چهارشنبه , ۲ مهر , ۱۳۹۹

ماجرای در آوردن کمک فنر از واژن دختری که اقدام به خود ارضایی کرده بود

 

ماجرا و فیلم کلیپ درآوردن کمک فنر دختر ایرانی

Shock absorber inside the vagina

بعد از کلیپ عجیبی که در سال گذشته درباره ی خودارضایی یک دختر با استفاده از لامپ و لیوان منتشر شد و حواشی های زیادی را ایجاد کرد . اخیرا کلیپی جنجالی در شبکه های مجازی خصوصا تلگرام پخش و منتشر شده است که در آن خودارضایی یک دختر یا زن با استفاده از کمک فنر اتومبیل را نشان می دهد .
در این کلیپ که مشخص نیست که ایا این زن ایرانی است یا نه ، مهم ترین چیز مشخص این است که جوانان ما در شبکه های اینترنتی و به خصوص تلگرام تفریحی ندارند و به دنبال سوژه میگردند . واقعا چرا جامعه ایرانی به این سمت کشیده شده است؟!!!!!!
برخی از دوستانی که کلیپ را مشاهده کردند می گویند که این زن یا دختر ایرانی است چرا که پرستاران از کلمه آقای دکتر استفاده می کنند.!
مگه آبروی دختر ایرانی که با لامپ خود ارضایی میکرد نرفت؟؟؟؟؟ دختر بچه ای که با رولپلاک بازی میکرد نرفت/؟؟؟ پس چرا جامعه جوان ایرانی به سوی این کلیپ ها کشیده شده است؟ سوالی است که باید مسئولین به آن رسیدگی کنند!!!!!!!!
اما سوال دیگر این است که یک دختر یا زن چرا باید با ابزاری این چنینی دست به این عمل شنیع و زشت بزند ! درحالی که جوانان مرد ایرانی در تنهایی خود پوسیده اند و همدمی ندارند!!!!!!

 

و چرا سایت های  دیگر فقط برای جذب بازدید این فیلم رو قرار دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا باید اشتباه یک فرد تو بیمارستان فیلم برداری شود؟

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 123, میانگین امتیاز: 3.63 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما