جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲

خیاطی “هنری پول ساز”

هنر خیاطی

مد و لباس فراتر از پوشش، جزء لاینفکی از شخصیت و باورهای اجتماعی افراد یک جامعه است، هویتی شکل گرفته بر اساس خودشناسی، از رنگ گرفته تا طرح و نقش یک لباس، این هنر صنعت، بار دیگر در حال شکوفایی است، امروزه طراحان و تولید کنندگان لباس تمام توان خود را به کار گرفته اند تا طرحی جذاب، فاخر و فراگیر تولید و در جامعه عرضه کنند .

 

اما همچنان بسیاری از مردم به دنبال تک پوشی یا خاص پوشی هستند، می شود فهمید، باز هم به عصر شکوفایی هنر خیاطی رسیده ایم و هر روز بر تعداد علاقمندان به خیاطی، این هنر با قدمت، افزوده می گردد، تلفیق هنر و تخصص در عصر خاص پوشی، این رشته جذاب را در صدر توجه بانوان و برخی آقایان قرار داده است .

 

دانشگاه ها و مراکز آموزشی دولتی و خصوصی طی این سالها، کارشناسان حوزه طراحی مد و لباس بسیاری را وارد این عرصه نمودند، اما تجربه نشان داده، اگر دانش با تجارب کاری و مهارت همراه نباشد، به درآمد و سود دهی نخواهد رسید، بسیاری از فارغ التحصیلان این رشته در طراحی الگو و طراحی لباس دارای استعداد، ذوق و سلیقه هستند، اما زمانی که نیاز به دوخت حرفه ای و تولید محصول است، خلاء جدی وجود دارد و فقط  تجربه، تخصص و مهارت یک خیاط چیره دست راهگشا است، بسیاری از مزون ها، تولیدی ها و طراحان لباس به دنبال خیاطان هنرمندی هستند که تصویر ذهنی و الگوهای طراح را به ثمر نشانند .

 

هم اکنون طراحان و خیاطان به نامی در کشور هستند که لباس های سفارشی و تولیدی آنان زبانزد خاص و عام بوده و بسیاری از سلبریتی ها و افراد مشهور جزء مشتریان دائمی آنان هستند و از این مسیر بسیاری به ثروت رسیده اند، هنر خیاطی، هنر پولسازی است برای عصری که در آن هستیم، فارغ از شرایط اقتصادی هر دوره، قطعا خیاطی هنری است پولساز، برای آموزش حرفه ای خیاطی مراکز آموزشی متعددی در کشور هستند ولی یکی از مراکز آموزش حرفه ای خیاطی در تهران آکادمی هنر پارس است .

 

فقط طی یک سال در آکادمی هنر پارس، یکی از موفق ترین مراکز آموزش خیاطی حرفه ای در تهران بیش از ۳۰۰ هنرجو، از سرتاسر ایران، تحت آموزش قرارگرفته اند، این آمار هر روز در حال رشدی فزاینده است، آکادمی هنر پارس از معدود مراکز آموزشی است که با ارائه مدرک رسمی و بین المللی از بنیاد ملی مد و لباس گرفته تا مدرک بین المللی GRS  انگلستان، توانسته است، هنرجویان بسیاری را راهی بازار پر رونق خیاطی نماید چه در داخل کشور و چه کسانی که به واسطه مدارک اخذ شده مهاجرت نموده و در سایر کشورها از طریق هنر خیاطی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند.

 

الگو آماده لباس چیست؟

الگو آماده لباس، الگو مادر(پایه یا اساس) است،که از روی آن می توان مطابق مد روز و سلیقه مشتری بی نهایت مدل استخراج کرد.

 

فروش الگوهای آماده لباس، با تن خور عالی از دیگر خدمات ارائه شده توسط آکادمی هنرپارس است. استفاده خیاطان، دوزنده ها و کارخانه های بنام از الگوهای آماده هنرپارس و رضایت آنها، گواهی است برکیفیت عالی و دقیق این الگوها .

 

ایجاد امکان اقامت طی آموزش برای هنرجویان سایر استانها،امکانات و تجهیزات به روز، اساتید حرفه ای و خوشنام، شهریه متعادل نسبت به سطح آموزش، از مزیت های این مرکز آموزش است .

 

توصیه می کنیم علاقمندان به کسب ثروت از طریق هنر خیاطی، از طریق سایت www.honar-pars.com یا با شماره تلفن های : ۶۶۵۶۵۹۴۰-۶۶۵۶۵۹۵۰-۰۲۱ تماس حاصل نموده و از شرایط و دوره های آموزشی آکادمی هنر پارس اطلاعات لازم را کسب نمایند .

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 3, میانگین امتیاز: 4,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×