سه شنبه , ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰

معرفی فروشگاه و سایت هنری لوکس آرا

فروشگاه هنری لوکس‌آرا به عنوان یک فروشگاه تخصصی در زمینه ی فروش ابزار هنری و دست‌سازه‌ها، بستری را فراهم ‌آورده است که هنرمندان علاوه بر امکان فروش آثار خود، بتوانند آموزش‌های مدنظر خود را نیز تهیه کنند. همچنین فروشندگان و تامین‌کننده‌های مواد اولیه نیز می‌توانند در این سامانه محصولات خود را برای هنرمندان ارائه کنند.

 لوکس آرا

معجزه ی دستانت را باور کن.این یکی از شعارهای اصلی مجموعه ی هنری لوکس آرا (luxara.ir)است چرا که مجموعه ی ما معتقد است که دستان شما معجزه ای دارد که تنها باید آن را باور کنید و شروع به یادگیری و راه اندازی کسب و کار خانگی خود بکنید. در واقع هدف اصلی مجموعه لوکس‌آرا، حمایت از هنر و صنایع دستی نفیس ساخته شده با دستان هنرمندان ایرانی است. لوکس‌آرا در این راستا تلاش‌های فراوانی را به کار بسته تا از هنر دست هنرمندان ایرانی حمایت کند.

این اولین بار است که یک فروشگاه آنلاین آثار هنری به صورت تعاملی می‌تواند هم‌زمان هم فروشنده آثار باشد و هم بخشی از فرایند زنجیره تامین را برای مشتریان خود فراهم کند.

فروش ابزارهای هنری

فروشگاه ابزارهای هنری

تهیه مواد اولیه مورد استفاده در آثار هنری از اصلی‌ترین دغدغه‌های هنرمندان است؛ چرا که مرغوبیت، هزینه اولیه و دسترسی به موقع به مواد مورد نیاز در کیفیت و قیمت تمام شده آثار هنری تاثیر به‌سزایی دارد. برخی از آثار هنری و دست‌سازه‌های تزئینی و خانگی متشکل از چندین نوع ماده مختلف است که تهیه تفکیک شده آنها نه تنها به وقت زیاد نیاز دارد، بلکه باعث می‌شود قیمت تمام شده مواد اولیه، صرفه اقتصادی تولید آن را توجیه نکند. بر همین اساس عرضه مواد اولیه مورد نیاز در تولید آثار هنری از مهم‌ترین محصولاتی است که فروشگاه لوکس‌آرا در قالب بسته‌های آماده‌ (مخصوص هر اثر) تهیه و ارائه می‌کند.

هدف از عرضه این بسته‌ها تسهیل مسیر تولید صنایع دستی داخلی و رونق بازار کار هنرمندان است. بر اساس این که در چه حوزه‌ای مشغول به فعالیت هستید، می‌توانید از این بسته‌ها برای تولید اثر خود استفاده کنید. به همین دلیل اکثر هنرمندان توانایی تولید و فعالیت در چندین حوزه مختلف را دارند. این بسته‌ها به همراه آموزش عرضه می‌شوند که علاقه‌مندان به تولیدات هنری را قادر می‌سازند که با صرف نظر از موقعیت جغرافیایی و محل سکونت بتوانند به صورت خودآموز محصولات جدیدتری را تولید و عرضه کنند.

ارائه دست‌سازه‌های لوکس هنری شامل جواهرات دست‌ساز سنتی مانند محصولات تهیه شده از فیروزه اصل نیشابور به همراه تضمین اصالت کالا، ارائه لوازم جانبی شخصی اکسسوری (accessory) و صنایع دستی مدرن از دیگر مزیت‌های منحصر به فرد این فروشگاه تخصصی است.

اگر در زمینه تولید صنایع دستی فعالیت می‌‌کنید، می‌توانید آثار خود را از طریق لوکس‌آرا عرضه کنید و از محتوای آموزشی و همچنین مواد اولیه عرضه شده در این سامانه استفاده کنید. کلیه محصولات هنری ارائه شده در این سامانه از آثار هنرمندان ایرانی است.

آموزش های هنری رایگان

در وبلاگ لوکس آرا  می توانید انواع آموزش های هنری مثل عروسک سازی,تریکوبافی,جواهردوزی و رزین را به صورت گام به گام ان هم به صورت رایگان ببینید. هدف ما آموزش زنان خانه دار برای ورود و راه اندازی کسب و کارهای خانگی می باشد.

فروش محصولات هنری

لوکس آرا علاوه بر تامین تمام ابزارهای هنری این امکان را برای هنرمندان خود فراهم کرده است تا بتوانند هنر دست خود را در یک بستر امن به نمایش و فروش بگذارند.

امکان مرجوع کالا

این مجموعه برای فراهم سازی هر چه بیشتر اعتمادی بین خود و کاربرانش امکان مرجوعی کالا را گذاشته است! به این صورت که اگر شما از کالایی که دریافت کرده اید ناراضی هستین خیلی راحت می توانید از امکان مرجوعی کالاغی خود استفاده کنید.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2, میانگین امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما