سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲

علت حذف فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

چرا فیش حقوقی اردیبهشت بازنشستگان تامین اجتماعی باز نمیشود

بر اساس اعلام برخی از بازنشستگان، فیش حقوقی اردیبهشت ماه این افراد از سامانه تامین اجتماعی حذف شده و هیچ کسی پاسخگو نیست. علت این موضوع چیست؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بازنشستگان کارگری از حذف فیش‌های حقوقی اردیبهشت در سامانه سازمان تامین اجتماعی خبر دادند.

این بازنشستگان می‌گویند با شماره ۱۴۲۰ تماس گرفته‌ایم اما پاسخ روشنی به ما در ارتباط با حذف فیش‌های حقوقی ندادند.

عیدعلی کریمی (دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین) در این رابطه می‌گوید:  فیش‌های حقوقی اردیبهشت بازنشستگان کارگری شانزدهم اردیبهشت در سامانه قابل رویت بود اما بعد از ساعتی حذف شد؛ مشخص نیست چرا این فیش‌ها حذف شده است؛ امیدواریم تامین اجتماعی در این رابطه توضیح بدهد.

به گفته وی، در این فیش‌ها اشکالاتی در مورد باقیمانده متناسب‌سازی ۱۴۰۰ وجود داشت به گونه‌ای که برخی بازنشستگان از نحوه‌ی محاسبه انتقاد داشتند و خواستار توضیح مسئولان هستند.

کریمی تاکید می‌کند: باید از بیستم این ماه پرداخت‌ها آغاز شود و براساس قول مدیرعامل سازمان و وزیر کار، افزایش سال جدید و معوقات متناسب‌سازی در این ماه پرداخت شود؛ بنابراین انتظار داریم فیش‌ها قبل بیستم اردیبهشت رویت شود؛ ضمن اینکه در انتظار صدور احکام حقوقی جدید هستیم.

دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین گفت: بازنشستگان در تماس‌های مکرر می‌پرسند اشکالات چه بوده که منجر به حذف فیش‌ها شده و چه زمانی قرار است این اشکالات برطرف شود.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 11, میانگین امتیاز: 4,27 از 5)
Loading...

۲ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. مجید _خ گفت:

  سلام
  راجع به بحث همسان سازی ۲۵ درصد جالب اینجاست که عزیزان تامین اجتماعی اذعان میکنند انجام نشده اما در بوق و کرنا کرده اند که این مهم انجام شده، حال سوال اینجاست چرا این عزیزان چنین پاسخی میدهند، گویا صورت مسئله را برای عدم پاسخگویی پاک کرده اند، البته از این بی مهری ها از جانب این عزیزان زیاد رسیده…

 2. مریم گفت:

  یعنی یه کاشناس کاربلد ندارند!!!! یا میخواهند مارا آزار دهند. باز هم که اشتباه کردند
  الان تو فیش ۱۴۰۲/۲/۲۲
  ۲۵% متناسب سازی ۱۴۰۰ را بدون ضریب افزایش ۱۴۰۱ یعنی ۳۸% و فقط با ضریب افزایش ۱۴۰۲ یعنی ۲۱% داده اند آن هم فقط برای سال ۱۴۰۲ پس ۲۴ ماه معوقه سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ چی میشه ؟!!!! تا ابد میخوان به ما بدهکار باشن؟!!!

  موافقم ۳

ارسال دیدگاه شما

×