پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

فال ماهانه » طالع بینی خرداد ۱۴۰۲ (پیش بینی اتفاقات این ماه)

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال و طالع بینی خرداد ماه ۱۴۰۲ خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه خرداد 1402 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال و طالع بینی ماهانه متولدین فروردین

شما کاری را انجام می دهید که برایتان ارزشی ندارد اما به بهای گزافی می خواهید به هدفتان برسید. گره کارتان به دست خودتان باز می شود، بیهوده وقت تلف نکنید و منتظر کمک های غیبی ننشینید. شما سخت به نیتتان دل بسته اید به طوری که تمام اندیشه تان را تصاحب کرده است. اشتباه می کنید. کمی صبور باشید و گذشته را مرور کنید. شما می توانید در تحصیل موفق شوید ولی کوتاهی می کنید و کار خود را به امروز و فردا می اندازید، زندگی سراسر مبارزه است، برای اجرای نیت خود نیاز به تلاش بیشتر دارید. چشم انداز شغلتان روشن است به شرط آن که از معلومات و فنون بیشتری برخوردار شوید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۵ خرداد 

بدترین روز ماه برای شما: ۲۴ خرداد


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

برای رسیدن به خواسته تان باید ناز طرف مقابلتان را بیشتر بکشید، نگران نباشید زمان ناز کردن شما هم می رسد اما فعلا بهتر است کوتاهی نکنید. در مورد موضوعی که خودتان در موردش تحقیق نکرده اید به شنیدن حرف های دیگران اکتفا نکنید و دست به اقدامی نزنید. این ماه یذیرای میهمانی خواهید بود. شخصی برای انجام کاری به شما کمک بزرگی خواهد کرد. کاری را شروع کرده اید که با سرعت دلخواهتان پیش نمی رود، به جای حرص و جوش مشکل اصلی را پیدا کنید و منتظر رسیدن خبری هستید، بی توجه به این خبر کار خودتان را بکنید. از جمعی که فقط وقتتان را می گیرد بهتر است هرچه زودتر فاصله بگیرید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۱ خرداد
بدترین روز ماه برای شما: ۲۷ خرداد


♊ فال ماهانه متولدین خرداد

برای کسی کاری انجام می دهید و باری از روی دوشش بر می دارید. این روزها برای حفظ سلامتتان بیشتر ورزش کنید. در محیط کاری راهی که انتخاب کرده اید راه درستی نیست و به زودی پشیمان می شوید، این راه غیر از ضرر چیز دیگری برایتان ندارد. خرداد ماه پیغامی دریافت می کنید به آن اهمیت ندهید. در مورد نیت تان دست از لجاجت بردارید و با اندیشه و تفکر و سرعت عمل مقدمات فعالیت خود را فراهم کنید. همیشه کارها بر وفق مراد نیست و حساب ها درست از کار در نمی آید. هر چه اصرار و پافشاری کنید، فقط وقت و عمرتان را تلف کرده اید. جواب یک دعوت را هر چه زودتر بدهید.

بهترین روز ماه برای شما: ۹ خرداد

بدترین روز ماه برای شما: ۱۶ خرداد 


♋ فال و طالع بینی ماهانه متولدین تیر

از لحظه لحظه عمرتان نهایت استفاده را ببرید. بیش از پیش مورد لطف و توجه شخصی قرار خواهید گرفت. نامه ای دریافت می کنید و خرجتان کم می شود. با شخصی که حد و مرزش را نمی شناسد، رابطه تان را قطع کنید. ضرری که به شما می زند نمی توانید جبران کند. این ماه زمان آن فرا رسیده که تکلیف کاری را روشن کنید. شخصی را بیش از این در تصمیمتان دخالت ندهید و هر چه زودتر تصمیمتان را بگیرید و تکلیف را روشن کنید. نزدیکان شما را از انجام کاری که در سر دارید، برحزر می دارند، شما اما بهتر است کار خودتان را انجام بدهید. برای شخصی که دوستش دارید، چیزی خواهید خرید که بسیار خوشحالش می کند. بحثی که نیمه کاره مانده تمام کنید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۴ خرداد

بدترین روز ماه برای شما: ۳۰ خرداد

فال ماهانه تصویر زندگی " خرداد 1402 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

قولی داده اید که بهتر است هر چه زودتر عملی کنید. شما آینده نگر و عاقل هستید. برای نیت تان باید کمی صبر کنید و ببینید برای آینده چه می خواهید. این ماه مراقب باشید کاری را از روی هوا و هوس انجام ندهید. در حال حاضر رنج و سختی را تحمل می کنید، اما در آینده برای شما نتیجه ای بسیار خوب دارد. شخصی شما را مسخره می کند، به او اعتنا نکنید و کار خودتان را انجام دهید. اوضاع مالی تان خوب خواهد شد، بیش از حد خودتان را عذاب ندهید. برای رسیدن به چیزی یا کسی خودتان را به آب و آتش می زنید، رها کنید، چیزی که دنبالش هستید، اگر مال شما باشد به سمت تان می آید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۵ خرداد

بدترین روز ماه برای شما: ۷ خرداد


♍ فال و طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

خرداد ماه شنیدن خبری، آرامشتان را برهم می زند. این روزها شما جسماً بسیار خسته اید، کمی استراحت تان را بیشتر کنید تا بتوانید درست تصمیم بگیرید، وگرنه گره روی گره خواهید زد. در مورد مسئله ای تا از شما پرسیده نشده، نظرتان را بیان نکنید. به نیت تان می رسید، اگر کمی صبور باشید. شما قلب پاک و مهربانی دارید و از آنجا که نمی توانید ناراحتی دیگران را ببینید، ممکن است حرفی بزنید یا پیشنهادی بدهید که به دردسرتان می اندازد. احساس می کنید که دوستی ناخواسته قصد مداخله در کارهایتان را دارد. این امر شما را عصبانی کرده، او را متوجه اشتباهش بکنید.

بهترین روز ماه برای شما: ۵ خرداد

بدترین روز ماه برای شما: ۱۸ خرداد

 ⚡️ فال امروز

فال روزانه

 💥 هفته

فال pmc

 ⭐️ سال

فال سال ۱۴۰۲

👳‍♂️ طالع بینی

فال حافظ

☀️ فال با قرآن

استخاره با قرآن


♎ طالع بینی ماهانه متولدین مهر

در این ماه به چیزی که می خواهید می رسید اما این رسیدن خوشحال و راضی تان نمی کند. از شخصی که ادعا می کند از پس انجام کاری بر می آید، بخواهید تا اول ادعایش را ثابت کند. در مورد نیتتان بهتر است بر خواسته تان تا جایی پافشاری کنید که موجب ناراحتی و حساسیت در دیگران نشود. از کنار حرفی یا اتفاقی به سادگی می گذرید که نتیجه اش برایتان خوب نیست. در مورد مسئله کاری اجازه ندهید نظم کارها از دستتان خارج شود. منتظر شنیدن خبری هستید به جای انتظار خودتان دست به کار شوید. غیر منتظره به جایی دعوت می شوید که برایتان پر از خبر و برکت است.

بهترین روز ماه برای شما: ۳ خرداد

بدترین روز ماه برای شما: ۲۹ خرداد


♏ فال ماهانه متولدین آبان

دوستانتان به شما وفا نکردند و برای کارهایی که برایشان انجام داده اید ارزش قائل نیستند، توجه نکنید و کار خودتان را بکنید. این روزها شما با هر ناملایمتی به شدت ناراحت و از هر خوشی بیش از اندازه شاد می شوید، سعی کنید میانه رو باشید تا کمتر اذیت بشوید. مسئله ای که ذهن شما را به خودش مشغول کرده، نیاز به زمان و موقعیت مناسب تری برای اجرا دارد، عجله نداشته باشید و از روی حوصله اقدام کنید. از اینکه از فرصت ها و موقعیت های گذشته استفاده لازم را نبرده اید تاسف نخورید، شما حالا ظرفیت آن را دارید که بتوانید آینده خوب برای خودتان رقم بزنید.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۳ خرداد

بدترین روز ماه برای شما: ۲۰ خرداد

 

فال این ماه جدید


♐ طالع بینی ماهانه متولدین آذر

گذشته جبران خواهد شد، خودتان را سرزنش نکنید. برای پیش بردن کارتان در جایی مجبور به پرداخت هزینه ای می شوید. یک حرف که از دهن کسی خواهد پرید شما را متوجه موضوعی مهم می کند. در مورد نیتتان خودتان را با دیگران مقایسه نکنید، شرایط را بسنجید.خرداد ماه برای یک ملاقات مهم آماده باشید. برای بی خوابی هایتان هر چه زودتر کاری بکنید، شما تا خودتان نخواهید تغییری در وضعیت تان بدهید، اوضاعتان بر همین منوال خواهد بود. کاری را در رو در بایستی با شخصی انجام می دهید، این بار به خیر می گذرد، اما دیگر این کار را تکرار نکنید. برای حضور در جلسه ای دیر نکنید و وقت شناس باشید.

بهترین روز ماه برای شما: ۲ خرداد

بدترین روز ماه برای شما: ۲۴ خرداد


♑ فال ماهانه متولدین دی

گاهی لازم است خودتان را در اولویت قرار دهید تا به درد دیگران بخورید. شخصی که رفته دوباره بر می گردد. این قدر نا امید نباشید و دائم از همه چیز و همه کس ایراد نگیرید. اراده تان را قوی کنید و به رویاهایتان پر و بال بدهید. در اینماه نگرانی تان در مورد سلامتی شخصی به پایان می رسد. در اشتیاق رسیدن به نیت تان درمانده شده اید و نمی توانید تصمیم منطقی بگیرید. دیدارتان با دوستی برایتان بسیار لذت بخش است. حتما با او تماس بگیرید. تصمیم به امر مهمی گرفته اید که خیر است و اجرای آن نقطه عطف زندگی تان محسوب می شود. به خودتان تکان بدهید و از گذشته درس بگیرید.

بهترین روز ماه برای شما: ۶ خرداد

بدترین روز ماه برای شما: ۲۶ خرداد  


♒ طالع بینی ماهانه متولدین بهمن

در مورد مسئله ای کاری همش فکر می کنید دیگر برای جبران زمان ندارید و مدام دور خودتان می چرخید، بدون اینکه پیشرفتی داشته باشید. کاملا در اشتباهید. در یک رابطه کاری یا عاطفی یک مکالمه ساده به شما می فهماند که در مورد موقعیت تان در این رابطه دچار سوء تفاهمید. با شخصی در نزدیکی تان که در هر موردی همیشه اول منافع خودش را در نظر می گیرد مثل خودش رفتار کنید. فهمیدن موضوعی ناراحت تان می کند، اما همان بهتر که تا دیر نشده با واقعیت روبرو شوید. در مورد یک مسئله کاری دیگر بحث نکنید. این در بسته است، شخصی با خبری خوش از در وارد می شود.

بهترین روز ماه برای شما: ۱۴ خرداد

بدترین روز ماه برای شما: ۳۱ خرداد


♓ فال و طالع بینی ماهانه متولدین اسفند

در رابطه با یک مسئله مالی یا کاری عمرتان را تلف نکنید. تصمیم تان را بگیرید و راه تان را عوض کنید. کسی که ادعا می کند شما را دوست دارد امتحان کنید. نتیجه هر چه باشد به نفع شماست. سختی ها و تاریکی ها دور می شوند و روشنی آفتاب از راه می رسد. از دوستی قدیمی خبر بگیرید. یک اتفاق غیر منتظره بسیار خوشحالتان می کند. یاس را از خودتان دور کنید. به زودی به مراد دلتان می رسید. در مورد مسئله ای مالی تصمیم خود را عملی کنید و در این راه هر کاری از دست تان بر می آید، انجام بدهید. اشتباه شخص دیگری را به گردن نگیرید. تصمیمی که دیگران گرفته اند به نفع شما تمام می شود.

بهترین روز ماه برای شما: ۵ خرداد

بدترین روز ماه برای شما: ۱۹ خرداد

طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2,201, میانگین امتیاز: 4,24 از 5)
Loading...

۷۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. Dorsa گفت:

  اوکی ولی۱۹ اسفند تولدم بود چرا نوشته بدترین روزت…..💔

  موافقم ۱۰
  مخالفم ۳
 2. فریده مشایخی گفت:

  فال ماهانه مثل همیشه حقایق زندگی ام را بیان کرد، ممنونم از زحمات شما عزیزان.

  موافقم ۱۹
  مخالفم ۳
 3. آزاد گفت:

  امیدوارم بهمن ماه، پر از خیر برکت برای همه ی بندگان خدا باشه. به امید یه ماه خوب:)

  موافقم ۱۵
  مخالفم ۱
 4. هیچ‌کس گفت:

  من یکی رو دوست دارم اما نمی دونم چه جوری بهش بگم. فال من کاملا درست بود ممنونم

  موافقم ۳۴
  مخالفم ۹
  • ^^Fairy گفت:

   خیلی سادس فقط درمورد احساسی که داری باهاش حرف بزن استرس نداشته باش فوقش احساساتتو قبول نمیکنه به هرحال تو چیزی رو از دست نمیدی فقط خودت رو به یه شانس دعوت میکنی و امیدوارم شانس همیشه باهات همراه باشه♡

   موافقم ۵
   مخالفم ۱
 5. تنها گفت:

  عالی بود من اردیبهشت ماهی هستم، بیشترش درست بود مخصوصا قسمت آخر نوشته بود بدترین روزم ۱۱ دی هستش شوکه شدم واقعاً ۱۱ دی روز خیلی بدی واسم بود.

  موافقم ۲۱
  مخالفم ۶
 6. سامی گفت:

  مرسی و ممنون بابت فال زیباتون و سلامتی عشقای ماندگار 😘

  موافقم ۳۲
  مخالفم ۱۲
 7. تانیا گفت:

  سلام، عاشق این فال ماهانه هستم. محشره.

  موافقم ۳۴
  مخالفم ۱۷
 8. تنهااااااااا گفت:

  حقیقت من اول به این فال روزانه اعتقاد نداشتم ولی وقتی این فال رو خوندم همه چی رو کف دستم گذاشته، واقعاً الان دیگه به این فال اعتقاد دارم.

  موافقم ۳۸
  مخالفم ۲۲
 9. Amaya💙 گفت:

  من یه تو ماه آبی به دنیا اومدم ماهی که نمادش ماهی و دریاس ،۸۵% به زندگی واقعیم مرتبط بود
  ما هم امتحانش کنید شاید با زندگی اصلیتون بخونه……..😆

  موافقم ۲۳
  مخالفم ۱۳
 10. ملیکا😍😍😍 گفت:

  من اسفندی هستم یعنی باید رژیم بگیرم آخر ماه 😣😣😣😣😣😣😣😣

  موافقم ۴۱
  مخالفم ۱۹
 11. بانو گفت:

  خوب بود مردادیم تا حدودی فالم درست بود مچکر👍

  موافقم ۳۳
  مخالفم ۱۵
 12. شیرین گفت:

  تا حدود خیلی زیادی درست بود

  موافقم ۲۵
  مخالفم ۱۵
 13. آزاده گفت:

  سلام؛ دقیقا فال مرداد من که درست بود؛ انشالله واسه تموم هموطنای نازنینم بهترین اتفاقهای زندگیشون توی اردیبهشت زیبا؛ رقم بخوره، خسته نباشید

  موافقم ۴۱
  مخالفم ۱۶
 14. محسن جوادی گفت:

  عالی و بر اساس واقعیت و شخصیتم بود شما همم امتحان کنید

  موافقم ۳۹
  مخالفم ۱۲
 15. حسین قمی گفت:

  عاشق سایتتون شدم واقعاً یه نیم نگاه کردم به فالم کاملا درست از آب در اومد واقعاً دستتون درد نکنه با این سایت خوبتون موفق باشید ادامه بدید⁦♥️⁩

  موافقم ۴۶
  مخالفم ۶
 16. حدیث گفت:

  عالیه من فقط به این فال اعتقاد. دارم .بهترین فال اینه من تا الان هر چقدر فال گرفتم درست دراومده

  موافقم ۳۷
  مخالفم ۱۳
 17. .... گفت:

  امیدوارم فالی که برام نوشته بود دقیق خودش اتفاق بیوفته تو یه دوره ی خیلی مهم و حیاتی از زندگیمم و بهش خیلی نیاز دارم دوره ایی که میتونه خوب رقم خوردنش زندگی رو عوض کنه

  موافقم ۳۵
  مخالفم ۱۵
 18. آتوسا گفت:

  من نیمه شب دنیا میام و همون وقت هم سال تحویل میشه، حالا نمی دونم اسفندی هستم یا فروردینی، روحیاتم به هردو میخوره اما اسفند بیشتر. فال هردو ماه رو می خونم ولی متاسفانه تا حالا برام درست در نیومده، نمیدونم چرا،

  موافقم ۲۸
  مخالفم ۲۶
 19. شیما گفت:

  عالی
  من جذب کردم ….انشالله که همش اتفاق بیفته

  موافقم ۳۵
  مخالفم ۱۳
 20. بانوی آذری گفت:

  فال چند تا جنبه داره به نظر من، مهم نیست درسته یا نه مهم اینه که اگه جایی حرف منفی داره، مواظب باشیم اون روز گند نزنیم و نکات مثبت فال رو هی به خودمون تلقین کنیم تا بازخوردش بهمون برگرده
  ضمن تشکر ویژه از همه عزایزانی که برای ما وقت میزارن
  عزت زیاد 🥰🥳💌✋🌹🤗

  موافقم ۹۸
  مخالفم ۶
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

×