پنجشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

ثبت نام وام برای عشایر ۲۰۰ میلیون تومان با سود ۴ درصد

وام عشایر

دریافت وام ۲۰۰ میلیونی کم‌بهره برای عشایر

مدیر امور عشایر استان تهران از اختصاص بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال زایی به عشایر استان تهران خبر داد و گفت: به ازای هر خانوار عشایری حداکثر۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.
ایسنا نوشت: مدیر امور عشایر استان تهران از اختصاص بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به عشایر استان تهران خبر داد و گفت: به ازای هر خانوار عشایری حداکثر۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.
فرشید ذبیحی ، در تشریح روند پرداخت وام به خانوارهای عشایری استان تهران گفت: سهم عشایر استان تهران در تسهیلات اشتغالزایی ویژه در نظر گرفته شده است و بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به عشایر این استان اختصاص پیدا کرده است.

وی افزود: به این ترتیب به ازای هر خانوار عشایری حداکثر ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود که مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز طولانی خواهد بود.

برای دریافت وام عشایر به کجا مراجعه کنیم؟

ذبیحی با اشاره به اینکه سود این تسهیلات چهار درصد در نظر گرفته شده است، ادامه داد: این تسهیلات در زمینه‌های کشت و توسعه گیاهان دارویی، توسعه صنایع دستی و پرورش دام پرداخت خواهد شد. عشایر واجد شرایط می توانند با مراجعه با دفاتر شرکت‌های تعاونی نسبت به تحویل مدارک اقدام کنند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 27, میانگین امتیاز: 4,19 از 5)
Loading...

۱ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
  1. داود عابدی گفت:

    سلام چه وامی؟!! من رفتم تا ثبت نام کنم میگن سایت بسته شده هر وقت دلشون میخواد باز میکنند برای آشناهای خودشون وام ثبت نام میکنند

    موافقم ۳

ارسال دیدگاه شما

×