چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

بی توجهی به نیاز جنسی زن و حکم شرعی آن

بی توجهی به نیاز جنسی زن و حکم شرعی آن

اگر زن متاهلی نیاز جنسی زیاد داشت اما همسرش توجهی به این نیاز وی نداشت از نظر اسلام چه حقی دارد ، آیا زن هم میتواند صیغه موقت شود ؟
رابطه جنسی و روحی حیاتی ترین جزء همه ازدواج هاست. از آن جا که رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، تناسب و همخوانی زن و شوهر در این زمینه، ضامن تداوم و سلامت زندگی آنان خواهد بود. به هر حال ما نمی دانیم که علت واقعی کم توجهی شوهر چیست؟

۱- بهترین راهکار برای خروج از مشکلات به وجود آمده ،این است که بررسی کنید و ببینید علت و ریشه های بی میلی جنسی و روحی شوهر شما نسبت به شما چیست؟ در قدم اول آن ها را بیابید. در قدم بعدی تمام تلاش و کوشش تان را برای برطرف کردن آن ها به کار بندید.

۲- آیا از ابتدای ازدواجتان شوهر شما از لحاظ جنسی و روحی نسبت به شما بی توجه بوده یا نه؟ در هر حال اگر نقطه ضعفی (از نظر چهره یا خلق و خو، نوع پوشش، تناسب اندام و…)در خود احساس می کنید ،به اصلاح هر چه سریع تر آن بپردازید. از حالت انفعال و وادادگی بی ثمر در برابر شوهرتان پرهیز نمایید.

هی به نیاز جنسی زن و حکم شرعی

۳- بهترین راهکار برای خروج از مشکلات به وجود آمده، بررسی این نکته که آیا علت و ریشه ی این کم توجهی، به عوامل سردمزاجی او بر می گردد و یا نه؟ که اگر این کم توجهی به خاطر طبع سرد ایشان است، این مشکل قابل حل بوده و با رفع این مشکل صلح و صفا و آرامش در زندگی تان سایه خواهد افکند. نیازهای تان در بستری مناسب ارضا خواهد گشت.

۴- در حال حاضر، برای حل مشکلات زندگی و درمان شوهرتان، بیش تر به کمک متخصص و روانشناس خانواده و زناشویی احساس می شود. در این حالت می توانید از مشاوران مراکز درمانی معتبر کمک بگیرید.

توجهی به نیاز جنسی زن و حکم شرعی
۵- به هر حال اگر راهکارهای مطرح شده، فایده نکرد، صادق و مهربان و قاطع باشید. هیچ گاه کار را به قهر و دعوا نکشانید. تقصیر ها را به گردن او نیندازید، انتقاد نکنید، فقط خیلی آرام به او در مورد مشکلات تان صحبت کنید. بگویید به خاطر اختلافاتی که در روحیات جنسی شما وجود دارد، می خواهید کاری کنید که به بهبود رابطه تان منتهی می شود . برای این کار همکاری بیش تر او کمک می کند. باید برای بهتر شدن ارتباط تان هر دو فعالانه رفتار نمایید. برای این امر باید با کنار گذاشتن خجالت و تعصبات به متخصصان مربوطه و مشاوران اهل فن مراجعه نمایید.

خواهر گرامی!
در پایان مشکل شوهر شما هر علتی که داشته باشد و یا در نهایت درمان بپذیرد و یا نپذیرد، مجاز به روی آوردن به گناه و کارهای ناشایست و پناه آوردن به مرد دیگر نیستید. از نظر شرع مقدس، ارضای جنسی زن شوهردار توسط مردی غیر از شوهرش حرام است. زن نمی تواند چنین کاری انجام دهد . هرگز نباید دامن خود را با ناپاکی و رفتارهای خارج از چارچوب شرع آلوده سازید. رفتار نامناسب و زشت می تواند برای شما اختلالات روانی متعددی را به همراه آورد و شما را از مسیر سعادت دور سازد. وجود احساس خیانت به همسر و ناپاک بودن احساسی است که معمولاً در این دسته از زنان می شناسیم و این مشکلات به سادگی قابل برطرف شدن نیستند.
زندگی خانوادگی و ایجاد آشیانه برای نسل آینده و ارتباط قطعی میان نسل گذشته و آینده، خواسته غریزه و طبیعت بشر است. چند شوهری نه تنها با طبیعت انحصار طلبی و فرزند دوستی مرد نا هماهنگ است(در صورت تعدد شوهر ، تعلق فرزند یه پدر مشخص نیست)، که با طبیعت زن نیز مخالفت دارد. تحقیقات روانشناسی ثابت کرده است که زن بیش از مرد خواهان تک همسری است.

(۱) از جهت دیگر زن از مرد فقط عاملی برای ارضای غریزه جنسی خود نمی خواهد که گفته شود هرچه بیشتر، برای زن بهتر. زن از مرد موجودی می خواهد که قلب او را در اختیار داشته باشد ؛ حامی و مدافع او باشد؛ برای او فداکاری نماید و غمخوار او باشد. زن در چند شوهری هرگز نمی توانسته حمایت و محبت و عواطف خالصانه و فداکاری یک مرد را نسبت به خود جلب کند، از این رو چند شوهری نظیر روسپی گری همواره مورد تنفر زن بوده است. چند شوهر داشتن نه با تمایلات و خواسته های مرد موافقت داشته ، نه با خواسته‌ ها و گرایش های زنان.

(۲) علاوه بر این، یکی دیگر از مشکلاتی که در صورت چند همسری برای زنان ذکر شده، مشخص نبودن پدر برای فرزند می باشد.
تعلق فرزند و معین شدن پدر فرزند، اگر چه تحقیقات امروزی و آزمایش های پزشکی آن را مشخص می کند، اما از نظر روانی همچنان مسئله حل نشدنی است؛ زیرا:

اوّلاً: همان گونه که دانشمندان می گویند: نتایج آزمایش های تجربی صد در صد نیست و احتمال خطای اشتباه انسانی یا … وجود دارد.

ثانیا: مسئله اقناع روحی و روانی پدر و مادر و فرزند چیزی نیست که با آزمایش قابل حل باشد. فرزند می خواهد اطمینان قلبی و درونی یابد که پدر و مادر او واقعی هستند و همین طور پدر و مادر. تا زمانی که اقناع و اطمینان قلبی و درونی صورت نگیرد، به همان نسبت رابطه و پیوند عاطفی بین پدر و مادر و فرزند متزلزل خواهد بود. در صورت تعدد شوهر برای زن، این اطمینان و رابطه عاطفی حاصل نمی شود. یکی از مشکلات امروز در جهان غرب در روابط صمیمی فرزندان و پدر و مادر از همین مسئله ناشی می‌شود.

موفق باشید.

نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید

برای مطالعه بیشتر در این خصوص رجوع کنید به:
۱. مکارم شیرازی، تفسیر نمونه، جلد سوم
۲. علامه طباطبایی، تفسیر المیزان، جلد چهارم
پى‏ نوشت‏ ها:
۱.مطهری، مرتضی، مجموعه آثار، تهران، صدرا، ج۱۹، ص ۳۰۲.
۲ . همان، ص ۳۱۱.

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 119, میانگین امتیاز: 3,82 از 5)
Loading...

۷۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. باران گفت:

  سلام، من پانزده ساله که ازدواج کردم. از همون اول سالی یک بار نهایتا دو بار رابطه جنسی بسیار بد و ناموفق با شوهرم داشتم و الان ۷ ساله که هیچ رابطه ای نداشته ام. مشکل شوهرم درمان‌پذیر نیست، حتی گفتم برو یه زن موقت بگیر اگر فکر میکنی مشکل از منه ولی قبول نمیکنه. برعکس شوهرم، میل جنسی من زیاده اتفاقا به راحتی میتونم طرف مقابلم رو تحریک کنم اما شوهرم اصلا هیچ حسی نداره. به خاطر این مساله مشکلات روحی و جسمی زیادی برام پیش اومده. رفتارهای عصبیم آزارم میده. افسرده شدم و این رفتارها به شدت روی بچه هام تاثیر گذاشته.‌‌ مثل خواهر و برادر داریم زندگی میکنیم، اصلا هیچ میلی به نزدیکی نداره، تکلیف شرعی من چیه الان؟ خدای عزیزم چه راهکاری برای کسانی مثل من گذاشته

  موافقم ۸
  مخالفم ۱
 2. سارا گفت:

  من ۳۵ سالمه، حدود دو ساله که با شوهرم رابطه جنسی نداشتم.شوهرم از اول سرد بود و ماهی یکبار به زور رابطه برقرار میکرد که اونم من اصلا ارضا نمیشدم.الانم دیگه حسی بهش ندارم .مساله اینجاست که من خیلی گرم بودم و هستم و نداشتن رابطه جنسی خیلی اذیتم می‌کنه.بعضی وقتا حتی خودمو میزنم .شوهرم طلاقم نمیده😔الان تکلیف من چیه؟ چون زنم حق ندارم سمت مرد دیگه ای برم و باید تحمل کنم. ولی واقعا تحت فشارم

  موافقم ۱۱
 3. تنها گفت:

  لطفاً بفرمایید اسلام چه راهکاری داره برای خانمی که شوهرش باهاش رابطه برقرار نمی کنه زن چطور باید ارضا بشه. من شنیدم اگه ۴۰ روز رابطه برقرار نشه میشه صیغه فرد دیگه‌ای شد اما از صحتش اطمینان ندارم بفرمایید این گفته درسته یا خیر؟

  موافقم ۱
  مخالفم ۲
 4. مصطفی گفت:

  سلام ببخشید زن من اصلا باهام رابطه جنسی نداره دنبال بهونس همیشه خودشو مشغول می‌کنه الکی که نیاد پیشم بعضی وقتا انقد منتظر میمونم تا کاراش تموم بشه بیاد پیشم اما اصلا اهمیت نمیده خیلی وقتا خوابم برده یا همش بهانه میاره ۲۵سالم بود عروسی کردم الان ۲۹ سالمه یعنی چهار سال گذشته داغونم کرده آرامش ندارم چیکار کنم بخدا خیلی وقتا قلبم شکسته گریه کردم با بغض خوابیدم مگه توقع زیادیه طرف ۲۰ساله داره زندگی می‌کنه روتین هفته ای دو سه بار رابطه جنسی نرمال داره اما من اصلا آرزوی اینکه خودش بیاد طرفم بغلم کنه در خواست بده به دلم مونده نمی‌دونم چیکار کنم سر دردهای شدید میگیرم حالم دگرگون میشه هیچ وقت با کسی ام مشکلم را نگفتم چون اخلاق بدی داره بعید می‌دونم بیاد مشاوره میگه تو فقط منو‌‌ برای همین نیاز جنسی میخوای درصورتی که همه کاری براش کردم اما هیچوقت در قبال کاری که کردم درخواست جنسی ام نداشتم اما خیلی تند برخورد می‌کنه و از هم خوابی دوری می‌کنه چیکار کنم خیلی سختمه

  موافقم ۲۳
  مخالفم ۴
 5. آرش گفت:

  خانم من موقع نزدیکی خیلی اذیت می‌کنه فقط میخواد زودتر تموم بشه اما من ۴۰ دقیقه نیاز دارم تا بتونم کارم رو تموم کنم آیا راه درمانی هست که میل ایشون بره بالا گرمی جات زیاد گرفتم براش اما فایده ای نداشته متاسفانه منم از رابطه زیر ۴۰ دقیقه بیزارم حداقل باید نیم ساعتی زمان ببره 😔🥺😥😢

  موافقم ۸
  مخالفم ۱
 6. محمد گفت:

  سلام تو رو خدا یه راهنمایی درست و منطقی می‌خوام مگه نمیگن مردها اول شریک خودشون رو ارضا کنند که نهایت لذت را ببرند و از رابطه زده نشن خانم من اگه ارضا بشه دیگه باید رابطه همون قسمت تعطیل بشه چرا از ادامه متنفر میشه آخه نمیشه که 😭😥

  موافقم ۶
 7. محمد گفت:

  مردها هوس بازن… دنبال ارضای خودشونن… رابطه جنسی می‌خوان چون شهوتی ان … مردها چندش اند… مردها شکمشون براشون مهمه و زیر شکم …. و دنبال منافع خودشونن … بابا کم انگ بزنید بخدا پای پسر خودتون یا برادر خودتون که بیاد وسط پیامبرند شما گرسنه میشی غذا نمیخوری؟ تشنه میشی چی آب نمیخوری؟ رابطه جنسی هم همینه، من نمیگم همه مردها هم خوبنا … نه ولی مردی که پاکه دود و دمی نیست رفیق باز نیست بد دهن و بد خونه نیست با هر بدبختی چشمش کور خونه ماشین تهیه کرده که اونم وظیفشه باید بکنه سر کار میره برا یه لقمه نون حلال وقتی میاد سمتت برا رفع نیاز جنسی که حقشه، شمشیر از رو نبند. خدا را خوش نمیاد چجوری بعضی زن ها از خدا نمی‌ترسند بزارید مردتون بین این همه زن فقط تو رو ببینه بخدا رابطه جنسی خواسته زیادی نیست هیولا نسازید

  موافقم ۱۵
  مخالفم ۳
 8. مرتضی گفت:

  سلام بنده تازه زن گرفتم یه ماهی میشه بعد از زدن پرده بکارت ایشون خونریزی شدید ایجاد شد و تا سه روز ادامه داشت و خودمم ترسیدم در صورتی طبق شنیده ها میگفتن چند قطره خون میاد حال همسرم خیلی بد شد بردمش بیمارستان بعد از بررسی متوجه شدند که ایشون پرده بکارت حلقوی محکم داشته، الان معاشقه انجام میدم خوبه و احساس رضایت داره اما به محض اینکه می‌خوام آلتم را وارد واژن ایشون کنم عضله هاش بیش از حد سفت میشه و واقعا اجازه نمی‌دن خیلی عصبی ام علت چیه بهش میگم دیگه واژنت بسته نیست بازه اما خیلی استرس بالایی داره منم میل بالایی دارم و واقعا از این وضعیت خسته شدم باید چیکار کرد آیا طبیعیه یا غیر عادیه؟؟؟

  موافقم ۱۰
  مخالفم ۱
 9. محمد گفت:

  مردی هستم۴۰ساله همسرم حدود ۳۴ روز است که اجازه همبستری را نمی دهد! زمانی که تقاضای همبستری می دهم می گوید :(اصلا از نزدیکی خوشم نمی آید برو یکی رو صیغه کن من راضیم!!!)
  موقعی که‌ احادیث و روایات رو در مورد ضرورت تمکین زن از شوهر برایش می گویم در جواب می گوید اینها مزخرف است و رابطه جنسی فقط شکنجه است !!! لطفا راهنمایی بفرمایید چه خاکی تو سرم کنم!

  موافقم ۹
  مخالفم ۱
 10. مجید گفت:

  باعرض سلام واحترام
  من مردی ۳۶ ساله و گرم مزاج مدام دوست دارم با زنم رابطه داشته باشم ولی از زمان ازدواج هفته ای یک بار رابطه داشتیم الان که تقریبا یک پسر ۳ساله دارم زنم هر وقت دلش بخواد با من رابطه برقرار میکنه ماهی یک بار حتی از روز اول در زمان عادی نمیذاشت به بدنش دست بزنم بد برخورد میکنه من احتیاجم رو کی باید برطرف کنه؟ چکار کنم؟

  موافقم ۵
  مخالفم ۳
 11. حسین گفت:

  سلام من مدت ۱۰ ساله ازدواج کردم اوایل ازدواج رابطه نسبتا خوبی با زنم داشتیم مدام گفت درد دارم طولش نده اما نه نمی‌گفت و در کل نسبت به وضع فعلی خوب بود اما بعد از اینکه پسرم به دنیا اومد همسرم دیگه باهام رابطه خوبی نداشت همیشه به زور و لجبازی و اکراه میاد همیشه میگه زود تمومش کن، اجازه نمیده به جز دخول کاری مثل بوسیدن و لمس انجام دهم اما همیشه و هر جایی شنیدم خانوم ها عاشق پیش نوازیندبعد زن من مخالفه بخدا قسم، میگه اگه ناراضی هستی برو یه زن دیگه بگیر اما از اینجا هم برو که من نبینمتون ۶ ساله به ندرت اجازه داده با هم همبستر بشیم خیلی روزها گریه کردم خیلی زجر کشیدم برای آسایش زندگیم، انقد فشار جنسی تحمل کردم که شبا تا صبح بیدار بودم عصبی میشدم و همچنان ادامه داره اما فقط بی احترامی بهم میکنه حرفهایی خیلی زشتی جلوی بچه به من میگه جرات این رو ندارم تو خونه نماز بخونم چون تا کوچکترین مشکلی پیش میاد میگه مثلا نماز میخونی اونوقت من این مشکل رو دارم تا میام سمتش بهم میگه کسی که انقد هوس … می‌کنه و زیر شکم براش مهمه نماز خونم هست ؟! بگید چه کنم آخه نماز خوندن چه ربطی به میل جنسی داره دلم یه همدل میخواد کسی که سنگ صبورم باشه اصلا حرفاش خیلی بده نمیتونم تحمل کنم سرکار عصبی میشم، مادرم اینا میگن حسین برو‌ تو کار بچه دومی اولی دیگه ۸ سالشه میاد خونه غوغا می‌کنه تو چیزی گفتی که اینا میگن بزار بچه دومی گیرت بیاد من دیگه نمی‌خوام هیچ وقت حامله بشم همین بسه مون به اون خانواده نفهمت بگو خودم نمی‌خوام ولی پای منو نکش وسط. دارم روانی میشم بخدا طاقت ندارم میگه تو منو‌‌ فقط برای این کار میخوای بخدا هر چی بخواد براش فراهم میکنم اما یکم مهربون باشه تورو خدا بگید من چیکار کنم من مرد بدی ام واقعا ؟ یه مرد نباید نیاز جنسیش را به خانومش بگه؟؟؟ خیلی گیج شدم آیا کسی که دوبار در هفته نیاز به نزدیکی داره مرد نرمالی نیست ؟؟؟؟

  موافقم ۱۵
  مخالفم ۲
 12. بدبخت گفت:

  من هم شوهرم از همان ابتدا سرد بود تازه اون موقع که تازه عروس بودم هفته ای دو بار رابطه داشتیم اونم بی کیفیت الان که ۱۴ساله که عروسی کردم و سه تا بچه دارم هنوز من شاید بگم روی هم ۱۰بار ارضا نشدم چون شوهرم سرده سریع کار خودشو راه میندازه و میره اونم ۱۰روز یه بار بهش هم میگم سردی بهش بر میخوره میگه من مشکلی ندارم دکتر هم نمیره به نظر شما من چکار کنم دیگه از زندگیم سیر شدم

  موافقم ۱۹
  مخالفم ۳
 13. گل خشکیده گفت:

  من از موقعی که ازدواج کردم متوجه سردی و مشکل جنسی شوهرم میشدم هر وقت در موردش چیزی می گفتم همسرم بهانه ای جور میکرد. الان چندساله که فقط سالی دوبار یا سه بار اونم رابطه ی بی کیفیتی داریم که نباشه هم بهتره …میگین من چیکار کنم اهل دکتر رفتن نیست. رابطه ی آخرمون‌ ۵ ماه پیش بود در ضمن من اصلا اهل خیانت نیستم خدایی ناکرده.

  موافقم ۹۴
  مخالفم ۱۸
  • لیدا گفت:

   اگر اهمیت نمیده و حتی درمان هم نمیکنه شوهرتو عوض کن… این مرد نمیشه واست… اگر تو این مشکلو داشتی و برعکس بود.. سر ۱ساله میرفت سرت هوو میاورد

   موافقم ۶۹
   مخالفم ۴
  • Hany گفت:

   هیچی زن تو ایران بدبخت ترین موجود جهانه حتی برای تامین واجب ترین نیازش که نیاز جنسیه اگر شوهر بدرد بخور نداشته باشه باید بدبختی بکشه و فقط تحمل کنه …

   موافقم ۶۶
   مخالفم ۶
 14. داغون دل شکسته گفت:

  همسرم به دلیل اعتیادش همیشه قهر میکنه منم خیلی اذیت میشم واقعا قلبم به درد میاد وگریه میکنم و از خدا میخوام هیچ وقت بخشیده نشه

  موافقم ۴۷
  مخالفم ۲
 15. پوپک گفت:

  شوهرم همیشه خسته از سرکار میاد و حوصله نداره هرچند من همه ی کاراشو بکنم بازم اجازه نزدیک شدن بهم نمیده اونموقع فقط دوس دارم جیغ بکشم و موهامو بکنم ایا خودارضایی گناهه همچین موقعی؟

  موافقم ۹۳
  مخالفم ۱۸
  • بی نام گفت:

   من خیلی گرمم و بسیار شهوتی جوری که دوست دارم روزی سه بار رابطه داشته باشم اما خانمم سرد هست تمایل ندارد، چند سال ازدواج کردیم.. لطفا بگید چکار کنم؟

   موافقم ۲۵
   مخالفم ۱۱
 16. فاطمه گفت:

  چه از لحاظ روحی چه از لحاظ جسمی و روانی بی توجهی مرد ضربه سنگینی به زن میزنه

  موافقم ۸۵
  مخالفم ۱
 17. ش ش گفت:

  سلام من علاقه زیادی به سکس با همسرم دارم ولی خانمم اصلا راضی نیست نظرش این هست که هفته ای یک بار چه کار کنم حداقل در هفته باید سه بار نزدیکی کنم که راحت باشم غیر از این عصبی میشم از نظر پزشکی آیا راه حلی وجود دارد یا نه و آیا روابط این جوری برای هر دو نفر مضر است. ممنون از راهنمایی شما

  موافقم ۲۶
  مخالفم ۱۳
 18. سوسن گفت:

  سلام، شوهرم۵۰ سالشه و اهل خیانت نیست اما از لحاظ سنی خیلی باهم متفاوتیم ماهی ۱ بار به زور دعوا نزدیکی داریم. اول ازدواج بهتر بود. دیگه نمیتونم تحمل کنم تا بهش میگم و حرف میزنم میگه باز شروع کردی بگیر بخواب. زن هم غریزه داره. دیگه چقدر باید تحمل چیکار کرد میگم برو دکتر، نمیره.

  موافقم ۸۲
  مخالفم ۱۱
  • ماهرخ گفت:

   سلام، شوهر منم همینه فقط وقتی خودش میخواد سکس میکنیم سرد مزاجه منم خسته شدم، نمیدونم چکارکنم. دوست ندارم بهش خیانت کنم. منم گرم مزاجم و رابطه طولانی دوس دارم و حداقل در هفته سه بار اما اصلا منو راضی نمیکنه

   موافقم ۲
 19. نسیم گفت:

  اگر همسر تنوع طلب باشد و زنش را از لحاظ جنسی سیر نکند و زن هم شرایط طلاق را نداشته باشد. زن باید چه کند؟

  موافقم ۸۱
  مخالفم ۲۰
  • سارا گفت:

   من ۲۸ سال سن دارم. شوهرم هم سن خودمه‌. من میل جنسی زیادی دارم اما چند سال که همسرم خیلی سرد و بی میله. ماهی یکی دوبار اگه سکس داشته باشیم. همیشه خسته و بی حوصله س من واقعاً اذیت میشم. حتی شبایی پسر ۵ سالم رو میفرستم خونه مامانم که تنها باشیم اما تفاوتی نداره واسش. خستم. مشاوره هم اصلا نمیره. اگه من خودارضایی کنم گناه داره ؟؟؟؟من هیچ چاره ای دیگه ای نمی بینم؟

   موافقم ۱۰۴
   مخالفم ۲۱
   • ز ف گفت:

    سلام من هم همین مشکل را دارم و مثل شما ماندم‌ که چکار کنم

    موافقم ۳۳
    مخالفم ۷
   • امیر گفت:

    به نظر من مردی که به زنش نمیرسه زن حق داره رابطه برقرار کنه من الان ۵۰ سالمه شبی دوبار هم میتونم خانمم و ارضا کنم تازه سال های اول روزی چند بار هم رابطه داشتیم.

    موافقم ۶
    مخالفم ۲
   • فرهاد گفت:

    سلام خسته نباشید خودتو آرایش کن و لباس های سکسی بپوش اگر پوست روشنی دارید لباس های تیره و اگر پوست تیره ای دارید لباس های روشن بپوشید نتیجه میگیرید جوری میشه که از دستش خسته میشی میگی عجب کاری کردم

    موافقم ۵
 20. پژمرده🥀 گفت:

  منم‌ مثل‌ همه‌ی‌ زن‌ها‌ نیاز‌ جنسی‌ دارم‌ ولی‌ شوهرم‌‌ اصلا‌ بهم‌ توجه‌ نمیکنه. من ۱۵ساله‌بودم‌ که‌ ازدواج‌ کردم‌ الان‌ ۲۸ سالمه‌ و سه‌تا‌ بچه‌‌ دارم‌. تازه‌ امسال فهمیدم‌‌ که‌ شوهرم‌ داره‌ بهم‌ خیانت میکنه‌، رابطمون‌ قبلا‌ خیلی‌ عالی‌ بود‌ ولی
  الان‌‌ دو سه ماهی‌ رابطه‌‌داریم، با این‌ حال‌ قلبم‌ به‌ درد‌ میاد‌ با وجود‌ این‌ همه‌ خوبی که‌ بهش‌ کردم‌ و سه‌ تا بچه‌ براش‌ آوردم‌. خیلی‌ هم‌ خوشگل‌ و خوشتیپم.. نباید‌ با من این‌ کارو بکنه‌.

  موافقم ۱۰۱
  مخالفم ۸
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

×
/a>