالت موجود است می‌تواند زمینه توسعه و پیشرفته استان ها را فراهم کند و مازندران هم در این خصوص از جمله استان‌های پیشرو است.

از مجموع ۴۹ میلیون سهام عدالت موجود در کشور دو میلیون و ۶۰۰ هزار سهامدار از مازندران هستند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 6, میانگین امتیاز: 4,33 از 5)
Loading...

۲ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. رشیدی گفت:

  فقط صحبت از سهام عدالت میزنند که کلی ناعدالتی داره، من که از جابجایی مسافر و اسنپ با بدبختی زندگیم را میگذرونم و بیمه آزاد پرداخت میکنم و تحت پوشش کمیته و بهزیستی هم نیستم، چرا مشمول دریافت سهام عدالت نمیشم

  موافقم ۱
  مخالفم ۱
 2. مریم گفت:

  اگر می خواهید عدالت رو رعایت کنید به ما بدبخت بیچاره که نه تحت پوشش کمیته امدادیم و نه بهزیستی سهام عدالت. این همه سال حق ما بیچاره ها از سهام عدالت خورده شده لطف کنید سریعتر تکلیف مارو هم روشن کنید

  موافقم ۵

ارسال دیدگاه شما

×