یکشنبه , ۶ بهمن , ۱۳۹۸

عکس دختر مهناز افشار منتشر شد

عکس لیا دختر مهناز افشار - مهناز افشار مادر شد - پیام تبریک بهرام رادان

نخستین عکس از دختر مهناز افشار (در 4 روزگی)

 

عکس لیا دختر مهناز افشار و محمد یاسین رامین در صفحه اینستاگرام این بازیگر مشهور منتشر شد .
مهناز افشار ،  بازیگر مشهور سینمای ایران  که چندی پیش با پسر محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی دولت دهم ، ازدواج کرده بود  ،  پس از بارداری ، جهت زایمان نخستین فرزند خود ، به خارج از کشور رفت.
«محمد یاسین رامین» متولد 1360 است و در آلمان پزشکی خوانده است.
مهناز افشار متولد 21 خرداد سال ۱۳۵۶است و اولین حضور او در تلویزیون مربوط به بازی در مجموعه تلوزیونی عشق گمشده در سال ۷۶ می باشد.
وقتی خانم مهناز افشار با یاسین رامین ازدواج کرد ، خبرهایی مبنی بر اینکه این دو نفر می خواهند در آمریکا زندگی کنند ، بر سر زبان ها چرخید که نهایتا خبر مسافرت این دو به آمریکا بعد از مدتی شنیده شد . با اینکه آنها برای سیاحت به آمریکا رفته بودند ولی شایعات همچنان گریبان گیر زندگی مهناز افشار و یاسین رامین شده بود تا اینکه مثل هر شایعه ای که در ذهن مردم گرد و خاک بلند می کند و سپس فرو می نشیند ، این شایعه هم پس از مدتی با انتشار و اکران فیلم های خانم مهناز افشار فرو نشست و همه دیگر باورشان شد که مهناز افشار قصد مهاجرت به آمریکا را ندارد .
خانم مهناز افشار با باردار شدنش دیگر به طور کامل صورت مسئله ی شایعه ی مهاجرت به آمریکا را پاک کرد و دیگر کسی درباره ی رفتن او به آمریکا چیزی نمی گفت تا اینکه همین چند روز پیش در حالی که مهناز افشار و یاسین رامین دارند برای به دنیا آمدن فرزندشان لحظه شماری می کنند ، خبری مبنی بر اینکه مهناز افشار برای به دنیا آوردن فرزندش به امریکا رفته ، منتشر شد .
مثل اینکه خانم افشار قصد دارد تا شناسنامه ی فرزندش را با تابعیت آمریکایی بگیرد و به همین منظور برای زایمان خود به آمریکا سفر کرده است .
این کار را خانم شیلا خداداد هم انجام داد و برای به دنیا آوردن فرزندش به خارج از ایران سفر کرد تا برای آقا سامیار شناسنامه ی غیر ایرانی بگیرد .
این بازیگر زن سینمای ایران صبح پنجم خرداد ماه فرزند دختر خود را به دنیا آورد .
هنوز اطلاعاتی از نام دختر مهناز افشار در دست نیست ، گفتنیست مهناز افشار  قبلا در مصاحبه ای به صورت کاملا غیرمستقیم به توصیف شوهرش پرداخته و می‌گوید: به پدرش می‌گویم اسمش را چه بگذاریم؟ می‌گوید اجازه بدهیم خودش چهار پنج ساله که شد اسمش را انتخاب کند.
بهرام رادان اولین بازیگریست که تولد فرزند رادان را تبریک گفته است و جالب است که در پیام تبریک خود یاسین رامین را “جنتلمن” خطاب کرده است.
رادان در این باره می نویسد:

مهناز بانوى نازنین امروز صبح فارغ شد، دختر کوچولوى تازه واردمون هم مثل مادرش خردادى شد. با تبریک به مهناز عزیز و همسر مهربون و جنتلمنش، لحظه شمارى میکنم براى دیدن پرنسس کوچولو!

عکس لیا دختر مهناز افشار - مهناز افشار مادر شد - پیام تبریک بهرام رادان
عکسی که بهرام رادان ضمیمه پیام تبریک خود به افشار کرده است

مهناز افشار بازیگر سینمای ایران چند روز پس از تولد دخترش عکسی از او را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. به دنیا آمدن لیا دختر مهناز افشار و محمد یاسین رامین باعث شد تا سایر چهره‌های سینمایی در شبکه‌های اجتماعی تولد فرزند این بازیگر را به او تبریک بگویند.
عکس لیا دختر مهناز افشار - مهناز افشار مادر شد - پیام تبریک بهرام رادان

 

دختر مهناز افشار

عکس لیا دختر مهناز افشار - مهناز افشار مادر شد - پیام تبریک بهرام رادان

دنبال کنندگان صفحه مهناز افشار هم پس از به دنیا آمدن دخترش، پیام‌های تبریک متعددی را برای او نوشتند. حالا این بازیگر سینما در کنار عکسی که از دخترش منتشر کرده نوشته: «از خواندن نوشته‌های زیبای شما، مهربانی شما، ادبیات شما و پاسخ‌های شما هزار بار به تک‌تک شما بالیدم و بسیار خوشحالم.»

او در مورد دخترش هم نوشته: «لیا (۴/خرداد/)١٣٩۴ دختر ما (به معنی فرخنده) برایش دعا کردیم خداحافظش باشد همیشه … بهترین دوران زندگی همین کودکی است و کودکی را تا می‌شود باید مراقبت کرد و زندگی کرد … همیشه باور دارم، کودکان فرشتگان زمین هستند که باعث می‌شوند خداوند زمین و هر آنچه در زمین است را ببخشد …برای همه کودکان دعا کنیم.»

 

خبر آنلاین/ سیمرغ / نت شهر

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 3, میانگین امتیاز: 2.00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)