چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

محل نقطه جی در خانمها • روش پیدا کردن نقطه جی زن برای ماساژ

نقطه جی, نقطه جی(G-Spot) در زنان, نقطه G در زنان, واژن, اندام تناسلی زنانه, پیدا کردن نقطه جی در زنان, راههای افزایش لذت جنسی, دانستنیهای جنسی, لذت جنسی ,رابطه جنسی

نکاتی در مورد نقطه جی در زنان

نقطه جی چیست؟

در این مطلب قصد داریم به توضیح نقطه ی جی بپردازیم. G نقطه ای است در مهبل، محل قرار گیری آن تقریبا در عمق دو سوم قدامی(سقف) مهبل است، نام اصلی این نقطه گرافنبرگ است.این نقطه برای اولین بار در سال ۱۹۴۴ توسط دکتر ارنست گرافنبرگ توصیف شد بسیاری بر این عقیده اند که این نقطه در ارگاسم نقش مهمی دارد.

موقعیت نقطه جی زن

اگرچه این قسمت از اندام تناسلی زنانه، نقطه جی نامیده می‌شود ولی به دلیل متفاوت بودن آن در زنان مختلف و همچنین تغییر کردن نقطه تحریک پذیر آن، بهتر است آنرا محدوده جی بنامیم. این محدوده حالت اسفنجی دارد و از زیر پیشابراه از دهانه واژن شروع شده و به داخل، در سقف واژن (نقطه ساعت ۱۲) امتداد می‌یابد و با انگشت قابل لمس می‌باشد.
در صورتی که زنی این نقطه حساس را داشته باشد این نقطه بین ۲٫۵ تا ۵ سانتیمتر داخل واژن روی دیواره جلویی قرار دارد و معمولا با وارد کردن دو بند انگشت داخل واژن براحتی قابل لمس است. در صورتی که زن با لمس آن تحریک شد به این معنی است که اندازه آن از یک نخود فرنگی بزرگتر است در صورت تحریک نشدن کوچکتر است.
نقطه جی بیشتر از اینکه یک نقطه باشد، یک محل خاص است و خصوصیات بافت این محل متفاوت از دیگر نقاط سطح درونی واژن است که ساختاری زبر و گرد شکل دارد در صورتی که بقیه نقاط واژن نرم و صاف هستند.

نقطه جی در خانمها , نقطه جی (G-Spot) در زنان, نقطه G در زنان, جی جی زن, اندام تناسلی زنانه, پیدا کردن نقطه جی در زنان, راههای افزایش لذت جنسی, دانستنیهای جنسی, لذت جنسی ,رابطه جنسی

نقطه جی در زنان کجاست

لازم به ذکر است که همه خانمها دارای نقطه جی نمی باشند. اما خانمهایی که دارای نقطه جی هستند لذت بسیار زیادی را با تحریک این نقطه میتوانند تجربه نمایید که بسیار متفاوت از باقی دیواره واژن خواهد بود. ممکن است خانمهایی که تحریک صحیح نقطه جی را تجربه میکنند به مرحله انزال و خروج منی از واژن نیز برسند اما همه خانمها به خروج آب (یا منی) نمیرسند و فقط برخی از آنها این توانایی را دارند.

 

توجه دقت کنین

نقطه جی در مردان و روش تحریک مرد از طریق پرینه

روش صحیح نزدیکی ویژه متاهلین

 

در موقع دخول آلت تناسلی مرد به داخل واژن زن، در صورتی که جهت ورود آلت به گونه ای باشد که آلت نقطه جی را لمس کند لذت زن در حین نزدیکی بیشتر خواهد بود. ضمن آنکه با فشار کف دست روی بخش فوقانی برجستگی بالایی آلت تناسلی زن (Pubic Area) در زمانی که آلت تناسلی داخل واژن میباشد و عمل نزدیکی در حال انجام است، لذت زیادی را برای زن به همراه خواهد داشت.

 

جی اسپات زن را ماساژ دهید

حس کردن نقطه جی در رابطه جنسی

 برحسب اندازه و محل دقیق نقطه جی این احتمال وجود دارد که زن (در صورت داشتن نقطه جی) در طول رابطه جنسی آن را حس کند.بهترین حالتها برای احساس نقطه جی در حالتهایی هست که لگن زن بالا قرار گیرد و بلند شود.روش دیگر ایجاد رابطه در حالت ایستاده و در حالت خم شدن است به نحوی که زن اجازه دهد که آلت جنسی مرد از پشت وارد واژنش گردد.

عکس پیدا کرد جی جی زن

تحریک جنسی خانم ها به کمک نقطه جی

وقتی فهمیدید که شما این نقطه را دارید یا نه، باید کشف کنید که آیا این نقطه می تواند به شما لذت بدهد یا برایتان آزاردهنده است. قبل از اینکه شروع به کاوش کنید، به شما توصیه می شود که کاملاً تمیز و بهداشتی باشید و البته آلت شما هم باید کاملا شسته شده باشد. مالیدن معمولاً بهترین راه برای تحریک آن است. معمولاً توصیه می شود که همسرتان انگشت سبابه اش را تا بند انگشت دوم وارد کرده د و نقطه مورد نظر را با حرکت رو به جلو به سمت دیواره جلویی بکشد. باید امتحان کنید و ببینید که حرکتتان چگونه باشد که بیشترین لذت را به شما بدهد. مهم این است که از نظر جنسی تحریک شوید. شایان ذکر است که حساسیت به این نقطه در روزهای مختلف ماه متفاوت است.

در طی این تحریک، اولین حسی که به شما دست می دهد این است که به دستشویی بروید. شاید به این دلیل است که نقطه G روی دیواره جلویی است و به مثانه تان شما فشار وارد می شود. بهتر است اول مثانه تان را خالی کنید و بعد اینکار را امتحان کنید. چند بار اول کمی برایتان عجیب خواهد بود اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد. برحسب اندازه و محل دقیق نقطه جی این احتمال وجود دارد که در طول رابطه جنسی آن را حس کنید یا نکنید. اگر لگنتان بلند شود احتمالاً می توانید آنرا حس کنید. راه دیگر حس کردن اینست که در حالت ایستاده خم شوید و اجازه بدهید که آلت جنسی از پشت وارد واژن شود.

انزال خانم ها به واسطه نقطه جی

خیلی از خانمها می گویند که وقتی جی اسپات را تحریک می کنند، انزال پیدا می کنند. تحقیقات نشان داده است که تقریباً ۱۰ درصد از خانم ها طی ارگاسم یا تحریک جنسی بین ۹ تا ۹۰۰ میلی لیتر مایع از مجرای پیشاب خارج می کنند. گروهی از دانشمندان روی برخی از این مایعات آزمایش کردند و متوجه آنزیم های پروستاتیک شدند و به این تئوری رسیدند که نقطه G تقریباً مشابه پروستات در آقایان است. اما گروهی دیگر با آزمایش روی این مایع گفتند که خیلی شبیه به ادرار است. آخرین تفکرات در این رابطه این است که این مایع نوعی دیگر از ادرار است که با تحریک جنسی تغییرات شیمیایی در آن رخ می دهد. تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

نکاتی درمورد نقطه جی در زنان

توجه داشته باشید که هر انسانی منحصر به فرد است بنابر این ممکن است شما نقطه جی داشته باشید یا نداشته باشید؛ پس اگر متوجه شدید که این نقطه را ندارید فکر نکنید که دنیا به آخر رسیده است. راه های خیلی زیادی برای لذت بردن از رابطه جنسی وجود دارد و نقطه G فقط یکی از آنهاست.در اثر تحریک این موضع از خانم ها مایع خارج می شود. پزشکان مشخص کرده اند که این اصلاً ادرار نیست. در حقیقت، این مایع از غده ای آزاد می شود که اطراف پیشابراه قرار داشته و شباهت زیادی به پروستات در مردان دارند. در هر صورت وقتی یک زن به وضعیت انزال در لذت می رسد، می تواند از چند قطره تا چند قاشق از این مایع را از خود خارج کند.

اگر می خواهید وسیله ای برای ارضای این موضع بخرید، باید یک ویبراتور (لرزاننده) بخرید، البته نه هر ویبراتوری. این وسیله ای که شما می خرید باید سرش انحناء داشته باشد و وقتی از آن استفاده می کنید، به آرامی روشن شود و به زن اجازه بدهد سرعت آن را توسط مرد تعیین کند. جی اسپات یا همان نقطه جی داخل مهبل (تقریبا دو سوم راه) واقع شده است. برای یک زن یا دختر کمی مشکل است که با انگشت خودش به این مرکز برسد و بهترین کار این است که شریک جنسی با انگشت یا آلت تناسلی اش تحریک جی اسپات را انجام دهد.نقطه جی بیش از آن که چیزی محسوس و جسمی باشد، با حالات جسمی و روانی ظهور می کند مانند ترشحات زیاد، احساس رضایت شدید و … بنابراین شناسایی و تأیید آن دشوار است.

 

 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 788, میانگین امتیاز: 4,24 از 5)
Loading...

۲۳ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. زهرا گفت:

  آیا میشه ارضا شد ولی مایعی از بدن خارج نشه؟

  موافقم ۱۵
  مخالفم ۴
 2. Nazanin گفت:

  سلام من قبلا خودارضایی می کردم اما الان چند ساله که نمی کنم، خود ارضایی روی نقطه g تاثیر داره؟ چون اصلا از طریق نقطه g ارضا نمیشم فقط از طریق کلیتوریس یا رابطه دهانی ارضا میشم ولی خیلی دوست دارم از نقطه g هم ارضا بشم، اگه نفطه جی نداشته باشم کاری نمیشه کرد؟

  موافقم ۵۳
  مخالفم ۱۱
 3. ناشناس گفت:

  واقعا راهنمایی کردین با اطلاع رسانی درست میشه حتی زندگی زوجی رو نجات داد

  موافقم ۱۷
  مخالفم ۶
  • آزیتا گفت:

   من یایسه شدم و میل جنسیم کمه ولی میل جنسی شوهرم زیاد و همیشه فقط او ارضا میشه. من ناراحتم چکار کنم؟

   موافقم ۱۴
   مخالفم ۲
 4. رها گفت:

  چطور میل جنسی خود را زیاد کنیم

  موافقم ۴۲
  مخالفم ۲۴
 5. داوود گفت:

  به نظر من باید اینجور اطلاعات جنسی خیلی افزایش پیدا کنه متاسفانه در ایران اطلاعات محدوده و نوعی رودرواسی هست ناخودآگاه به تصور غلط گناه محسوب میشه؛جا داره خیلی کار بشه در جامعه☺🤗🤔🙏

  موافقم ۵۷
  مخالفم ۱۰
 6. حمید گفت:

  ممنون . از موقعی که پیداش کردم زندگی جنسیمون متحول شده

  موافقم ۴۵
  مخالفم ۱۰
  • رضا گفت:

   خدا رو شکر که زندگیت متحول شده،ایشالا همیشه کنار همدیگه تا آخر عمرتون به خوشی زندگی بکنید

   موافقم ۲۰
   مخالفم ۷
 7. ناشناس گفت:

  خیلی خوب بود ممنون

  موافقم ۱۷
  مخالفم ۳
 8. ارام گفت:

  من خبلی خود ارضایی می کردم با آب فشار قوی. الان دخترم ۸ سالشه احساس میکنم وقتی میره دستشویی داره خود ارضایی میکنه چون خیلی آب باز میمونه تو رو خدا بگید چکار کنم؟ حتی چند بارم یواشی نگاه کردم

  موافقم ۶۶
  مخالفم ۴۱
 9. رها گفت:

  مایع منی زن سفید رنگه؟؟

  موافقم ۴۱
  مخالفم ۱۰
 10. iSAN گفت:

  واقعا عالی بوددستتون دردنکن

  موافقم ۲۸
  مخالفم ۱۰
 11. لیلا گفت:

  تحریک نقطه جی تاثیری بر پرده بکارت داره؟ممنون اگه جواب بدید.

  موافقم ۳۵
  مخالفم ۱۳

ارسال دیدگاه شما

×