چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

نقطه جی در مردان کجاست؟ روش پیدا کردن نقطه p (پروستات) مردان برای ماساژ

 

 عکس نقطه جی در مردان ،ماساژ نقطه جی مردان ،نقطه جی مردان کجاست؟

این مقاله به جهت کمک به مردان متاهلی که از انزال زودرس رنج می برند گرد آوری شده است.

 

در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد:

نقطه جی چیست؟آیا مردان هم نقطه جی دارند؟روش های تشخیص نقطه پی(پرینه) در مردان؟چگونگی ماساژ نقطه جی مردان توسط همسر؟ ماساژ نقطه جی و بهبود زود انزالی در مردان

مقدمه 

شاید همیشه فکر می کردید و اینطور شنیده اید و خوانده اید که نقطه جی یکی از اجزاء اندام تناسلی زنانه است و نقش شناخته شده ای در ایجاد ارگاسم واژینال و افزایش عمق و شدت ارگاسم کلیتورال دارد. در حالیکه حقیقت بیش از این است و افرینش مرد و زن بیش از انکه تصور کنید به هم نزدیک است .
بی شک وقتی بدانید این نقطه پر از حرف و حدیث در مردان نیز وجود دارد ابتدا بدنبال مکان ان می گردید.

 

توجه دقت کنین

درباره نقطه جی در زنان بیشتر بخوانید

 

نقطه پی در مردان کجاست؟

مکان نقطه پی در مردان در پروستات است.برای کسانی که محل دقیق پروستات را نمی دانند بیشتر توضیح می دهم. حد فاصل مقعد تا قسمت انتهایی کیسه بیضه ، فضایی است حدود ۳ انگشت یا ۶ سانتیمتر که به ان میاندوراه یا پرینه می گویند، درست زیر این فضا پروستات قرار گرفته است که معنی ان این است که نقطه جی مردان بسیار مخفی و تحت حفاظت شدید قرار دارد. شاید شنیده باشید که پزشکان برای معاینه پروستات بیماران خود از چه روشی استفاده می کنند. از معاینه داخل مقعدی که نمی دانم چرا بعضی ها از ان می ترسند! حدود ۲.۵ تا ۷.۵ سانتی متر داخل لبه مقعد غده پروستات در زیر انگشت نشانه یا معاینه پزشک قابل لمس است. اینجا ، اعماق بدن یک مرد، محل اسرار امیز نقطه پی نیز می باشد.

 

 عکس نقطه جی در مردان ،ماساژ نقطه جی مردان ،نقطه جی مردان کجاست؟

 

تشخیص نقطه پی در مردان و ماساژ آن

اما اینکه شما باید چگونه این لذت را به مرد خود بدهید. در ابتدا باید بدانید که با شروع ماساژ همسر شما ممکن است احساس کند که باید ادرار و یا مدفوع نماید. همچنین بدانید که باید ناخنهای دست خود را بگیرید و سوهان زده باشید که هیچ زائده تیزی در آن نباشد. آرامش شما نیز اهمیت دارد. اینکه شما و همسرتان آرام باشید مسیر حرکت را بسمت لذت سوق خواهد داد. پس سعی کنید آرامش خود را بدست آورید . بعضی ها با حمام آب گرم ریلکس بهتری می شوند . شروع به ماساژ وی نمایید. آرام دستتان را بروی بدن وی حرکت دهید . و به آرامی بسمت پشت وی دست خود را بغلتانید. حتما از مواد چرب کننده استفاده نمایید چه در طول ماساژ و چه در طول وارد کردن انگشت خود بداخل آنال. برای اینکه احساس بهتر داشته باشید و همینطور سلامت بیشتر می توانید از یک دست کش لاتکس استفاده نمایید. شروع به مالش عضله اسفنگتر پشت وی کنید. آن را چرب نماید و آرام با انگشت اشاره خود به آن کمی فشار بیاورید.بخاطر بسپارید که این عضله براحتی باز میگردد و فقط احتیاج به کمی زمان وآمادگی دارد. پس از فشار و زور بی مورد استفاده نکنید. زمانیکه عضله احساس راحتی نماید خود را شل می نماید . می توانید از روغن و مواد چرب کننده مخصوص استفاده کنید که دمای بالاتری دارند و آنال را گرم می کنند. پس از وارد کردن انگشت اشاره خود به آرامی شروع به ماساژ نمایید..در ابتدا شاید لازم باشد که در این مرحله باز هم دست نگه دارید و بگذارید که انگشت فقط داخل بماند و با دست دیگر برای مدتی شروع به ماساژ بیضه ها و آلت وی نمایید تا بدینوسیله باز هم زمان برای آلت و عضله آنال فراهم گردد تا خود را با شرایط هماهنگ سازد. شما می توانید فضای بین بیضه ها و آنال را هم ماساژ دهید ، بمالید و یا فشار دهید . این نیز به تسریع پروسه کمک خواهد کرد. این شروع ماساژ است و شما احتیاج دارید که بدانید همسر شما چه احساسی دارد پس برای همین مهم بهتر است که مدام وی را تشویق کنید که در مورد احساسش با شما حرف بزند و بگوید که چه کنید. در زمانیکه دیدید همسر شما شروع به لذت بردن از ماساژ نمود می توانید انگشت میانه خود را نیز وارد نمایید. بخاطر بسپارید که حتما اینکار را با چرب کردن بیشتر و استفاده از روان کننده های مربوطه انجام دهید. بخاطر بسپارید که هردو شما نا آشنا هستید و بهتر است که این تمرینات را در پوزیشنهای مختلف امتحان کنید تا دریابید کدامیک بیشتر لذتبخش و راحتر می باشد. در این زمان شما می توانید بروی کمر وی دراز بکشید و وقتی که احساس کردید همسر شما آرامش کافی دارد انگشت خود را به آرامی به اندازه یک اینچ به سمت بالا و بروی دیواره آنال کانال بالا ببرید .سعی کنید که برآمدگی را بروی آن شناسایی نمایید. این پروستات است. زمانیکه آن را پیدا کردید سعی کنید به آرامی انگشت خود را به شیوه حرکت اشاره ” بیا بیا ” تکان دهید و بروی آن مالش ایجاد نمایید. دقت نمایید که شما در حال استفاده از پوست و انگشت خود هستید و نباید با ناخن به آن ضربه یا فشاری وارد نمایید. حال از همسرتان بپرسید که چه حسی دارد و چه می خواهد. آیا فشار بیشتری احتیاج دارد و یا کمتر ؟ آیا سرعت بیشتر می خواهد یا کمتر ؟

 

نقطه پی در مردان چه نقشی دارد؟

نقطه جی در مردان درست همان نقشی را دارد که در زنان دارد یعنی ایجاد برانگیختگی ، کمک به ایجاد ارگاسم و در نهایت تولید مستقل ارگاسم. ولی یک تفاوت اساسی بین نقطه جی مردانه و زنانه وجود دارد ؛ زنان ان را حفاظت نمی کنند و محل و نقش انرا در زندگی جنسی خود بخوبی می شناسند اما مردان یا اصلا انرا نمی شناسند یا به شدت از ان حفاظت می کنند و اجازه دسترسی و استفاده از ان را به شریک جنسی خود نمی دهند.

نقطه پی چگونه می تواند در بهبود انزال زودرس به مردان کمک کند؟

اول لازم است انرا بشناسید هم جایش را و هم کارش را. این به تنهایی سبب می شود تمرکز شدید ذهنی شما از روی الت تناسلی کم کم برداشته شود؛ امری که به خودی خود در بسیاری از مردان عامل انزال زودرس است.دوم لازم است از ان نترسید. با ان آشتی کنید و اجازه دهید شریک جنسی تان شما را از فواید ان بهره مند کند و خودش نیز از ان بهره برد.سوم بازی را معکوس کنید. بجای انکه شما متمرکز روی آلت تناسلی خودتان و نقطه جی شریک جنسی تان باشید ، روی نقطه جی خودتان و کلیتوریس شریکتان متمرکز شوید. حالا چند هفته ای ادامه دهید.

تحریک مردان به کمک نقطه پی

همانطور که گفته شد، نقطه پی در آقایان در مجرای مقعدی ایشان قرار دارد که تحریک این ناحیه و یا ماساژ آن منجر به ماساژ و تحریک پروستات در آقایان می گردد که لذت بخش بوده و مانند نقطه جی در خانمها عمل می کند. البته برای تحریک این نقطه نیز باید اصول بهداشت رعایت گردد. یعنی ناخنها کوتاه گردد. دست با آب و صابون شسته شود. داخل مقعد تنقیه گردد و ضد عفونی شود. از ژل لوبریکانت استفاده گردد و هنگام ورود انگشت به داخل مقعد این عمل به آرامی و با طمانینه انجام شود و هنگام تحریک نیز این عمل به آرامی و با فشار متوسطی صورت گیرد. البته لازمست بدانید که در ناحیه فرنولوم یا حشفه که در سطح زیرین آلت تناسلی و در سر آلت محل اتصال پوست و سر آلت تناسلی که به ختنه گاه مشهور است نیز مرد بیشترین تحریک را تجربه نموده و تحریک آن برایش بسیار لذتبخش می باشد و بهتر است به جای وارد شدن در مقعد و تحریک جی اسپات یا نقطه G به تحریک آن پرداخت….

تحریک نقطه پی مردان

نقطه پی در بهبود انزال زودرس به مردان کمک می کند. بر اساس نتایج بالینی، نقش زنان در کنترل انزال زودرس مردان بارزتر و کلیدی تر از خود مردان است هرچند مردان همچنان اصرار دارند ضمن حفاظت از تمامیت بخش خصوصی خودشان ، به این جنگ نیز به تنهایی بروند! ولی زنان اگر آگاه بوده و بخواهند، می توانند با نفوذ در دیواره دفاعی مردان و ورود به مناطق تحت حفاظت آنان، نقش ارزنده خودشان را ایفا کرده و مردان لجوج را نجات دهند البته خودشان هم منتفع خواهند گشت. نقطه پی مردان یک هدف عالی برای زنان در راستای کمک به درمان انزال زودرس ایشان است.

شما مردان محترم نیز می توانید به کمک نقطه پی نقشی در رفع انزال زودرس داشته باشید. نخست لازم است محل و عملکرد آن را بشناسید. این مورد سبب می شود تمرکز شدید ذهنی شما از روی آلت تناسلی کم کم برداشته شود؛ امری که به خودی خود در بسیاری از مردان عامل انزال زودرس است. دوم لازم است از آن نترسید. با آن آشتی کنید و اجازه دهید شریک جنسی تان شما را از فواید آن بهره مند کرده و خودش نیز از آن بهره برد. سوم بازی را معکوس کنید. بجای آنکه شما متمرکز روی آلت تناسلی خودتان و نقطه جی شریک جنسی تان باشید ، روی نقطه پی خودتان و کلیتوریس شریکتان متمرکز شوید. حالا چند هفته این تمرین را ادامه دهید و نتایج معجزه آسای آن را ببینید.

 

نقطه پی مردان ، معدنی جدید برای زنان:

بر اساس تجارب بالینی متقاعد شده ام که نقش زنان در کنترل انزال زودرس مردان بارزتر و کلیدی تر از خود مردان است هرچند مردان همچنان اصرار دارند ضمن حفاظت از تمامیت بخش خصوصی خودشان ، به این جنگ نیز به تنهایی بروند! ولی زنان اگر آگاه باشند و اگر بخواهند می توانند با نفوذ در دیواره دفاعی مردان و ورود به مناطق تحت حفاظت انان نقش ارزنده خودشان را ایفا کنند و مردان لجوج را نجات دهند البته خودشان هم منتفع خواهند گشت. نقطه جی مردان یک هدف عالی برای زنان در راستای کمک به درمان انزال زودرس ایشان است.

گرد آوری

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 819, میانگین امتیاز: 4,07 از 5)
Loading...

۱۴ دیدگاه

 1. کامبیز گفت:

  خوش به حال مردهایی که همسرشون این نکته را متوجه میشه و سبب لذتشون میشه. من که هیچ جوره نمی تونم به خانمم این را تفهیم کنم

  موافقم ۲۴۸
  مخالفم ۵۶
 2. ابوالفضل گفت:

  سلام این کار لذت چندانی نداره ما امتحان کردیم بیشتر انسان فکر میکنه ادرار داره و باید بره خودشو خالی کنه

  موافقم ۱۱۷
  مخالفم ۱۴۲
 3. الیاس گفت:

  بنده هم با نظر اقای حسینی موافقم واین ممکنه ک باعث بشه جوانان به همجنس گرایی رو بیاورند و همچنین این موضوع باعث میشه ک مرد مفعول قرار بگیره از نظر روانشناسی همچین مواردی ک مرد مفعول قرار بگیرد بر روی روحیات فرد اثر گذاشته و حس مردانگی او را تحت شعاع قرار میدهد و این درست مانند این است ک زن نان آور خانه باشد و مرد خانه داری کند و موارد زیادی بخاطر همینکه حس مردانگی خود را از دست ندهند به روابط نامشروع روی آوردند تا خودشان را قانع کنند.حال اگر قرار بود مرد از این راه ارضا بشه ک نقطه جی اش مخفی نمیبود لطفا یکم به آفرینش خود فکر کنیم. مرسی از همتون❤

  موافقم ۲۴۲
  مخالفم ۳۴۷
 4. حسینی گفت:

  بنظر من این عمل ماساژ پروستات یک عمل شنیع است و انحراف جنسی در مردان ایجاد میکنه و اصلا برای ارضای جنسی مردان و لذت نیاز به اینکار مطلقا نیست و پسران و مردانی که این عملو انجام دهند ممکن است روزی هوس همجنس بازی بکنند. این کارها را یاد جوانان ندهید.

  موافقم ۳۲۰
  مخالفم ۳۱۵
 5. مارکو گفت:

  ای کاش درکمون از روابط زناشویی انقد بالا بره که همچین مسائلی رو بد ندونیم. از این مطلب لذت بردم و امیدوارم روزی برسه که چه پسرها و چه دخترها بجای خودارضایی و از بین بردن خودشون؛ روش های نزدیکی و لذت بردن از روابط عاطفی و جنسی رو یاد بگیرن چون اون وقت جامعه پویایی خواهیم داشت و زندگی کردن لذت بخش تر میشه

  موافقم ۲۷۸
  مخالفم ۴۵
 6. ملیکا گفت:

  سلام
  من این موضوع های این چنینی رو چندین بار خونده بودم،و با دکتر سکسولوژیک در میان گذاشتم،یک عمل کاملا عادی و لذت بخشه برای هردوطرف

  و دکتر هم گفت حتما پیشنهاد بدید به شوهرتون شاید دوست داشت و تمامی مردها لذت می‌برن اما روشون نمیشه
  اقایون عزیز حقشونه لذت ببرن
  این‌چیزی نیست که از ارزش ها و مردونگیشون کم بشه
  لطفا افکار بد رو کنار بزارید و به زن های دیگه هم‌پیشنهاد میدم با شوهراشون در میان بزارن

  موافقم ۳۴۸
  مخالفم ۶۴
 7. ملیکا گفت:

  سلام .ببخشید ماساژ پروستات ضرری نداره برای مرد؟
  آقایون که انجام دادن لطفا جواب بدن ، من و شوهرم می ترسیم که آسیب وارد بشه

  موافقم ۸۹
  مخالفم ۳۳
  • فرزاد گفت:

   سلام نه اشکالی نداره من خودم انجام دادم با همسرم خیلی هم عالیه

   موافقم ۱۳۹
   مخالفم ۳۴
 8. مانی گفت:

  سلام باتشکر از مطلب خوبتون
  من خیلی وقته با همسرم این کار رو تجربه کردم. لذت بسیار زیادی به همراه داره. گاهی اوقات من از این طریق ارضاشدم و به انزال رسیدم. این قضیه ربطی به بی غیرت بودن و تمایلات همجنسگرایی نداره. امیدوارم شما هم از این لذت بی بهره نباشید

  موافقم ۲۲۲
  مخالفم ۴۱
 9. رضا گفت:

  این خیلی عالیه من دوس دارم این عمل انجام بشه و جالب اینجاس که من فک میکردم این یه نقصه و همیشه اعتماد بنفسم پایین بود بخاطر فک کردن ب این موضوع ولی الان اگاه شدم و فهمیدم که یک لذت دو طرفه هست

  موافقم ۱۴۸
  مخالفم ۲۵
 10. علی گفت:

  به نظر منم عالیه.من با همسرم این موضوع رو درمیان گذاشتم و خوشبختانه اونم استقبال میکنه و هر از گاهی در رابطمون هردو هم فاعل میشیم هم مفعول

  موافقم ۱۷۱
  مخالفم ۴۸
 11. بنیامین گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید
  خواستم بگم اکثر مردا از این کار امتناع میکنن در حالی که اکثریت دوست دارن اما روشون نمیشه به همسرشون بگن من گفتم این قضیه رو به همسرم . اونم دوست داره و هر بار آنالم رو ماساژ میده

  موافقم ۱۶۰
  مخالفم ۳۷
 12. نیما گفت:

  درود و خسته نباشید،
  این عمر باعث کاهش میل مرد به نزدیکی با آلت تناسلی مردانه نمی شود؟ و بیشتر سوق پیدا کند به نزدیکی به این صورت به طوری که دیگر با همسر خود اصلا نزدیکی نکند و خواستار نزدیکی به این صورت شود؟

  موافقم ۶۲
  مخالفم ۶۰
  • Alireza گفت:

   با سلام و خسته نباشید خواستم بگم خیر همونطورکه تحریک نقطه جی برای مردان لذت بخشه عمل دخول هم برای یک مرد کاملا لذت بخشه و نمیتونه ازش چشم پوشی کنه درواقع هر کدوم دومقوله مجزان

   موافقم ۱۳۴
   مخالفم ۷۸
ارسال دیدگاه برای این مطلب غیرفعال شده است
×