پنج شنبه , ۲۹ مهر , ۱۴۰۰

خرید اینترنتی اسباب بازی پسرانه

خرید اینترنتی اسباب بازی پسرانه و در کل خرید اسباب بازی موضوع مهمی است که در تربیت و رشد کودک تاثیرگذار بوده و حائز اهمیت می باشد.امروزه تنوع اسباب بازی ها که کودکان ساخته شده است بسیار است که میتوان آنها را به صورت کلی به دسته های پسرانه یا دخترانه و یا بدون محدودیت جنسیت تقسیم نمود.می توان اسباب‌بازی‌هایی که پسربچه‌ها بیشتر علاقه دارند را در دسته اسباب بازی  پسرانه قرار داد.

دسته بندی اسباب بازی های پسرانه شامل: ماشین اسباب بازی،قطار اسباب بازی، هواپیما اسباب بازی،موتوراسباب بازی ،بازی پسرانه ماشین پلیس، بازی فکری و آموشی پسرانه که می‌توانید به راحتی اسباب بازی مورد علاقه مند فرزند خود را در این دسته بندی پیدا کنید. در خرید اسباب بازی ممکن است کیفیت و نوع ساخت کالا برای شما اهمیت داشته باشد و یا ممکن است قیمت از نظر شما مهم باشد. در نهایت شما با هر سلیقه و بودجه‌ای می‌توانید برای خرید اسباب بازی پسرانه خارجی و داخلی در اینجا اقدام کنید و حتی اگر سراغ برند خاصی می‌گردید، آن را نیز پیدا کنید.

انواع اسباب بازی پسرانه

تفنگ

یکی از محبوب ترین نوع اسباب بازی های پسرانه تفنگ می باشد که باید در خرید اینترنتی اسباب بازی پسرانه به آن توجه داشت. اگر پسرتان بسیار پر جنب و جوش است و از پلیس بازی و هیجان خوشش می آید شک نکنید بهترین گزینه برای هدیه دادن به آن  تفنگ اسباب بازی است. در فروشگاه اینترنتی سیبن اسباب بازی های تفنگی مثل تفنگ ترقه ای، آبپاش، موزیکال،مسلسل و … وجود دارد که هم قیمت مناسبی دارند و هم خیلی سرگرم کننده هستند.

اسباب بازی پسرانه ماشین

همه پسر بچه ها عاشق اسباب بازی های ماشین و شبیه آن هستند. این نوع اسباب بازی یکی از جذاب ترین اسباب بازی ها برای پسران هست.

اسباب بازی قطار

قطار اسباب بازی یک اسباب بازی پسرانه نوستالژیک هست که اکثر بچه ها عاشقش می شوند. قطار یک اسباب بازی فوق العاده سرگرم کننده برای کودکان است که در مدل های مختلف موزیکال ، کششی و کلاسیک وجود دارد و هر کدام کارایی و جذابیت خاص خودش را دارد.

هواپیما اسباب بازی

اسباب بازی هواپیما کوچک باعث می شود تا کودک خودش بخواهد ساعت‌ها آن را در آسمان به حرکت در آورد، که اینکار باعث می شود تا کودک شما بیش از پیش تحرک داشته باشد.

همچنین اثرات مخرب بازی های کامپیوتری که باعث می شوند تحرک از کودک گرفته شود، از بین می رود. هواپیما ها از آن دسته از اسباب بازی‌هایی هستند که باعث می‌شوند نشاط و تحرک به کودک باز گردد.

پازل و لگو

پازل ها گزینه مناسبی برای سرگرم کودک شما می باشد و باعث می شود تا خلاقیت و قدرت تمرکزش بالا برود. در فروشگاه سیبن بازی هایی از این دست را پیشنهاد داده ایم که می توانید با وارد شدن به دسته بازی های فکری و آموزشی این قبیل بازی ها را مشاهده کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید.

قدرت آرام کردن و حس رها شدن در این اسباب بازی‌ها به اندازه‌ای زیاد است که حتی بزرگسالان نیز از آن برای آرامش پیدا کردن و دور شدن از استرس استفاده می‌کنند.

خرید اینترنتی اسباب بازی پسرانه

محبوب ترین اسباب بازی های پسرانه کدامند؟

اسباب بازی پسرانه ماشین، ماشین کنترلی، بازی پسرانه ماشین پلیس، بازی های فکری و لگو ها از محبوب ترین بازی های مورد علاقه پسربچه ها هستند و انتخاب همه پدر و مادرها برای هیجان زده کردن فرزند پسر خود یکی از این اسباب بازی ها است. البته نباید فراموش کرد که علاوه بر این اسباب بازی ها برای پرورش هوش و مهارت های فرزند خود از بازی هایی مثل پازل ها، بازی های آموزشی و بازی های شغلی و نقش بازی که به پرورش مهارت های اجتماعی کودکان می پردازد، نباید غافل شد.در فروشگاه سیبن تنوع زیادی از جدیدترین اسباب بازی های پسرانه وجود دارد بدلیل اینکه سیبن وارد کننده مستقیم اسباب بازی می باشد هر ماهه تنوع جدیدی از اسباب بازی ها در این فروشگاه موجود می باشد. شما میتوانید بدون واسطه و با بهترین قیمت، خرید عمده اسباب بازی را در این مجموعه  انجام دهید.

انتخاب اسباب بازی بر حسب رده سنی کودک

از بدو تولد تا ۱۲ ماهگی :

کودک شما در ماه های اول زندگی به جز اینکه اطراف خود را مشاهده کند توانایی انجام کار دیگری را ندارد . او به دلیل دید تارش تنها اشیا روشن و به طور کلی وسایل برجسته را بهتر می بیند . اسباب بازی ها باید در تضاد رنگی قابل توجهی برخوردار باشند و سیاه و سفید نباشند. نوزاد شما از اسباب بازی هایی که با احساساتش رابطه خوبی برقرار می کند لذت می برد و به همین دلیل است اسباب بازی ها در اشکال و رنگ های مختلف طراحی می شوند. چون که کودک شما در این دوره تمایل زیادی به فرو کردن اسباب بازی ها به دهان خود دارد، باید مراقب باشید

اسباب بازی ها و وسایل مناسب برای این رده سنی عروسک های حیوانات پولیشی نرم ،ضد حساسیت  و رنگی گزینه مناسبی می باشند.

1 تا 2 سالگی :

کودک در این سن از اسباب بازی هایی که دارای سر و صدا می باشند و کنجکاوی او را بر می انگیزند لذت می برد برای مثال : توپ بازی یا اسباب بازی که با زدن دکمه برای او موسیقی پخش می کند یا با زدن دکمه عروسکی از یک جعبه بیرون می آید ؛ برای کودک شما خیلی زود است که بخواهد الفبا یاد بگیرد ولی با اسباب بازی هایی که مرتبط با حروف الفبا باشند به خوبی رابطه برقرار می کند .

اسباب بازی ها و وسایل مناسب برای این رده سنی :
اسباب بازی های کششی، پازل های ۴ و ۵ تکه، حلقه های بازی، ابزار آلات موسیقی ساده مثل : تبل ها و جغجغه ها ، اردک های ضد آب برای زمان حمام.

از ۲ تا ۳ سالگی :
در این سن پسربچه نیاز به این دارد که مهارت های حرکتی خود را کامل کند به این صورت که پازل ها و ساختمان سازی را خودش کامل کند . او با این کار می خواهد نقش بزرگتر ها را بازی کرده و خودش را در میان افراد بزرگسال نشان دهد او از اسباب بازی هایی که زندگی واقعی را برای او  تجسم می کند خوشش می آید ؛ مثل تلفن هایی که زنگ می خورند و یا عروسک هایی که صحبت می کنند .

اسباب بازی مناسب این رده سنی : سه چرخه ها ،اسباب بازی ساختنی، ابزار آلات موسیقی، اسباب بازی های حمل ونقل بزرگ و پازل ها با قطعات بیشتر.

3 تا 4 سالگی :

پسر بچه ها در این سن توانایی تصور اینکه آن ها شخص دیگری هستند را دارند و میتوانند خودشان را جای خلبان، افسر پلیس، دکتر و معلم جا بزنند. بنابراین اسباب بازی های حمل و نقلی مثل : فرودگاه ها و ایستگاه های قطار و گاراژ ماشین ها، توپ های فوتبال و بسکتبال، دوچرخه با چرخ های کمکی.

5 تا 7 سالگی :

در این رده سنی که پیش از دبستان می باشد دوره مهمی است. زیرا آنها بسیار کنجکاو بوده و بیشتر تمایل دارند اسباب بازی هایی را داشته باشند که بقیه دوستانش داشته یا تا الان نداشته اند.مانند بازی های کامپیوتری.

وسایل مناسب برای این رده سنی :لوازم ورزشی، ماشین های کنترلی از راه دور، مجموعه بازی های علمی ، بازی فکری مانند دوز و شطرنج، بازی های کامپیوتری، مجموعه های ساختنی لگو

از ۷ سال به بالا :

بچه ها در این سن به بازی های بیرون از خانه علاقه دارند مثل : اسکوتر ها، دوچرخه ها و اسکیت ها .آن ها علاقه هاشون، توانایی هاشون و سرگرمی هاشون مثل انسان های بزرگ می مونه و ممکنه این احساس رو نشون بدن که دوست دارند یه کلکسیونر باشند .

وسایل مناسب برای این رده سنی :بازی  های علمی پیشرفته و حرفه ای تر، بازی های تخته ای مثل مونوپولی، بازی های فکری ( منچ، دوز، مار وپله و …. )وسایل ورزشی بیرون از خانه
و لگو های ساختنی پیچیده و سخت تر.

خرید اینترنتی اسباب بازی پسرانه

در خرید اینترنتی اسباب بازی پسرانه به چه نکاتی باید توجه کنید؟

در خرید اینترنتی حتما دقت کنید که علاوه بر ویژگی های سنی و فردی فرزند خود، به کیفیت اسباب بازی هم توجه کنید. باید توجه داشت یک اسباب بازی پسرانه ارزان دلیل بر عدم کیفیت آن نیست و گران بودن آن هم مبنی بر کیفیت بالای اسباب بازی نیست. در کنار قیمت به کیفیت ساخت، کشور سازنده، مواد اولیه و تعداد قطعات اسباب بازی هم توجه کنید.

در ایران فروشگاه های اسباب بازی یا هر فروشگاه دیگری که در اینترنت فعالیت می کند، باید اعتبار و اصالت خود را با اخذ مجوز از سازمان صنایع و معادن تائید کند. به فروشگاه های اینترنتی که اصالت آنها تائید می شود، نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) اعطا می شود. اینماد سایت سیبن  را در انتهای همین صفحه می توانید مشاهده کنید.

در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی سیبن  www.siben.ir سعی شده در انتخاب اسباب بازی همه موارد لازم در نظر گرفته شود تا بهترین خرید اینترنتی اسباب بازی پسرانه را داشته باشید.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2, میانگین امتیاز: 3,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×