پنج شنبه , ۶ آبان , ۱۴۰۰

رازهای شیک پوشی افراد ریز نقش و کوتاه

افراد ریز نقش و کوتاه قد باید در لباس پوشیدن بیشتر دقت کنند و لباسی را انتخاب کنند تا آن ها را خوش اندام تر نشان دهد.

در این مقاله نکات کلیدی و مهمی را که هر زن ریز اندام و کوتاه قدی باید بداند تا با رعایت آنها خوش اندام و زیباتر به نظر برسد را شرح می دهیم.

 

لباس مناسب افراد ریز نقش

افراد ریز نقش و کوتاه قد چگونه لباس بپوشند ؟

 

لباس مناسب افراد ریز نقش و کوتاه قد 

 

در تمام دنیا تولیدکنندگان سرشناس برای لباس مخصوص افرادی با جثه ریز و ظریف حساب جداگانه ای باز کرده اند به همین دلیل معدود افراد کوتاه قد و ریز نقش نگرانی از بابت پوشش خود ندارند.

اما از آن جایی که این موقعیت در داخل کشور و بخصوص میان تولیدکنندگان داخلی چندان جدی گرفته نمی شود، خوش لباس بودن برای ریز نقش ها با همین لباس های موجود ترفندهایی دارد که چندان هم سخت و ناممکن نیست.

در این جا ما به شما ریز جثه ها خواهیم گفت که چطور و با چند نکته ساده، خوش پوش و آراسته باشید .

 

لباستان باید اندازه تان باشد

بهتر است خانم ها و آقایان ریز نقش مراقب اندام خود باشند. چاقی و اضافه وزن همه فرضیه های شما را برای داشتن ظاهری مناسب و انتخاب لباسی درخور به هم می زند. اما بعد از رعایت این اصل مهم، فراموش نکنید که باید لباسی کاملا در سایز و اندازه خودتان بپوشید.
داستان شما با بقیه خیلی فرق می کند که با نیم سایز بالا و پایین هم ممکن است خوش پوشی شان چندان خدشه دار نشود، برای شما نپوشیدن لباس های گشاد و بزرگ یا تنگ و کوچک خیلی اهمیت دارد زیرا شما را ریزتر از آنچه که واقعا هستید نشان خواهد داد. مناسب ترین اندازه برای شما سایزی است که با آن در قد و اندازه های یک جثه معمولی به نظر می رسید.

 

کفش پاشنه دار برای شما بهتر است

لباس مناسب افراد ریز نقش

پوشیدن کفش های لژ دار یا پاشنه دار برای شما انتخاب مناسب تری است. البته در صورتی که با پوشیدن آنها احساس راحتی کنید. اشتباه نکنید کفش هایی با پاشنه های خیلی بلند را نمی گوییم. مناسب ترین اندازه پاشنه برای شما بین 5 تا 7 سانت است.

 

شلوار مناسب شما اینجاست

لباس مناسب افراد ریز نقش

تا می توانید سراغ شلوار های جذب و تنگ نروید.این شلوارها پاهای شما را باریک و قد شما را کوتاه تر از چیزی که هستید نشان خواهد داد. مناسب ترین گزینه برای شما شلوارهای راسته و یا دمپا گشاد (معمولی) است.

 

کیف بزرگ ممنوع

لباس مناسب افراد ریز نقش

برداشتن کیف هایی با سایز بزرگ هم از آن اشتباهاتی است که هیچ گاه نباید مرتکب آن شوید. این کیف ها شما را ریزتر نشان خواهد داد. در مقابل سراغ گزینه های متوسط و معمولی که این روزها طرفدار زیادی هم دارد، بروید.

 

عمودی، یقه هفت و تک رنگ

لباس مناسب افراد ریز نقش

این سه نکته را در خرید لباس های خود رعایت کنید. لباس هایی با طرح های عمودی با یقه های هفت با ایجاد خطای دید شما را کشیده تر از حد معمول نشان خواهد داد. بویژه اگر همه اقسام لباس شما تک رنگ انتخاب و هماهنگ شده باشد.

 

کوتاه نپوشید

کوتاه پوشیدن اصولا هیچ وقت مورد تائید ما نیست، در این مورد تاکید دوچندان است، پس حواس تان باشد هیچ گاه شلوار، مانتو، دامن و پیراهن های کوتاه نپوشید، اگر دنبال بلند و کشیده تر به نظر رسیدن هستید، دور هر لباس کوتاهی را خط بکشید.

 

سراغ لباس هاس ضخیم زمستانه نروید

لباس مناسب افراد ریز نقش

رازهای شیک پوشی افراد ریز نقش

 

 

شما با غرق شدن در لباس های بافت کلفت و با حجم سنگین بسیار ریزتر از حد معمول به چشم خواهید آمد. پس برای زمستان با یک بارانی یا پالتوی مناسب سایز خود که کمربندی ظریف و کم عرض دارد و با انتخاب چکمه ای پاشنه دار، درشت تر به نظر برسید.

 

لباستان ظریف باشد

پوشیدن لباس های حجیم و شلوغ که به ظاهر قرار است حجمی به اندام شما اضافه کند به هر شکلی برای جثه کوچک و ظاهر ریزنقش شما بسیار نامناسب خواهد بود. پس بهتر است با انتخاب لباس های ظریف در کنار رعایت کردن نکات بالا ظاهر و قدی مناسب از خود نشان دهید.

افراد ریز نقش و کوتاه قد چگونه لباس بپوشند؟

منبع:جام جم

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 10, میانگین امتیاز: 4,50 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×