شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

رویداد روز بازاریابی محتوایی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد

رویداد روز بازاریابی محتوایی، با حضور مهدی دهبان بنیانگذار آکادمی دیجیتال مارکتینگ، تقی مولوی مدیر دیجیتال مارکتینگ اینتن، هادی شریفی موسس رپورتاژ ادز و جمعی از متخصصان، در سالن همایش های بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تصویر زندگی به نقل از خبرنگار حوزه فناوری کافه دانش، رویداد روز بازاریابی محتوایی، روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه ۱۴۰۰، با حضور مهدی دهبان بنیانگذار آکادمی دیجیتال مارکتینگ، تقی مولوی بیانگذار و مدیر دیجیتال مارکتینگ اینتن، هادی شریفی مدیر و موسس رپورتاژ ادز و جمعی از متخصصان این حوزه و اصحاب رسانه، در سالن همایش های بین المللی ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

بنا به این گزارش، رویداد روز بازاریابی محتوایی، با محوریت نقش کلیدی محتوا در بازاریابی مدرن در صدد است یک فرصت مناسب برای انتقال تجربیات، شبکه ‌سازی و خلق فرصت‌های جدید برای ورود به بازار محتوا ایجاد نماید.

 

در این رویداد متخصصان، کارشناسان سئو و تولید محتوا، مدیران کسب و کارها و استارت‌ آپ‌ها در قالب پنل های انتقال تجربه موفقیت‌ها و شکست‌های خود را به تصویر کشیدند و به معرفی ابزارها و استراتژی‌ های مفید برای حل مشکلات کسب و کارها و علاقه مندان به فعالیت در این اکوسیستم پرداختند.

 

این رویداد در ۶ بخش با اجرا و تسهیلگری آرش سروری برنامه ساز فناورانه برگزار شد.

بخش اول با عنوان کسب‌ و‌ کارهایی که محتوا سرمایه آنهاست با حضور رضا موحد مدیر کل برند ایرانسل، مانوئل اوهانجانیانس مدیر و موسس ایسمینار، سحر سلیمی مدیر روابط‌عمومی و تبلیغات تماشا، هادی شریفی مدیر و موسس رپورتاژ ادز، علی علیزاده مدیر آژانس دیجیتال راتین برگزار شد.

بخش دوم با عنوان جایگاه محتوا در دیجیتال مارکتینگ و سخنرانی مهدی دهبان مدیر و موسس آکادمی ادامه یافت.

بخش سوم این رویداد با عنوان فرصت‌های شغلی محتوا، با حضور محمد تیموری مدیر ارشد سابق محتوای فیلیمو، پارسا کاکویی فعال در حوزه بازاریابی محتوایی، آیدین داریان مدیر و موسس باشگاه محتوا، حامی غفاری مدیر محتوای وب ۲۴، محمد رضا مسعودی موسس آکادمی محتوا اسکیمو برگزار گردید.

بخش چهارم این رویداد با موضوع نقش تبلیغات محتوایی در بازاریابی دیجیتال، با سخنرانی هادی شریفی ادامه پیدا کرد.

بخش پنجم این رویداد با سخنرانی بزرگان سئو ایران، درباره نقش محتوا در موفقیت سئو و کسب رتبه در نتایج گوگل صورت گرفت. در این پنل هر یک از دوستان نقطه نظرات و تجربیات خود را در زمینه ارتباط محتوا و سئو با حاضرین به اشتراک گذاشتند.

این بخش با عنوان نقش محتوا در جذب مخاطب تا رتبه ۱ گوگل و با حضور رضا شیرازی مدیرو موسس وب ۲۴، مهران منصوری فر مدیر و موسس مدیر وب، تقی مولوی مدیر دیجیتال مارکتینگ اینتن و هم بنیانگذار محتوا مارکتینگ، محسن طاووسی متخصص و مشاور سئو تخصصی و محمد شهپری مدیر ارشد مارکتینگ در اوکی اکسچنج ادامه پیدا کرد.

در بخش پایانی نیز، بنیانگذاران پلتفرم هوشمند تولید محتوا: الهام یاوری، تقی مولوی و اکرم شفیعی به معرفی پلتفرم پرداختند و از مزیتها و فرصت‌های این پلتفرم برای اکوسیستم سخن به میان آوردند.

در این رویداد، از بین حاضرین قرعه‌ کشی به عمل آمد و سپس در انتهای مراسم به برندگان مذکور جوایز نفیسی اعطاء شد.

این گزارش می افزاید، این رویداد با همکاری سه مجموعه فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ از جمله پلتفرم محتوا مارکتینگ، پلتفرم رپورتاژ ادز و آکادمی دهبان برگزار گردید.

مخاطبان برای کسب اطلاعات بیشتر از این رویداد، می توانند به آدرس اینترنتی رویداد مراجعه نمایند: https://cmday.events

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
(اولین نفر باشید که به این مطلب امتیاز می دهید)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×