دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

پرداخت وام قرض‌الحسنه ۲۰۰ میلیونی با سود ۴ درصد

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: مردم می‌توانند با سفته الکترونیکی از طریق اپلیکیشن، وام دریافت کنند.

وام قرض‌الحسنه ۲۰۰ میلیونی

به پایگاه خبری تصویر زندگی ، «سید سعید شمسی‌نژاد»  گفت: در حال حاضر سقف وام قرض‌الحسنه برای اشخاص حقیقی ۲۰۰ میلیون و برای اشخاص حقوقی ۵۰۰ میلیون تومان است.

او  افزود: وام قرض‌الحسنه حقوقی در جهت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و کسب‌وکارهای خرد در حال پرداخت است.

شمسی‌نژاد اعلام کرد: در یک سال منتهی به پایان تیر ۱۴۰۱، بیش از ۳ میلیون فقره وام خرد به مبلغ ۷۵هزار میلیارد تومان از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پرداخت شده است.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ضمن تأکید بر حمایت این بانک از آسان شدن شرایط ازدواج جوانان، خبر داد: در ۴ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۱ بیش از ۱۲هزار فقره وام ازدواج و ۱۱هزار فقره وام فرزندآوری پرداخت شده است.

شرایط دریافت وام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

وی با اشاره به آسان شدن شرایط دریافت وام از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گفت: مردم می‌توانند با سفته الکترونیکی از طریق اپلیکیشن، وام دریافت کنند. امکان توثیق سهام و سهام عدالت نیز اجرایی شده و در گام‌های بعدی گواهی‌های سپرده‌، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سایر دارایی‌های مردم وثیقه وام‌های قرض‌الحسنه آن‌ها خواهد شد که مردم بدون مراجعه به شعب بانک بتوانند وام دریافت کنند.

برای محاسبه سود و تعداد اقساط وام  به آدرس https://credits.qmb.ir/webhelp.aspx مراجعه کنید. در طرح تسهیلات امتیازی بانک مهر ایران شما می توانید بر اساس میزان سپرده حسابتان، وام دریافت کنید و با نگهداری از این سپرده، اقساط بازپرداخت و سود آن را طبق میل و توانایی خود تنظیم کنید.

دریافت وام قرض الحسنه کم بهره

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 133, میانگین امتیاز: 4,28 از 5)
Loading...

۲ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. احمد گفت:

  میزان پرداخت وام معادل یک برابر معدل حساب هست یا چند برابر؟

  موافقم ۱۰
  مخالفم ۲
 2. فائزه گفت:

  از طریق کدوم اپلیکیشن میتونم وام بانک مهر ایران رو بگیرم؟

  موافقم ۳۸
  مخالفم ۹

ارسال دیدگاه شما

×
/a>