شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

فال روزانه شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ « فال حافظ امروز »

فال روزانه , فال امروز , فال روز تولد , طالع بینی روزانه , fal roozaneh , thg v chki

فال روزانه + فال حافظ آنلاین (پایین صفحه)

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من از مجله تصویر زندگی همراه شوید. راستی فال حافظ هم به بخش فال و طالع بینی اضافه شد.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱۲ آذر:

فال روز تولد: با وجود این که منافع کاری و حرفه ایتان ممکن است در ابتدای امسال با چالش هایی روبرو شوند، بهتر است قبل از این که نگران شده و دست و پایتان را گم کنید به خودتان و مشکلاتتان کمی فرصت بدهید تا ببینید که خود به خود از میان خواهند رفت. با از بین رفتن نگرانی های حرفه ایتان فرصت های دیگری برایتان به وجود خواهند آمد که ممکن است جهت زندگی شما را به طور کلی تغییر دهند. تا اوایل بهار مجموعه ای از فرصت های تازه شما را تشویق خواهند کرد تا مسیر کاملا جدیدی را در پیش بگیرید. در این زمان ممکن است روابط عاطفیتان نیز تحت تأثیر قرار گرفته و با تغییراتی مواجه شوند، اما جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا در نهایت همه چیز حتی بهتر از قبل خواهد شد.


فال روزانه متولدین فروردین

ذهنیتی که شما از خودتان دارید این اواخر رو به بهبود بوده است. خوشبختانه دوستانتان هم با تاییدها و تحسین هایشان اعتماد به نفس رو به رشد شما را تقویت می کنند. با وجود این که مهربانی دوستانتان برای شما بسیار شیرین و زخم هایتان را مرهم است، واقعیت وضعیت موجود این است که می تواند در نهایت به ضرر شما تمام شود. این حالت باعث می شود که شما تنها در حلقه محدود دوستان مورد اعتماد خود احساس امنیت و ارزشمند بودن داشته باشید. شما واقعا مهم و با ارزش هستید و می توانید این را به همه دنیا هم نشان بدهید. شما فرد ماجراجویی هستید این هفته از سرک کشیدن به زندگی دیگران دست بردارید و بیشتر به فکر بهبود روابط در زندگی خود و خانواده تان باشید. رقیبان شما در محیط کاری کم نیستند بهتر است خودتان را به روز نگه دارید و اگر لازم است برای جلو زدن از دیگران علوم یا فنون تازه مربوط به کارتان را یاد بگیرید.


 ⚡️ هفته

فال روزانه PMC

 💥 ماه

فال ماهانه آذر ۱۴۰۱

 ⭐️ سال

فال سال ۱۴۰۱

 ❤️ عشق

فال هفتگی عشق


فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

شما دقیقا می دانید که چه می خواهید و حاضر هستید که برای رسیدن به خواسته هایتان هر کاری که لازم است را انجام دهید. شاید با خودتان فکر کنید که باید با تمام قدرت و سرعت پیش بروید و زیاد به جزئیات اهمیت ندهید، اما این کار می تواند به ضررتان تمام شود. بهتر است قدم به قدم پیش بروید تا سلامت به قله ای که می خواهید صعود کنید. طی مسیرتان از وسوسه هایی که شما را به فرار از مسئولیت هایتان تشویق می کنند اهمیت ندهید و به وعده هایی که داده اید عمل کنید. حرفی شنیده‌اید که برایتان بسیار سنگین بوده، برای آدم ها به اندازه اهمیتشان ارزش قائل شوید. برای دعوت از شخصی برای همکاری دچار تردید و دودلی هستید، بهتر است پیشنهادتان را دوباره بررسی کنید. این هفته به طور اتفاقی شخصی را در جایی می بینید که فکر تازه ای به سرتان می اندازد، این فکر خوبیست.


♊ فال امروز متولدین خرداد

ممکن است اعضای خانواده تان به خاطر وضعیت ها دشوار مختلفی که در زندگیشان وجود دارند احساس ناراحتی داشته باشند، در حال حاضر کاری از دست شما ساخته نیست. امروز آنها را به حال خودشان رها کنید تا با مشکلاتشان روبرو شوند و در خلوت خود راه حل آنها را بیایند. احتمال این که آنها از شما به خاطر حس همدردیتان متشکر باشند خیلی کم است، پس از این فرصت استفاده کرده و وقتان را به خودتان اختصاص بدهید و به کارهایی که مدت ها می خواسته اید انجام بدهید اما مدام آنها را به تعویق می انداخته اید بپردازید. برای خود و خواسته تان ارزش قائل شوید. مجبور به یک تغییر کاری یا مکان می شوید. در مورد بحث خانوادگی پیش آمده به جزئیات بیشتر اهمیت بدهید برای هیچ کاری این هفته عجله نکنید هنوز زمان زیادی پیش رو دارید. برای رسیدن به هدفتان یک تاریخ تعیین و بیشتر تلاش کنید.


♋ فال روزانه متولدین تیر

شغل رویاهایتان را در ذهن خود تصور کنید، آن شغلی که به شما انگیزه می دهد تمام پتانسیل های خود را به کار بگیرید و حتی اگر درآمد مورد انتظارتان را نداشته باشد، در مقابل احساس رضایتی که به شما می بخشد برایتان کافی باشد. یک چنین رویایی می تواند خیلی دور از دسترس به نظر برسد، اما اگر تمام توانایی هایتان را مورد استفاده قرار دهید موقعیت های بسیار خوبی برای شما به وجود خواهند آمد که ممکن است نظرتان را تغییر دهند. بهتر است کمی به وضعیت مالی خود دقت کنید و در خرج کردن احتیاط بیشتری به خرج بدهید. شما ذهن خلاق و هوش بالایی دارید. حرف زدن با شخصی باعث می شود از اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد مطلع شوید. حواس خود را جمع کنید تا موقعیتی ناب را شکار کنید و در مسیر درست پیشرفت قرار بگیرید. ذهن خود را از حاشیه ها خالی کنید، فقط وقتتان را تلف می کند. در زمینه مسائل عاطفی کمی سردرگمی را تجربه خواهید کرد.


♌ فال فردا متولدین مرداد

شما مردادماهی های حساس معمولا وقتی که به چالش کشیده می شوید احساس ناراحتی می کنید و حتی گاهی ترجیح می دهید فرار کرده و بگذارید بقیه هر کاری که خودشان دلشان می خواهد بکنند، اما هیچ کس نمی تواند برای همیشه فرار کند. امروز شما آماده خواهید بود تا با واقعیت ها روبرو شوید و شرایط کیهانی نیز به شما کمک خواهد کرد. یکی دو هفته اخیر خیلی ولخرجی کرده اید و امروز پشیمان هستید، اگر کاری برای اصلاح این وضعیت از دستتان برنمی آید حداقل از رفتار اشتباهتان درس بگیرید. گاهی آدم مجبور می شود تسلیم شود یا اینکه اگر برای انجام کاری موقعیت را خوب نمی‌بیند ان زمان آن را رها کند و منتظر اتفاقات آینده شود. در حال حاضر بهتر است کمی صبر کنید، از موقعیت و نیرویتان استفاده کنید و به زندگی بچسبید تا بتوانید این روزها را بگذرانید.


فال امروز متولدین شهریور

امروز امواج تردید و بلاتکلیفی به سراغ شما آمده اند. شرایط کیهانی موجود باعث تشدید احساسات شما شده اند و همین باعث پیچیده تر شدن روابط عاطفی شما شده است. با وجود این که شما اغلب خودتان را به راحتی با شرایط مختلف تطبیق می دهید، امروز زیاد برای پذیرفتن ناشناخته ها و یا تعهدات جدید آماده نیستید، دلیل آن هم این است که به طور دقیق نمی دانید که جریان این تغییرات شما را به کدام سو خواهد برد. اگر نمی دانید چکار باید بکنید یه صدای قلبتان گوش بدهید و ببینید شما را به کدام سمت راهنمایی می کند. اینکه حرف دلتان را چطور و کجا بزنید از اصل حرف مهمتر است. جمله‌هایتان را بالا و پایین کنید و منتظر فرصت مناسب برای گفتنشان بمانید، در غیر این صورت حرفتان شنیده نخواهد شد و به آنچه می خواهید نمی‌رسید. تجارت برایتان خوب است اما بهتر است با فردی که در این زمینه تجربه دارد مشورت کنید.


♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز همین طور که دارید اهداف خود را مورد بررسی مجدد قرار داده و اولویت هایتان را تغییر می دهید به این فکر می کنید که ای کاش یک نفر که از لحاظ فکری شبیهتان باشد شما را همراهی می کرد. داشتن یک نفر که در کنار شما قرار بگیرد و درست مانند یکی از قطعات پازل زندگیتان به خوبی سر جایش قرار بگیرد چه احساسی می تواند داشته باشد؟ یافتن این همراه رویایی با تمام جزئیاتی که از او در ذهن دارید می تواند بسیار راحت باشد. اگر قصد دارید با رفتارها و خلاقیت خود طرف مقابلتان را جذب کنید باید احتیاط را فراموش نکنید. یک تماس تلفنی بسیار خوشحالتان می کند. برای اضطراب مدامتان با یک پزشک مشورت کنید. مشکل برطرف می شود. به کار بزرگی دست می زنید. روی این کار تمرکز کنید تا نهایت رضایت را از آن داشته باشید به زودی کنترل دنیایتان را در دستانتان خواهید گرفت. کافی است کمی صبور باشید.


♏ فال روزانه متولدین آبان

شما می خواهید مسیر خود را هر چه سریعتر در دنیایی که در آن زندگی می کنید مشخص کنید، اما مشکل کار اینجاست که خودتان هم دقیقا نمی دانید کدام یک از راه هایی که در مقابلتان هستند را می خواهید در پیش بگیرید. شما رویاهای عجیب و غریبی برای آینده ای همراه با ثروت و شهرت در سر دارید، اما فکر می کنید که مسئولیت های خانوادگی و یا طبقه ی اجتماعی شما مانع رسیدن به این رویاهایتان خواهند شد. اگر می خواهید به اهداف خود دست پیدا کنید، باید یک مسیر را برای خود در نظر گرفته و تمام ذهن خود را روی آن متمرکز کنید. مشکلی حل شده و خطری از سرتان گذشته است. به شکرانه آن صدقه ای بدهید و دلی را شاد کنید. حالا که هستید زندگی کنید. این قدر دنبال شادی ها و اتفاقات بزرگ نباشید. زندگی معجزه است، از هر لحظه آن استفاده کنید و دور و برتان را ببینید. دیدار اتفاقی یک دوست دلتان را روشن می کند.


♐ فال روزانه متولدین آذر

کارهایی که امروز انجام می دهید می توانند اثرات بسیار خوبی روی هفته آینده تان گذاشته و کارهایتان را سبک تر کنند. گاهی آرزو می کنید ای کاش یک نفر پیدا می شد که بی آن که شما چیزی بگویید می دید پشت دیواری که دور خودتان کشیده اید چه می گذرد و افکارتان را درک می کرد. چنین روابطی می توانند وجود داشته باشند، با این حال باید اولویت هایتان را مشخص کرده و ببینید چه کسانی و چه چیزهایی برایتان اهمیت بیشتری برخوردار هستند و به عبارت دیگر از زندگی چه می خواهید. در محیط کاری یا درسی ملاقات خوبی خواهید داشت که به پیشرفت‎‌تان کمک می کند. در اثر یک اشتباه ضرر مالی به شما وارد شده، از دوستی قدیمی که راه دور است خیر بگیرید. از ترس نه شنیدن سوالتان را نمی‌پرسید. اشتباه می کنید، شما نمی‌دانید در سر دیگران چه می گذرد.


♑ فال روز متولدین دی

شما به یک نقطه عطف بسیار مهم رسیده اید و هر آنچه اکنون انجام دهید روی اتفاقاتی که در چند هفته ی آینده برای شما پیش خواهند آمد تأثیر مستقیم خواهد داشت. شرایط کیهانی فعلی باعث شده اند که در تصمیم گیری گیری در رابطه با برخی مسائل شخصی دچار تردید شوید و تا جای ممکن این تصمیم گیری را به تعویق بیندازید. در واقع نگران این هستید که رفتن زیر بار تعهد شما را در انتخاب های آینده تان محدود کند. بر خلاف آنچه شما فکر می کنید محدود کردن انتخاب هایتان باعث خواهد شد فرصت های بیشتری را به سمت خودتان جذب کنید. جانتان سلامت، مال جبران می شود. دوری از شخصی طاقتتان را طاق کرده، متاسفانه فعلا باید با شرایط بسازید و صبوری کنید. از کسی که توقعش را ندارید، حرکتی خواهید دید که متعجب و نظرتان را نسب به او عوض می کند. به دنبال شادی در اتفاقات کوچک اطرافتان باشید.


♒ فال متولدین بهمن

شما تقریبا همیشه به محض رسیدن به هر یک از خواسته هایتان، هدفی بزرگتر از قبلی برای خود تعیین می کنید و برای رسیدن به آن چیزی که در سرتان است نقشه ای دارید. اما امروز دلتان می خواهد خودتان را از این همه مسئولیتی که برای خود ایجاد کرده اید رها کنید و به تنهایی قدم زده و به آرامش برسید. این عقب نشینی موقت اصلا ایده بدی نیست و به شما فرصتی می دهد تا رویاهایتان را با انرژی و انگیزه بیشتری دنبال کنید. اگر نیاز دارید در مورد اهدافتان با کسی حرف بزنید عشقتان و یا دوست صمیمیتان را هم با خود همراه کنید. شنیدن خبری مضطربتان می کند دست پاچه نشوید و دست به هیچ کاری نزنید. مبلغ کمی از جایی به دستتان می رسد این پول برایتان برکت فراوانی خواهد داشت. با عزیزی که داغدار است تماس بگیرید و به او بگویید که در کنارش هستید. این هفته از یک خرید غیر ضروری چشم بپوشید، به این پول در جای دیگر احتیاج خواهید داشت.


♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما معمولا از به زبان آوردن آن چه در سرتان می گذرد اصلا خجالت نمی کشید، اما امروز درونگراتر از روزهای دیگر شده و در عالم خیال و رویا فرو رفته اید، میلیون ها رویادور سرتان می چرخند و به هر کدامشان که نگاه می کنید برای دست یافتن به آن به پول نیاز دارید. اجازه ندهید برای بهبود بخشیدن به وضعیت مالی خودتان فکرتان به سراغ راه ها و احتمال های غیر معقول و خوش خیالانه برود و دچار توهم نشوید و از ندای درونتان کمک بگیرید. بهترین راه برای حل تنش به وجود آمده در رابطه عاطفیتان یک مکالمه صادقانه با عشقتان است. عجله کار شیطان است اما برای شما دیگر وقت آن رسیده که به کارهایتان شتاب و سرعت عمل ببخشید، شما فقط احتیاج به اراده قوی و ایمان به خودتان دارید. حواستان را بیشتر جمع کارهایتان بکنید و بگذارید وظایفی را که به عهده گرفته‌اید بخوبی به پایان برسد. این هفته یک تماس تلفنی بسیار مهم خواهید داشت.

 ☀️استخاره با قرآن☀️

🕯️فال شمع🕯️

fal roozaneh tasvirezendegi


فال حافظ واقعی آنلاین با تعبیر

فال حافظ آنلاین

نحوه گرفتن فال حافظ

برای فال گرفتن از دیوان خواجه شیرازی ابتدا باید نیت کرد و او را به عزیزترین هایش یعنی خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم داد.

برخی از افراد مذهبی برای گرفتن فال حافظ وضو میگیرند زیرا به تقدس آن ایمان دارند و سپس جمله ای اینگونه ادا می کنند که ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی ، تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی.

فال حافظ امروز با تفسیر دقیق

نیت کرده ، دکمه را بزنید.

جایگاه گرفتن فال نزد ایرانیان

اغلب ایرانیان از دیرباز برای اطلاع از آینده خود فال می زنند و به آن اعتقاد دارند به اینصورت که آن ها فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» – تشکیل شده از مرغ و آوا – گویند. معمولا فال گرفتن از دیوان حافظ در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا انجام می شود و برای فال حافظ گرفتن فردی با سواد و مورد احترام انتخاب می گرد که صدای رسا و خوبی نیز داشته باشد.

دیرینه گرفتن فال حافظ :

اولین بار فال زدن با دیوان حافظ پس از مرگ وی آغاز شد. قضیه از این قرار بود که عده ای با دفن پیکر او در مصلی مخالفت می کردند تا اینکه برای حل این مشکل اشعار حافظ را در سبدی ریختند و کودکی یکی از این اشعار را به تصادف جدا می کند و اینگونه بود که اولین تفال به حافظ انجام شد ، در آن روز به حافظ لقب لسان الغیب دادند زیرا به طرز عجیب و باور نکردنی با غزل شماره ۸۲ خود پاسخ جماعت ریاکار را داد. این غزل زیبا چنین است :

کنون که می دمد از بوستان نسیم بهشت / من و شراب فرح بخش و یار حور سرشت

مکن به نامه سیاهی ملامت من مست / که اگه است که تقدیر بر سرش چه نوشت؟

قدم دریغ مدار از جنازه حافظ / که گرچه غرق گناهست، می رود به بهشت

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 5,743, میانگین امتیاز: 4,25 از 5)
Loading...

۴۳۸ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. حسین ذاکری گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید … واقعا نمیدونم چطور میتونم از تفسیر عالی و جملات مثبتی که باعث حال خوبم میشه تشکر و قدردانی کنم … از درگاه خداوند براتون بهترینهارو آرزو میکنم … امیدوارم حال دلتون همیشه خوب باشه❤ … 🌹… 🦋 …

  موافقم ۱۷
  مخالفم ۲
 2. ناشناس گفت:

  سلام چقدر این فال روزانه دقیقه خیلی عالی بود واقعا ممنون

  موافقم ۲۵
  مخالفم ۷
 3. یسنا گفت:

  من اوایل به فال اعتقاد چندانی نداشتم ولی حدود یک سالی هست از سایتتون فال میگیرم و روزی نیست که مطابق با حالم نباشه. ممنون و خداقوت.

  موافقم ۲۱
  مخالفم ۷
 4. فاطی گفت:

  عالیه روح حافظ بزرگ شاد ، من واقعا هر فکری کنم هر کاری بکنم طبق همون چیز فال برام میاد، احساس میکنم این فال خیلی به زندگیم نزدیکه و انگاری از همه چی خبر داره🙂

  موافقم ۲۹
  مخالفم ۸
 5. فرود گفت:

  با درود، بیان احساسات و شنیدن و درک احوال انسان از زبان دیگران باعث نشاط و سبکی میشه!؟
  چه کسی بهتر از حضرت حافظ، سپاس از خدمت زیبا و صادقانتون.

  موافقم ۲۸
  مخالفم ۷
 6. Majid suzuki گفت:

  سلام، اگر به حضرت حافظ اعتقاد داشتی باشی. همه ی فال هاش وصف حال و روزت رو نشون میده و راه کار در بیاناتش هست. ممنون از سایت زیباتون. من چندین ساله فال از این سایت میگیرم.

  موافقم ۶۸
  مخالفم ۹
 7. سمیرا گفت:

  سلام. روزتون بخیر من دوسالی هست که فال روزانه این سایت رو دنبال می کنم و واقعا خوبه مخصوصا که امروز گفتید خبر ازدواجی خوشحال و متعجبم میکنه و واقعا هم همینطور بود. برام دعا کنید منتظر خبر کار هستم.

  موافقم ۸۱
  مخالفم ۸
 8. محمد گفت:

  عالی بود مرسی از فال حافظ انشالا شما هم به آرزوهات برسی 😊❤️

  موافقم ۶۲
  مخالفم ۹
 9. زهرا گفت:

  آخه چرا؟ چرا هر وقت میام میخونم فالم درست در میاد، یه بارم نشده بی ربط باشه، واضح اشاره میکنه به اون اتفاق
  مثل امروز که نوشته بود یه شخص بی فرهنگ شما رو اذیت میکنه و … من واقعا به فال اعتقاد نداشتم اما الان هر روز میام میخونم و درسته، ممنونم ازتون.

  موافقم ۶۸
  مخالفم ۱۶
 10. امیر گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون ♥ من واقعا آرزویی در زندگیم دارم و تا الان فال هاتون رو خواندم واقعا امیدوار شدم ممنونم. برای همتون دعا میکنم که به آرزوهاتون برسید و از شما خواهش میکنم که منو مورد لطف دعاهاتون قرار بدید تا منم به آرزوم برسم❤ممنون

  موافقم ۹۳
  مخالفم ۱۲
 11. یه دوست گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون واقعا میشه گفت عالی هستید من برای دیدن فال روزانه‌م به اینجا سر میزنم و تقریبا بعد از خوندن فالم شگفت زده میشم و با خودم میگم آخه چجوری اینقدر به واقعیت مطالبتون رو ارائه میدین موفق و به روز باشید ❤️❤️🌹🌹

  موافقم ۶۷
  مخالفم ۲۲
 12. محمد گفت:

  امیدوارم ساز زندگیتون کوک باشه و به تمام خواسته هاتون برسید، چون شماها بهترین هستید

  موافقم ۷۶
  مخالفم ۱۲
 13. گلابى گفت:

  فال حافظ من همیشه مطابق نیت که میکنم میباشد، فال حافظ عین واقعیت است. خیلی ممنونم 💖

  موافقم ۱۱۲
  مخالفم ۱۷
 14. متین گفت:

  فال شما خیلی به این روز من میخورد، ممنون روز منو ساختید

  موافقم ۷۷
  مخالفم ۱۶
 15. زهرا گفت:

  خیلی دقیق و درست تمام اتفاقاتی که برام افتاده تو فال روزانه‌م بوده

  موافقم ۱۰۵
  مخالفم ۲۸
 16. اسلام گفت:

  من به فال حافظ خیلی اعتماد دارم هر روز که فال حافظ می‌گیرم همش درست در میاد واسم. ان‌شالله همه به مراد دلشون برسن❤

  موافقم ۱۱۶
  مخالفم ۲۱
 17. کیمیا گفت:

  من اعتقادی به فال نداشتم ولی وقتی فال حافظ را برای اولین بار گرفتم دقیقاً چیزی گفت که درست بود و ممنونم از فال حافظ امیدوارم همه به مراد دلشون برسند ممنون از حافظ

  موافقم ۱۴۶
  مخالفم ۳۳
 18. لعیا گفت:

  عاااالی واقعا ممنون از فال حافظ💖💖💖💖

  موافقم ۱۸۷
  مخالفم ۴۳
 19. غوره گفت:

  واقعا راسته هر بار که فال روزانه خودمو میخونم شگفت زده میشم، ممنونم. امیدوارم که فال روز همگی پر از اتفاقای خوش باشه❤❤❤

  موافقم ۲۶۵
  مخالفم ۵۱
 20. معصوم گفت:

  سلام فال حافظ دقیقا درست از آب در میاد ایشالله همه به مراد دلمون برسیم.

  موافقم ۳۰۲
  مخالفم ۵۷
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

×
/a>