شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

تیمچه مارکت؛ فروشگاهی برای خرید اینترنتی از بازار تهران

این روزها دنبال خرید هر کالایی که باشید با لیستی بلند بالا از فروشگاه‌های اینترنتی مواجه می‌شوید. از فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ و قدیمی تا فروشگاه‌های تخصصی یک برند خاص یا حتی سایت فروشگاهی یک مغازه کوچک در یک شهر کوچک، همه و همه در حال ارائه خدمات به مشتریان هستند.

دنبال زیورآلات زنانه هستید یا چیپس و پفک؟ کتاب می‌خواهید یا کت‌وشلوار درجه یک ایرانی و خارجی؟! تقریباً هر چیزی که بخواهید را می‌توانید با چند کلیک سفارش دهید. به لطف کرونا و ضروری‌تر شدن خرید اینترنتی، فروشگاه‌های اینترنتی رشد روز افزونی داشتند. این رشد از یک سو باعث گسترش خدمات خرید و فروش اینترنتی می‌شود و از سوی دیگر انتخاب فروشگاه مناسب را سخت می‌کند. از ارزان‌ترین فروشگاه خرید کنیم یا مشهورترینشان؟ کالایی که می‌خریم دقیقا همانی است که در سایت می‌بینیم؟ چقدر به پرداخت خود اطمینان کنیم؟

فروشگاه اینترنتی تیمچه

اعتبار فروشگاه

پیش از همه چیز امنیت و اعتبار یک فروشگاه اینترنتی مهم است. با توجه به گسترش بازار خرید اینترنتی شما فقط با کلاهبرداران طرف نیستید، بلکه با طیفی گسترده از کالاهای بی‌کیفیت نیز مواجه خواهید شد. در گام اول و پیش از هر کاری ابتدا مجوزهای آن از جمله ای‌نماد را چک کنید. کامنت‌ها را بخوانید، اخبار را مرور کنید و بعد دست به خرید بزنید.

ارزانی بی‌علت و گرانی نشانه کیفیت نیست

هیچ ارزانی‌ای بی‌علت نیست ولی هر گرانی‌ای هم توجیه‌پذیر نیست! هر‌کس گران‌بفروشد الزاما جنس بهتری به شما نمی‌دهد. علت گرانی یا ارزانی را جست‌وجو کنید. شاید ارزانی یک کالا به علت تخفیفات فصلی باشد و گرانی آن به خاطر گران‌فروشی فروشگاه! ارزانی خوب است، اما حتما و حتما دلیل آن را پیدا کنید. گول تخفیف‌های تقلبی را نخورید و هوشیار باشید.

تنوع کالا

یک فروشگاه اینترنت خوبی به تنوع کالا نیاز دارد. اگر به سراغ فروشگاهی بروید که کالاهای کمی دارد عملاً انتخاب‌های خود را محدود کرده‌اید. در نتیجه دنبال فروشگاهی باشید که بیشترین تنوع ممکن را به شما ارائه دهد.

پشتیبانی مناسب

شاید بتوان پشتیبانی مناسب را یکی از مهم‌ترین فاکتورهای یک فروشگاه خوب دانست! این که پشتیبانی به موقع پاسخگو باشد، شما را راهنمایی کند و در هنگام مرجوع کردن کالا رویه بازگشت را به بهترین شکل طی کند بسیار مهم است. بسیاری از فروشگاه‌های مشتری خود را در این مرحله از دست می‌دهند.

تیمچه مارکت؛ فروشگاهی مطمئن برای خریدی دلپذیر

تیمچه مارکت فروشگاهی اینترنتی است که نه تنها تمام این فاکتورها را دارد، بلکه در اقدامی قابل توجه امکان خرید شما از قلب بازار تهران را فراهم می‌کند.

سامیار مظاهری، مدیر فروشگاه اینترنتی تیمچه، با تأیید این مطلب می‌گوید که تیم این فروشگاه اینترنتی در مطالعه‌های خود به این نتیجه رسید که نیاز است سایت‌هایی جدید، با مأموریت و اهدافی تازه، به فضای فروش اینترنتی کشور اضافه شوند. یکی از این فضاهای جدید بازار تهران بود.

سامیار مظاهری، مدیر فروشگاه اینترنتی تیمچه

تیمچه مارکت در واقع مارکت پلیس فروشندگان بازار است و سعی دارد حجره‌های بازار تهران را دسترس عمومی شهروندان قرار دهد.

مدیر فروشگاه اینترنتی تیمچه مارکت با اشاره به اینکه فروشندگان لوازم آرایش، هودی و دورس و این گونه کالاها تمام روز با مشتری حضوری درگیر هستند، گفت: هدف اصلی ما این است که بتوانیم بستری را مهیا و سرویسی را ارائه کنیم که فروشندگان بازار وارد آن شوند و بتوانند فروش اینترنتی بدون دغدغه را تجربه کنند. ما برای تحقق این هدف، بخشی از نیروهای خود را به ارائه خدمات مستقیم و جزئی به فروشندگان اختصاص دادیم.

به گفته مظاهری همین مسئله باعث شده تا تیمچه مارکت قیمتی رقابتی داشته باشد و بتواند محصولات با کیفیت بازار را با قیمتی مناسب به دست فروشندگان خرد و عمده برساند.

ویژگی دیگر تیمچه مارکت اما پشتیبانی فعال آن است. مدیر این فروشگاه اینترنتی با تأکید بر اهمیت پشتیبانی از مشتریان و فروشندگان در تیمچه مارکت گفت: هدف ما این است که فروشندگان و خریداران خرید اینترنتی را به عنوان تجربه‌ای بهتر باور کنند.

 

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 1, میانگین امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×