شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

تبلیغ بانک مسکن توسط دنیا جهانبخت مدل و مانکن معروف ایرانی

تبلیغ بانک مسکن در اینستاگرام دنیا جهانبخت

در روزهای گذشته، دنیا جهانبخت، اینستاگرامر ایرانی خارج از کشور، با انتشار جمله‌ای، برای بانک مسکن تبلیغ کرد.

مجله تصویر زندگی : در روزهای گذشته، دنیا جهانبخت ، مدل و مانکن معروف ایرانی خارج از کشور با بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام با انتشار جمله‌ای، برای بانک مسکن تبلیغ کرد.

 

حالا مدیر روابط عمومی این بانک، در گفتگو با همشهری جوان، به این اتفاق پاسخ داده است:

– این فرد یک غلطی کرده و عکس ما را به شکل تبلیغ منتشر کرده است. ما هم از همان موقع تا همین حالا دائم در حال پاسخگویی به مسئولان و رسانه‌های مختلف هستیم و حسابی از این وضع خسته شده‌ایم.

– این آدم‌هایی که خارج هستند و اینستاگرام دارند می‌توانند با هر روشی، هر چیزی را که می‌خواهند تبلیغ کنند. حتی نمی‌دانیم کارت ما را از کجا آورده. لابد قبلا ایران بوده و به خارج رفته و کارت ما را هم از همان موقع نگه داشته است.

– ما که مثل شرکت‌های پفک‌نمکی و خوراکی و… نیستیم که بتوانیم از این مدل تبلیغات داشته باشیم ما اجازه این مدل تبلیغات را نداریم.

– شاید از روی عناد و دشمنی با بانک مسکن این کار را انجام داده باشد، چون می‌داند که این کارش می‌تواند باعث جوسازی کند.

– خودم در شبکه‌هایی مثل اینستاگرام نیستم و اما وقتی عکس صفحه‌ این فرد را دیدم تعجب کردم. احتمال می‌دهم که برای تخریب ما دست به چنین اقدامی زده است.

اینستاگرام دنیا جهانبخت , مدل و مانکن معروف ایرانی , تبلیغ بانک مسکن توسط دنیا جهانبخت , حواشی تبلیغ بانک مسکن

منبع : کافه سینما

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 3, میانگین امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>