دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

فیبروز ابرو چیست و فرق آن با میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ ابرو هر دو از روش های زیباسازی نیمه دائم ابروها می باشند، با این تفاوت که در روش میکروبلیدینگ طراحی ابروها کاملا دستی و بر اساس سلیقه مشتری صورت می پذیرد، ولی در روش فیبروز بر اساس فرم و چهره صورت و نسبت های طلایی در استانداردهای بین المللی فیبروز ابرو صورت می پذیرد.

در واقع هر دو روش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو بر پایه هاشورگذاری بر اساس تیغ و رنگ ها می باشد، ولی معمولا در روش فیبروز طرح کلی برای هاشورگذاری وجود دارد، ولی در میکروبلیدینگ کاملا به تجربه فرد پیگمنتر بستگی دارد. لذا انتخاب مرکزی برای انجام میکروبلیدینگ ابروهای خود که بر اساس فیبروز انجام شود و محاسن هر دو روش ترکیب شود، از نکات مهمی است که باید حتما رعایت کنید تا خروجی مناسب تری را دریافت کنید. مرکز زیبایی مهری ماه با ترکیب ویژگی های فیبروز و میکروبلیدینگ توانسته است ابروهایی را طراحی کند که علاوه بر تطابق با استانداردها و متد جهانی آکادمی فیبروز، کاملا با سلیقه مشتری نیز تطابق داشته باشد.

ابروی فیبروز شده با روش فیبروز ابرو

تعریف فیبروز ابرو

در روش فیبروز ابرو طراحی ابرو طبق چهار مدلی است که توسط برانکو بابیک در کمپانی فی طراحی شده است، طراحی خود را انجام می دهند و با توجه به نسبت های طلایی چهارگانه می توانند فرم و شکل صورت مشتری را در نظر بگیرند و طبق استانداردهای جهانی به طراحی بپردازند. در روش فیبروز برخلاف روش میکروبلیدینگ ابرو سلیقه مشتری سوال می شود و به عنوان یک راهنمای کلی مد نظر قرار می گیرد و بیشتر بر پایه استانداردهای جهانی پیش برده می شود و همچنین در این روش نیز از یک قلم و رنگ برای انجام فیبروز استفاده می شود و پیگمنت ها را در لایه میانی پوست قرار می دهند و ماندگاری آن نیز همانند میکروبلیدینگ ابرو با توجه به نوع پوست و مهارت فرد پیگمنتر و کیفیت رنگ های به کار برده شده، بین هشت ماه تا دو سال می باشد.

تعریف میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو از جمله روش های نیمه دائم برای زیبایی ابروها می باشد و شما می توانید سلیقه خود را با فرد پیگمنتر در میان بگذارید و وی با توجه به سلیقه و فرم صورت شما نسبت به ارائه طرحی زیبا اقدام می کند. در روش میکروبلیدینگ ابرو بر خلاف فیبروز سلیقه و درخواست مشتری نقش اصلی را ایفا می کند و بهره گیری از استانداردهای جهانی طراحی نیز می بایست حول سلیقه مشتری بچرخد و رنگ به کار رفته در این روش نیز معمولا طبق درخواست مشتری صورت می پذیرد. به همین دلیل معمولا رضایت افراد از این روش نسبت به فیبروز بیشتر می باشد، زیرا معمولا افراد به استانداردها توجهی ندارند و به زیبایی می اندیشند. در روش میکروبلیدینگ از هیچ دستگاه و قلمی استفاده نمی شود و معمولا پیگمنتر به روش دستی و با آموزش هایی که در جهت فرم چهره و صورت و نحوه ترکیب کردن رنگ ها داشته است، نسبت به طراحی ابروهای مشتری اقدام می کند. در این روش مهارت پیگمنتر از نکات اساسی است که در صورت بروز اشتباهی کوچک در نحوه ترکیب رنگ و یا فشار دست او می تواند خروجی نامناسبی را ارائه دهد.

میکروبلیدینگ به روش فیبروز

پیش تر با فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو آشنا شده اید و تعاریف آن را ارائه داده ایم. هر کدام از روش های فیبروز و میکرو دارای مزایایی و معایبی هستند که اگر این دو روش را با یکدیگر ترکیب کنید، مسلما مزایای بیشتری برای مشتری شامل خواهد شد و معایب آن را کاور خواهند کرد. لذا استفاده از میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز را می توان ترکیبی از دو روش فیبروز و میکروبلیدینگ دانست که علاوه بر اینکه از روش های چهارگانه طراحی برانکو بابیک و نسبت های طلایی فرم صورت مشتری هنگام طراحی در نظر گرفته می شود، سلیقه و درخواست مشتری نسبت به پهنا و فرم ابرو و همچنین رنگ ابروها نیز لحاظ می شود و به این ترتیب رضایت از خروجی کار دو چندان خواهد شد و علاوه بر اینکه طراحی کاملا بی عیب و نقص و طبق استانداردها می باشد، رضایت مشتری را نیز شامل می شود. به عبارت دیگر انجام میکروبلیدینگ با روش فیبروز را می توان روشی کامل و بهترین روش زیباسازی ابروها دانست.

ماندگاری میکروبلیدینگ به روش فیبروز

با توجه به اینکه در متد جدید میکروبلیدینگ به روش فیبروز از تمام محاسن دو روش فیبروز و میکروبلیدینگ استفاده می شود و شما می توانید معایب این دوروش را با محاسن آن کاور کنید و تبدیل به یک روش جذاب و بدون ایرادی کنید، می توان به جرات گفت که ماندگاری آن کمی طولانی تر خواهد شد و با توجه به نوع پوست و مواد به کار رفته در این روش تقریبا بین ۸ ماه تا دو سال ماندگاری خواهد داشت.

عواملی که بر ماندگاری میکروبلیدینگ به روش فیبروز تاثیر گذار می باشند، شامل موارد زیر می گردد:

-نوع پوست فرد که معمولا پوست معمولی ماندگاری بیشتری دارد و پوست های خشک و چرب به ترتیب ماندگاری پایین تری خواهند داشت.

-مهارت دست فرد پیگمنتر، که تاثیر مستقیمی بر ماندگاری میکرو دارد. در این روش فرد پیگمنتر می بایست با فشار دست ملایم مقدار مناسبی از رنگ را درون شیارهای ایجاد شده در لایه میانی پوست قرار دهد، لذا اگر فشار دست زیاد باشد، مسلما رنگ ها بیشتر پخش شده و ظرافت و باریکی طبق تارهای ابرو نخواهد داشت و از طرف دیگر رنگ ها در عمق پوست جای می گیرند.

-کیفیت رنگ که می تواند تاثیر بسزایی در ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو داشته باشد.

-بهداشت و ضدعفونی کردن وسایل موجب عدم عفونت در این روش خواهد شد و لذا ماندگاری بیشتری را تضمین خواهد کرد.

-ترمیم به موقع موجب ماندگاری بیشتری میکروبلیدینگ می گردد.

اگر در تایم توصیه شده نسبت به ترمیم ابروهای خود اقدام کنید مسلما تایم بیشتری را با ابروی خود سپری خواهید کرد. اکادمی زیبایی مهری ماه با بهره گیری از مجرب ترین و با تجربه ترین کادر حرفه ای در زمینه میکروبلیدینگ ابرو باعث کاهش خطاهای انسانی در این زمینه می گردد و با بهره گیری از متد جدید آکادمی فیبروز برای طراحی ابروها طبق استانداردهای جهانی و سلیقه مشتری توانسته است ترکیبی از دو روش فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو را تحت عنوان میکروبلیدینگ ابرو با روش فیبروز برای مشتریان خود انجام دهد. از طرف دیگر این آکادمی با برگزاری کلاس های آموزشی و سمینارهای مرتبط با میکروبلیدینگ ابرو با روش فیبروز کلاس های آموزشی حرفه ای و قوی را برای علاقمندان در این حرفه برگزار می کند.

همین حالا شروع کن!

اگر جز افرادی هستید که با ابروهای خود دچار مشکل هستید و ابروهای شما دارای ریزش و یا جای اسکار، بخیه و زخم و شکستگی می باشد، با انجام میکروبلیدینگ به روش فیبروز می توانید علاوه بر دریافت طراحی های ابرو با متدها و استانداردهای جهانی کاملا طبق سلیقه و علاقه خود ابروی جدیدی را دریافت کنید. اکادمی زیبایی مهری ماه که زیر نظر سرکار خانم مهری ماه نجفی می باشد، با بهره گیری از مجرب ترین و حرفه ای ترین کادر خود نسبت به ارائه جدیدترین طراحی های میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز می پردازد و علاوه بر آن این کار را در محیطی کاملا استریل و عاری از میکروب برای دوری از ایجاد عفونت احتمالی برای مشتریان خود ارائه می دهد.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 5, میانگین امتیاز: 3,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×