پنج شنبه , ۲۹ مهر , ۱۴۰۰

فال ماهانه » طالع بینی مهر ۱۴۰۰ (پیش بینی اتفاقات این ماه)

در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال و طالع بینی مهر ماه 1400 خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 فال ماهانه مهر 1400 - طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

♈ فال و طالع بینی ماهانه متولدین فروردین

در این ماه بعضی چیزها بر وفق مرادتان نخواهد بود و از همین رو سخت برآشفته خواهید شد و فورا همه را محکوم می کنید که چرا آنچه می خواسته اید عیناً انجام نشده است اما باید بدانید که اینگونه به آرامش نمی رسید. باید کمی هم به دیگران حق بدهید و باور کنید که گردش روزگار حساب و کتابی دارد، اگر خدا را باور دارید گله و شکایت معنا ندارد ؛ باید تلاش کنید اما نباید از زندگی طلبکار باشید، پس آرام باشید تا لحظه های زندگی را با شیرینی بگذرانید. دست به کاری هیجان انگیز خواهید زد که روحیه و حالتان را بسیار خوش می کند. برای گفتن یک حرف بهتر است عجله نکنید. تا می توانید در این مورد برای خودتان وقت بخرید. تغییرات مهمی در زندگی شما رخ خواهد داد، به پشتوانه این تغییرات پله های رشد و پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر می گذارید. هدیه ای دریافت می کنید که موجب شادیتان می شود.

بهترین روز ماه برای شما: 18 مهر
بدترین روز ماه برای شما: 12 مهر


♉ فال ماهانه متولدین اردیبهشت

شما دارای قلبی مهربان، پاک و انسان دوست هستید ولی بعضی از دوستان و آشنایان قدرتان را نمی دانند و موجبات ناراحتی تان را فراهم می کنند. شما اهداف بزرگی در سر دارید که هر کدام در جای خود دارای ارزش هستند اما باید توجه داشته باشید که راه موفقیت شما ابتدا حفظ ارتباط صمیمانه با مردم و باور داشتن به نتیجه کارها و مسئول بودن در برابر پروردگار است. با توجه به این دو اصل، شما به آرامشی خاص خواهید رسید که بزرگترین نتایج آن زندگی ای آرام خواهد بود؛ به این ترتیب دیگر هیچ موضوع کوچکی باعث ناراحتی شما نخواهد شد. انجام کاری از شما خواسته می شود که از توانتان خارج است. راه چاره ای پیدا کنید و زیر بار نروید. شخصی از در وارد می شود و با خودش خبری می آورد. برای وارد شدن به یک رابطه احساسی بهتر است خودتان را آماده کنید تا تجربیات گذشته را تکرار نکنید. زندگیتان را با تکرار تجربیات گذشته هدر ندهید.

بهترین روز ماه برای شما: 25 مهر
 بدترین روز ماه برای شما: 17 مهر


♊ فال ماهانه متولدین خرداد

در این ماه شرایط زندگی و اتفاقات پیش رو بر وفق مراد شما خواهد بود و به لطف زحماتتان، بی شک شرایطی بهتر از گذشته نیز پیش خواهد آمد. به آنچه که امروز پیش آمده است مغرور نشوید و حتما به نقاط ضعف خود هم بیندیشید و دنبال فرصت هایی برای رفع نواقص خود باشید و دیگر اینکه نسبت به موفقیت های دیگران حسادت نورزید بلکه از شادی و توفیقات دیگران لذت ببرید تا محبوب دل های اطرافیان باشید. موفقیت از آن شماست، بهتر است در محیط کار مشکلاتتان را منطقی و عاقلانه حل کنید. در دروازه را می شود بست ، اما جلوی دهان مردم را نمی شود بست. مراقب اطرافیان باشید تا زیاد در کارتان تجسس نکنند. کافیست به شخصی که بیش از اندازه سوال می کند بگوئید که مسئله به اون مربوط نمی شود. خودتان را از تله برهانید.

بهترین روز ماه برای شما: 23 مهر

بدترین روز ماه برای شما: 9 مهر


♋ فال و طالع بینی ماهانه متولدین تیر

در مهر ماه ممکن است کمی صراحت لهجه بیش از حد متعارف داشته باشید و اگر اینطور بود، اگرچه دروغ نمی گویید و سخنانتان درست است اما لازم است گاهی بعضی از حقایق را به زبان نیاورید.
(جز راست نباید گفت، هر راست نشاید گفت) . ضمنا در میان اعضاء خانواده شما و یا نزدیکان و همکارانتان کسانی هستند که در گذشته شرایط مادی و شغلی و اجتماعی بهتری داشته اند ؛ شایسته است با آنان هم خوشرویی و خوشرفتاری تان را حفظ کنید ؛ راز داری صفتی نیک است، شما را به آن توصیه میکنیم. در این ماه چیزی که مدتهاست مد نظرتان است خواهید خرید. فردی دوست داشتنی در زندگی شما حضور می یابد که با او احساس آرامش و راحتی خواهید کرد. با تغییر دکوراسیون منزل تنوع در محیط خانه بوجود خواهید آورد. به این ترتیب از احساس خستگی و روزمرگی فاصله می گیرید. صبر و تلاشتان نتیجه می دهد و کاری که به دنبالش هستید با موفقیت انجام می شود.

بهترین روز ماه برای شما: 14 مهر
بدترین روز ماه برای شما: 26 مهر

فال ماهانه تصویر زندگی " مهر 1400 "


♌ فال ماهانه متولدین مرداد

در این ماه اهداف ارزشمندی را دنبال خواهید کرد و برنامه های بسیار خوبی برای آینده دارید، اما اخیرا کمی سستی یا تردید در اندیشه تان راه یافته است. کمی دل مرده و غم زده اید و احتمال موفقیت خود را کمتر از آنچه هست، میدانید اما یادتان نرود پایداری و استواری شما موجب موفقیت حتمی تان خواهد شد، همچون عاشقی که معشوقش دور افتاده اما میداند که در نهایت به آنچه میخواهد، دست خواهد یافت. نعمت ها و شادی هایتان را با دیگران سهیم شوید. زندگی را با همه خوب و بدش تجربه کنید و از آن لذت ببرید. انجام ندادن کاری شما را از انجام دادنش بیشتر کلافه می کند. یک بار برای همیشه آن را تجربه کنید و خبال خودتان را راحت کنید. تنهائی تان را با هر کس و هر کاری پر نکنید. یه جایی دعوت می شوید. این دعوت را رد کنید.

بهترین روز ماه برای شما: 11 مهر
بدترین روز ماه برای شما: 20 مهر


♍ فال و طالع بینی ماهانه متولدین شهریور

در این ماه دوران سختی ها گذشته و زمان شادی فرا  خواهد رسید و بی شک هنر استفاده از فرصت ها، هنری است که همه کس ندارد و باید به این مسئله خوب بیندیشید تا خوب بهره برداری کنید و  از آن برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید. این ماه پول قابل توجهی به دستان می رسد که اوضاع زندگی را تا حدی تغییر میدهد، سعی کنید این تغییر تاثیر خوبی روی خانواده بگذارد و همگی در لذت بردن از آن سهیم بشوید ؛ اگر دچار مشکل شدید با خونسردی موفق به حل آن میشوید. شما انسانی خونگرم و دستگیر هستید و تمام دوستان و آشنایان از شما به عنوان الگویی در رفتار و کردار نام میبرند پس سعی کنید این خصلت زیبا را همچنان در خود حفظ کنید و به دیگران نیز انرژی مثبت بدهید. اگر کسی را دوست دارید، نه تنها به او فکر کنید، بلکه با رفتارتان حرفتان را ثابت کنید. تصمیم منطقی شما را به جایگاه خوب و مطمئنی می رساند. شخصی با قدمی پربرکت به زندگیتان وارد می شود.

بهترین روز ماه برای شما: 13 مهر
بدترین روز ماه برای شما: 20 مهر

فال pmc

فال روزانه

فال و طالع بینی سال 1400  (سال گاو)


♎ طالع بینی ماهانه متولدین مهر

قدر چیزی را که هم اکنون دارید بدانید ؛ اگر در تلاش برای بهبود شرایط زندگی خود هستید ، تلاش را در تداوم همان مسیر و آنچه که دارید قرار دهید و از این شاخه به آن شاخه نپرید. چشمانتان را به نعمت های خداوند باز کنید؛ شما یکی از بزرگترین نعمت ها را دارید ، جفا و ستم است اگر به چیزی جز آنچه دارید و هستید بیندیشید ، البته آرزوهای بهتر به شما قدرت بیشتری میدهد تا بر جهت گیری خود پافشاری داشته باشید و شرایط را بهتر کنید اما یادتان باشد که «جز کوی دوست» نروید! باید آنچه را که وجود دارد محترم بدارید و چشم دلتان دنبال برخی جلوه های زودگذر نباشد. لبخندتان را از عزیزان دریغ نکنید. به دنبال کسی باشید که خاطرتان را عوض می کند وگرنه تنها ماندن ضررش برایتان کمتر است. مثبت اندیشی و امیدواری به آینده در گفتار و رفتار شما هویداست. آینده ای روشن در انتظار شماست. تصمیم مهمی باید بگیرید. پیشنهاد می شود حتما با چند نفر در این زمینه مشورت کنید.

بهترین روز ماه برای شما: 4 مهر
بدترین روز ماه برای شما: 28 مهر


♏ فال ماهانه متولدین آبان

مهر ماه موقعیت های پیچیده و جالبی پیش رو دارید؛ از طرفی در حقتان جفا شده و حق با شماست و قدرتان را نمیدانند و از طرف دیگر ظاهرا عزیزی را در سفر دارید یا از عزیزی دور افتاده اید و چشم به راه او هستید و در این هنگام هم به فکرش هستید که انشاءالله به سلامت باز میگردد. نکته مهم این است که شما عاشقانه کاری را انجام داده اید و باید همان مسیر را ادامه دهید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. قدر عشق را بدانید چون تنها ارزش ماندگار زندگی همان عشق است ؛ گرچه در این مسیر عاشقی باید کمی تحمل مشکلات را نیز تحمل کنید ولی در نهایت موفقیت با شماست. یک از رازهای موفقیت این است که بر خود آسان بگیرید تا دنیا به شما سخت نگیرد. در مورد مسائل عاطفی تان شاید بهتر باشد کمی احساساتتان را پنهان کنید و بیش از اندازه هیجان زده نباشید. به زودی برای رفتن به یک سفر برنامه ریزی خواهید کرد. اگر سنگ صبور کسی هستید، راهی پیدا کنید تا آرامشتان را هم حفظ کنید.

بهترین روز ماه برای شما: 10 مهر
بدترین روز ماه برای شما: 23 مهر

 

 

فال این ماه جدید


♐ طالع بینی ماهانه متولدین آذر

در این ماه ممکن است شما دنبال خواسته ای باشید که اطرافیان شما و عرف جامعه آن را نمی پسندند! مانند معشوقی جوان تر یا مسن تر از خودتان، لباسی یا مقامی که در خور شما نیست و خلاصه هر چیزی که عرف جامعه آن را از شما نمیپذیرد. اگر این مسئله را آگاهانه انتخاب کرده اید، اشکالی ندارد و بدون توجه به دیگران دنبالش بروید، حرف و حدیث دیگران را به جان بپذیرید و انتظار تایید عموم را نداشته باشید در غیر اینصورت آرامش زندگی تان به هم خواهد خورد ؛ اینک لحظه انتخاب است. تکلیفتان را با کسی که شما را با یک دست پیش می کشد و با یک پا پس می زند روشن کنید. خودتان را بازیچه دست هیچکس نکنید. حتی اگر دلتان گیر است. سعی کنید عاقل باشید. مجبور می شوید خرجی بکنید. نگران نباشید. اتفاقاتی به نفع شما تمام خواهد شد. کافیست به خودتان ایمان داشته باشید تا به امور تسلط پیدا کنید.

بهترین روز ماه برای شما: 6 مهر

بدترین روز ماه برای شما: 13 مهر


♑ فال ماهانه متولدین دی

پایداری شما در مسیر صحیح زندگی قابل تحسین است اما توجه داشته باشید که هر انسانی ممکن است خطا کند یا اصلا ممکن است در تشخیص صحیح از غیر صحیح اشتباه کند بنابراین به تحصیل بیشتر علم و استفاده از تجربه دیگران نیازمند می باشد ؛ در این ماه اگر در مسیر علاقه و عشق خودتان نیز به نوعی تجدیدنظر کنید به نتایج بهتری خواهید رسید. تنها نکته مهمی که باید به آن توجه کنید اینکه از مسیر حق و حقیقت دور نیفتید و برای تشخیص این مسیر، مراجعه مستقیم به افراد آگاه و ایجاد ارتباط بیشتر با ایشان را از خود دریغ نکنید. این روزها به دلیل مشغلیات بسیار، زندگیتان آشفته شده و نمی دانید چطور به کارهایتان سر و سامان ببخشید. از دیگران کمک بخواهید و از تجربه شان استفاده کنید. به هر کسی یا هر چیزی بیخودی فکر نکنید. افکار بیهوده را از خودتان دور کنید. شما خلاق و توانا هستید. سعی کنید نظم را به زندگیتان بیاورید و کنترل امور را به دست بگیرید.

بهترین روز ماه برای شما: 15 مهر
بدترین روز ماه برای شما: 21 مهر


♒ طالع بینی ماهانه متولدین بهمن

در ماه گذشته بر شما لحظات موفقیت آمیز و فرصت های فراوانی گذشت ولی بنا به دلایلی، قدر آن لحظات را ندانستید. به نظر می رسد اکنون در اندیشه آنچه گذشته است به سر می برید اما به هر حال باید بدانید که نه شما و نه هیچ کس دیگری قدرت نگه داشتن زمان را نداشته و ندارد. در گذشته زندگی کردن به صلاح شما نیست ؛ توصیه ما به شما این است که در این ماه از طریق ارتباط صمیمانه با دیگران دوباره شرایط و فرصت های خوبی را برای خود فراهم کنید و آنچه را در پی آن هستید مجددا به دست آورید؛ صیقل دادن دل و تزکیه باطن، کلید موفقیت شماست. برای خرید یا فروش، هیچکدام عجله نکنید. امروز برای چیزی غصه می خورید که فردا به آن خواهید خندید. بگذرید و به جلو حرکت کنید. فردا به کسی قول داده نشده. بر سر دو راهی ماندن و رفتن هستید. تصمیمتان را بگیرید تا از این برزخ خارج شوید. حرفی خواهید زد که عزیزی را به شدت خواهد رنجاند. به یک سفر می روید.

بهترین روز ماه برای شما: 7 مهر
بدترین روز ماه برای شما: 28 مهر


♓ فال و طالع بینی ماهانه متولدین اسفند

این ماه را باید جشن بگیرید زیرا زمان موفقیت شما بسیار نزدیک شده است و شاید هم بتوان گفت که هم اکنون غرق در مقدمات آن موفقیت هستید. در ماه گذشته کمی اندوهگین بوده اید و دلتان گرفته بود، پیشامد هایی برایتان ایجاد شده بود که احساس غمی سنگین داشتید اما به شما مژده داده می شود که در ماه جدید زمان غم شما گذشته است. باید از کوته نظری و سطحی بینی چشم بپوشید و بیشتر از گذشته به حقایق توجه کنید ؛ بهتر است زیاد اهل تظاهر نباشید ؛ بگذارید اطرافیان شما حقایق را ببینند با این اوصاف شما را بیشتر دوست خواهند داشت و موفق تر از گذشته خواهید بود. بهتر است همین حالا راهی برای آرامتر بودن پیدا کنید وگرنه با ادامه این روند اطرافیانتان را پراکنده می کنید. در این ماه دست از ولخرجی های بیهوده بردارید. بهتر است تا می توانید پس انداز کنید. بزودی به پس اندازتان نیاز پیدا خواهید کرد. باری را از دوش کسی می دارید و مشکلش را حل می کنید.

بهترین روز ماه برای شما: 8 مهر
بدترین روز ماه برای شما: 30 مهر

طالع بینی ماهانه تصویر زندگی

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1,383, میانگین امتیاز: 4,25 از 5)
Loading...

۶۹ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. سامی گفت:

  مرسی و ممنون بابت فال زیباتون و سلامتی عشقای ماندگار 😘

  موافقم 6
  مخالفم 1
 2. تانیا گفت:

  سلام، عاشق این فال ماهانه هستم. محشره.

  موافقم 3
  مخالفم 3
 3. تنهااااااااا گفت:

  حقیقت من اول به این فال روزانه اعتقاد نداشتم ولی وقتی این فال رو خوندم همه چی رو کف دستم گذاشته، واقعاً الان دیگه به این فال اعتقاد دارم.

  موافقم 7
  مخالفم 2
 4. Amaya💙 گفت:

  من یه تو ماه آبی به دنیا اومدم ماهی که نمادش ماهی و دریاس ،۸۵% به زندگی واقعیم مرتبط بود
  ما هم امتحانش کنید شاید با زندگی اصلیتون بخونه……..😆

  موافقم 5
  مخالفم 2
 5. ملیکا😍😍😍 گفت:

  من اسفندی هستم یعنی باید رژیم بگیرم آخر ماه 😣😣😣😣😣😣😣😣

  موافقم 5
  مخالفم 3
 6. بانو گفت:

  خوب بود مردادیم تا حدودی فالم درست بود مچکر👍

  موافقم 9
  مخالفم 2
 7. شیرین گفت:

  تا حدود خیلی زیادی درست بود

  موافقم 7
  مخالفم 4
 8. آزاده گفت:

  سلام؛ دقیقا فال مرداد من که درست بود؛ انشالله واسه تموم هموطنای نازنینم بهترین اتفاقهای زندگیشون توی اردیبهشت زیبا؛ رقم بخوره، خسته نباشید

  موافقم 16
  مخالفم 4
 9. محسن جوادی گفت:

  عالی و بر اساس واقعیت و شخصیتم بود شما همم امتحان کنید

  موافقم 16
  مخالفم 4
 10. حسین قمی گفت:

  عاشق سایتتون شدم واقعاً یه نیم نگاه کردم به فالم کاملا درست از آب در اومد واقعاً دستتون درد نکنه با این سایت خوبتون موفق باشید ادامه بدید⁦♥️⁩

  موافقم 19
  مخالفم 2
 11. حدیث گفت:

  عالیه من فقط به این فال اعتقاد. دارم .بهترین فال اینه من تا الان هر چقدر فال گرفتم درست دراومده

  موافقم 12
  مخالفم 10
 12. .... گفت:

  امیدوارم فالی که برام نوشته بود دقیق خودش اتفاق بیوفته تو یه دوره ی خیلی مهم و حیاتی از زندگیمم و بهش خیلی نیاز دارم دوره ایی که میتونه خوب رقم خوردنش زندگی رو عوض کنه

  موافقم 13
  مخالفم 6
 13. آتوسا گفت:

  من نیمه شب دنیا میام و همون وقت هم سال تحویل میشه، حالا نمی دونم اسفندی هستم یا فروردینی، روحیاتم به هردو میخوره اما اسفند بیشتر. فال هردو ماه رو می خونم ولی متاسفانه تا حالا برام درست در نیومده، نمیدونم چرا،

  موافقم 9
  مخالفم 14
  • ابی گفت:

   من هم اسفند ماهی هستم و مثل شما آخر ماه به دنیا اومدم فال جنبه سرگرمی داره فقط نکات مثبت فال رو جذب کن

   موافقم 21
   مخالفم 3
  • الی گفت:

   فروردین به حساب میای چون نیمه شب روز بعدیه

 14. شیما گفت:

  عالی
  من جذب کردم ….انشالله که همش اتفاق بیفته

  موافقم 10
  مخالفم 4
 15. بانوی آذری گفت:

  فال چند تا جنبه داره به نظر من، مهم نیست درسته یا نه مهم اینه که اگه جایی حرف منفی داره، مواظب باشیم اون روز گند نزنیم و نکات مثبت فال رو هی به خودمون تلقین کنیم تا بازخوردش بهمون برگرده
  ضمن تشکر ویژه از همه عزایزانی که برای ما وقت میزارن
  عزت زیاد 🥰🥳💌✋🌹🤗

  موافقم 51
  مخالفم 2
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

×