شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

شب زفاف مرد عراقی همزمان با دو زن + عکس

مراسم شب زفاف مرد عراقی با دو زن همزمان

شب زفاف مرد عراقی همزمان با دو زن

 

مرد ۲۲ ساله عراقی در که شهر بغداد زندگی می نماید همزمان به دو دختر علاقمند شده بود که هر دو دختر را در یک شب  به همسری پذیرفت و گفت من خواستم عشقم را به هر دو دختر ثابت نماییم این دو دختر همزمان در یک حجله با این مرد ازدواج نمودند این رسم در میان عرب ها مرسوم است و می توانند همزمان با چند زن ازدواج نمایند در ادامه مراسم شب زفاف مرد عراقی با دو زن همزمان را خواهید دید با ما همراه باشید.

 

ازدواج همزمان به دو زن

مرد عراقی در یک شب با دو دختر ازدواج کرد تا عشقش را به هر دوی آنها ثابت کرده و نشان دهد که هر دو همسرش را به یک اندازه دوست دارد و هیچکدام را به دیگری ترجیح نمی دهد.

همسر اول این مرد دخترعمویش و همسر دوم او نیز دخترعموی پدرش است.

عبدالرحمن نایف حمید العبیدی ۲۲ ساله در یکی از دهکده های نزدیک بیجی، واقع در ۲۰۰ کیلومتری شمال بغداد با پدرش کشاورزی می کند. او به انتظار ۱۷ ساله و سعاد ۲۱ ساله علاقمند شد و نمی دانست که کدامیک را برای همسری برگزیند.

این مرد در این باره می گوید: بعد از یک ماه فکر کردن به این مسئله این تصمیم را گرفتم. با والدینم درباره ازدواج با دو دختر در یک شب مشورت کردم و آنها مرا تشویق به این کار کردند و این امر انگیزه ای برای من شد، به رغم اینکه خویشاوندانم مخالف بودند، اما من تلاش زیادی برای متقاعد کردن هر دو دختر مبذول کردم.

 

عکس شب زفاف مرد عراقی همزمان با دو زن

 

انتظار ۱۷ ساله در این باره گفت: وقتی عبدالرحمن از من پرسید که با تو و سعاد در یک شب ازدواج کنم چه می گویی؟ به او پاسخ دادم هیچ اشکالی ندارد به شرطی که بین من و او فرق نگذاری.

سعاد ۲۱ ساله نیز گفت: در ابتدا از شنیدن این حرف تعجب کردم اما عبدالرحمن من را قانع کرد که ما را باهم دوست دارد.

سلمان العبیدی- برادر بزرگ داماد- که نقش میانجی در مذاکرات صورت گرفته میان خانواده ها را داشت، گفت: من برادرم را تشویق کردم و در کنار او بودم تا اینکه خانواده دو عروس راضی و قانع شدند.

پدر داماد نیز گفت: ۴ پسر دارم که همگی آنها ازدواج کرده اند. هر کدام از فرزندانم با یک زن ازدواج کرده اند اما عبدالرحمن در یک شب با دو زن ازدواج کرد و من به او افتخار می کنم. من در کنار او بودم و او را تشویق کردم. اگر پسرانم بخواهند همسر دوم اختیار کنند هیچگاه مردد و دودل نخواهم بود.

اهالی دهکده در مراسم عروسی حضور یافته بودند و به دو دسته موافق و مخالف تقسیم شده بود. داماد برای هرکدام از همسرانش ۲میلیون و ۵۰۰ هزار دینار (برابر با هزار و ۹۸۶ دلار) مهریه تعیین کرد.

سماتک

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 79, میانگین امتیاز: 3,39 از 5)
Loading...

۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. مرجان گفت:

  واقعا که!! مگه میشه با دو زن ازدواج هم زمان کرد؟

  موافقم ۱۷
  مخالفم ۳
 2. پرتان گفت:

  درود بر همه دوستان…دوستان من مذکرم…ولی به نظر من زن فقط یکی…خداییش هوو درست نیست…

  موافقم ۳۷
  مخالفم ۱۱
 3. نیروانا گفت:

  والا چند وقتی از زندگی مشترک شون بگذره دو هوو به جان هم می افتند و هردو تا آخر عمر از یک دیگر کینه به دل میگیرن آخرم کار به قتل و دعوا و طلاق کشیده میشه البته جسارت بنده رو ببخشید بین عرب ها غیر ایرانی هستن دو هوو سالیان سال کنار هم زندگی می کنند اما تو ایران اگر مرده زن دوم بیگیره زن اول یا سکته می کنه یا از مرده کینه به دل می گیره اگرم نتونه کاری کنه افسردگی شدید می گیره واقعا سخته شوهر بره زنه دیگه بگیره و زن اول تماشا کنه

  موافقم ۴۰
  مخالفم ۵
 4. م گفت:

  اقا احمد معلوم نیست دل شما دله یا دلستر ک برا دونفر کف میکنه

  موافقم ۵۶
  مخالفم ۶
 5. احمد گفت:

  اتفاقا کار خوبی کرده منم همین مشکل رو داشتم اما با توجه به عرف ما ایرانیا آخر بر خلاف میل باطنیم مجبور شدم یکی رو انتخاب کنم و قید اون یکی رو بزنم

  موافقم ۱۵
  مخالفم ۵۰
  • م گفت:

   دل نیست که فرودگاه. اگه به هر دو علاقه مند شدی بدون هیچ کدوم برات اهمیت ندارن فقط خودت واسه خودت اهمیت داری. بعدم دختری که موافق این کار باشه یا احمقه یا بی غیرت.

   موافقم ۶۰
   مخالفم ۱۲

ارسال دیدگاه شما

×