پنج شنبه , ۷ بهمن , ۱۴۰۰

بی توجهی به نیاز جنسی زن و حکم شرعی آن

بی توجهی به نیاز جنسی زن و حکم شرعی آن

اگر زن متاهلی نیاز جنسی زیاد داشت اما همسرش توجهی به این نیاز وی نداشت از نظر اسلام چه حقی دارد ، آیا زن هم میتواند صیغه موقت شود ؟
رابطه جنسی و روحی حیاتی ترین جزء همه ازدواج هاست. از آن جا که رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، تناسب و همخوانی زن و شوهر در این زمینه، ضامن تداوم و سلامت زندگی آنان خواهد بود. به هر حال ما نمی دانیم که علت واقعی کم توجهی شوهر چیست؟

1- بهترین راهکار برای خروج از مشکلات به وجود آمده ،این است که بررسی کنید و ببینید علت و ریشه های بی میلی جنسی و روحی شوهر شما نسبت به شما چیست؟ در قدم اول آن ها را بیابید. در قدم بعدی تمام تلاش و کوشش تان را برای برطرف کردن آن ها به کار بندید.

2- آیا از ابتدای ازدواجتان شوهر شما از لحاظ جنسی و روحی نسبت به شما بی توجه بوده یا نه؟ در هر حال اگر نقطه ضعفی (از نظر چهره یا خلق و خو، نوع پوشش، تناسب اندام و…)در خود احساس می کنید ،به اصلاح هر چه سریع تر آن بپردازید. از حالت انفعال و وادادگی بی ثمر در برابر شوهرتان پرهیز نمایید.

هی به نیاز جنسی زن و حکم شرعی

3- بهترین راهکار برای خروج از مشکلات به وجود آمده، بررسی این نکته که آیا علت و ریشه ی این کم توجهی، به عوامل سردمزاجی او بر می گردد و یا نه؟ که اگر این کم توجهی به خاطر طبع سرد ایشان است، این مشکل قابل حل بوده و با رفع این مشکل صلح و صفا و آرامش در زندگی تان سایه خواهد افکند. نیازهای تان در بستری مناسب ارضا خواهد گشت.

4- در حال حاضر، برای حل مشکلات زندگی و درمان شوهرتان، بیش تر به کمک متخصص و روانشناس خانواده و زناشویی احساس می شود. در این حالت می توانید از مشاوران مراکز درمانی معتبر کمک بگیرید.

توجهی به نیاز جنسی زن و حکم شرعی
5- به هر حال اگر راهکارهای مطرح شده، فایده نکرد، صادق و مهربان و قاطع باشید. هیچ گاه کار را به قهر و دعوا نکشانید. تقصیر ها را به گردن او نیندازید، انتقاد نکنید، فقط خیلی آرام به او در مورد مشکلات تان صحبت کنید. بگویید به خاطر اختلافاتی که در روحیات جنسی شما وجود دارد، می خواهید کاری کنید که به بهبود رابطه تان منتهی می شود . برای این کار همکاری بیش تر او کمک می کند. باید برای بهتر شدن ارتباط تان هر دو فعالانه رفتار نمایید. برای این امر باید با کنار گذاشتن خجالت و تعصبات به متخصصان مربوطه و مشاوران اهل فن مراجعه نمایید.

خواهر گرامی!
در پایان مشکل شوهر شما هر علتی که داشته باشد و یا در نهایت درمان بپذیرد و یا نپذیرد، مجاز به روی آوردن به گناه و کارهای ناشایست و پناه آوردن به مرد دیگر نیستید. از نظر شرع مقدس، ارضای جنسی زن شوهردار توسط مردی غیر از شوهرش حرام است. زن نمی تواند چنین کاری انجام دهد . هرگز نباید دامن خود را با ناپاکی و رفتارهای خارج از چارچوب شرع آلوده سازید. رفتار نامناسب و زشت می تواند برای شما اختلالات روانی متعددی را به همراه آورد و شما را از مسیر سعادت دور سازد. وجود احساس خیانت به همسر و ناپاک بودن احساسی است که معمولاً در این دسته از زنان می شناسیم و این مشکلات به سادگی قابل برطرف شدن نیستند.
زندگی خانوادگی و ایجاد آشیانه برای نسل آینده و ارتباط قطعی میان نسل گذشته و آینده، خواسته غریزه و طبیعت بشر است. چند شوهری نه تنها با طبیعت انحصار طلبی و فرزند دوستی مرد نا هماهنگ است(در صورت تعدد شوهر ، تعلق فرزند یه پدر مشخص نیست)، که با طبیعت زن نیز مخالفت دارد. تحقیقات روانشناسی ثابت کرده است که زن بیش از مرد خواهان تک همسری است.

(1) از جهت دیگر زن از مرد فقط عاملی برای ارضای غریزه جنسی خود نمی خواهد که گفته شود هرچه بیشتر، برای زن بهتر. زن از مرد موجودی می خواهد که قلب او را در اختیار داشته باشد ؛ حامی و مدافع او باشد؛ برای او فداکاری نماید و غمخوار او باشد. زن در چند شوهری هرگز نمی توانسته حمایت و محبت و عواطف خالصانه و فداکاری یک مرد را نسبت به خود جلب کند، از این رو چند شوهری نظیر روسپی گری همواره مورد تنفر زن بوده است. چند شوهر داشتن نه با تمایلات و خواسته های مرد موافقت داشته ، نه با خواسته‌ ها و گرایش های زنان.

(2) علاوه بر این، یکی دیگر از مشکلاتی که در صورت چند همسری برای زنان ذکر شده، مشخص نبودن پدر برای فرزند می باشد.
تعلق فرزند و معین شدن پدر فرزند، اگر چه تحقیقات امروزی و آزمایش های پزشکی آن را مشخص می کند، اما از نظر روانی همچنان مسئله حل نشدنی است؛ زیرا:

اوّلاً: همان گونه که دانشمندان می گویند: نتایج آزمایش های تجربی صد در صد نیست و احتمال خطای اشتباه انسانی یا … وجود دارد.

ثانیا: مسئله اقناع روحی و روانی پدر و مادر و فرزند چیزی نیست که با آزمایش قابل حل باشد. فرزند می خواهد اطمینان قلبی و درونی یابد که پدر و مادر او واقعی هستند و همین طور پدر و مادر. تا زمانی که اقناع و اطمینان قلبی و درونی صورت نگیرد، به همان نسبت رابطه و پیوند عاطفی بین پدر و مادر و فرزند متزلزل خواهد بود. در صورت تعدد شوهر برای زن، این اطمینان و رابطه عاطفی حاصل نمی شود. یکی از مشکلات امروز در جهان غرب در روابط صمیمی فرزندان و پدر و مادر از همین مسئله ناشی می‌شود.

موفق باشید.

نظرات خود را در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید

برای مطالعه بیشتر در این خصوص رجوع کنید به:
1. مکارم شیرازی، تفسیر نمونه، جلد سوم
2. علامه طباطبایی، تفسیر المیزان، جلد چهارم
پى‏ نوشت‏ ها:
1.مطهری، مرتضی، مجموعه آثار، تهران، صدرا، ج19، ص 302.
2 . همان، ص 311.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 55, میانگین امتیاز: 3,80 از 5)
Loading...

۳۴ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ناهید گفت:

  نمی دانم چرا همه قانون علیه زن هستش، اگه شوهرش محلش نذاشت حق ندارد به کسی نگاه کند. اگه مرد باهاش هم بستر نشد نباید با کسی باشد، خودارضایی هم گناهه. پس چه خاکی تو سرش کنه خودکشی هم کنه صاف میره جهنم. ولی مرد خوشبخته، می تونه زن بگیره می‌تونه زن صیغه کنه. چرا باید؟

 2. حسن گفت:

  اگه مردی نیاز زنش رو تامین نکنه هر اتفاقی بیافته گردند شوهرشه.

  موافقم 10
 3. واحدی گفت:

  سلام ببخشید هم شوهر داشته باشی هم شوهره هیچ گونه ایرادی نداشته باشه چه از لحاظ روحی چه از لحاظ جسمی.. پزشک از هر لحاظ بگه سالمی بعد شوهره با فیلم و عکس سکسی خودشو سیر کنه و به زنش بی توجه باشه… زنه هم جوون بدون ایراد بدون هیچ گونه مریضی.. به نظرت چه کار کنه..خودتونم میگید گناه نکنه… نمیتونه با یه مرد دیگه باشه خودشم جوونه فعلا میل جنسی داره و میخواد خودشو خالی کنه حالا این زنه نه حق داره گناه کنه نه حرام، پس چه خاکی تو سر کنه خدا راضی باشه شما بگید ما هم اون غلط رو بکنیم….

  موافقم 23
  • بی نام گفت:

   واقعاً گل گفتی گناه ما چیه پس، باید همینجوری تحمل کنیم تا بمیریم؟

 4. سعیده گفت:

  دقیقا مشکل منم همینه…. با سرد مزاجی شوهرم دیگه دارم میبرم از زندگی .هر بارم بهش میگم قشنگ توضیح میدم دو هفته خوبه باز همون میشه….همش گوشی گوشی

  موافقم 13
  • آساره گفت:

   باز هم تکرار کن. اشکال نداره براش یادآوری کن شاید مسائلی تو زندگیتون یا کارش و یا… هست که باعث میشه فراموش کنه. تو رابطتون بی حیا باش. هر بار رک و رو راست بگو فلان پوزیشن رو دوست دارم اجرا کنی و… باهاش دائم از این حرفا بزن بذار بدونه برات مهمه

   موافقم 4
   مخالفم 4
 5. مهدا گفت:

  هیچ زن و مردی بی غریزه ی جنسی نیست مگر بعضی که دارای بیماری هستن یا بخاطر کهولت سن، اگر مردی سراغ زنش نمیره یا بی محلی میکنه صد در صد جای دیگری خودشو تخلیه میکنه و در مورد خانوم ها یکم سرد مزاجی بعد از زایمان و افسردگی شیوع داره که اون افسردگی هم غالبا بخاطر ندیده شدن توسط همسر بوجود میاد ولی متاسفانه ما عادت کردیم خودمون رو گول بزنیم. خواهر عزیز اگر شریک جنسی شما با شما رابطه نداره و از اول اینطور نبوده ، نگید مشکل از خودتونه شما که از اول همین بودید!!!! پس هر تغییری در رفتار جنسی یا بعلت بیماریه روحی و جسمی است یا نفر سوم ، خانوم ها لطفا لطفا خودتونو گول نزنید اگر مردی دوستتون داشته باشه بدنتونم دوست داره ورود به ناشناخته ها و عمیق ترین قسمت بدنتونم دوست داره ، از یه زندگی بدون سکس و لذت برید بیرون، نمونید…

  موافقم 17
  مخالفم 6
 6. سپیده گفت:

  تو رو خدا در مورد احادیثی که به اسم پیامبر و اهل بیت به خوردتون میدن عقلتون رو به کار بندازید، آخه کدوم عقل سالمی اینو تایید میکنه که زن باید همه جوره نیاز جنسی شوهر رو تامین کنه و اگه کوتاهی کنه هزار راه برای مرد بازه ولی مرد اگه سمت زن نیاد زن هیچ راهی برا تامین نیازش نداره…باید بره بمیره…اگه خدایی که به زن هم غریزه جنسی داده تو همچین مواردی هیچ راهی برا نیاز زن باز نکرده پس این خدا خدایی هست پر از نقص و همچین چیزی امکان نداره …پس مطمئن باشید همچین احادیثی هرگز از زبان اهل بیت نبوده …خود اهل بیت گفتن هر حدیثی می‌شنوید اول با عقلتون بسنجید اگه عقل ردش کرد بدونید که از ما نیست

  موافقم 43
  مخالفم 4
 7. مریم گفت:

  منم سه سال ازدواج کردم شوهرم خداروشکر چشم پاکه دنبال هیچ زنی نیست. هم اون شهوتی هست هم من، یه شب درمیان دلش میخواد ولی منم نیاز دارم اصلا به ارضا شدن من اهمیت نمیده، میگه زن چه به شهوت هیج زنی مثل تو شهوتی نیست گفتم چرا شهوت واسه شما مردها هست واسه ما زنها نیست، میگه من باید کارم رو بکنم تموم، تو میخوای چکار الان چند ماه هست بعضی وقت ها باحرفهاش دلم رو سرد می کنه خب منم احساس دارم چرا فقط خودش به لذت برسه من نه، خدا چه عذابی واسه همچین مردهایی داره که زن مجبور بشه رو به خودارضایی یا مرد نامحرم کنه. تکلیف چیه؟

  موافقم 38
  مخالفم 2
  • ملیسا گفت:

   مردها خودخواهند، شوهرت دوستت نداره، مرد اگه زنش دوست داشته باشه اونوقت به فکر زنش هم هست و دوست داره زنش هم لذت ببره، ولی متاسفانه الان ازدواج ها علاقه ای وجود نداره و مردها فقط به فکر خودشون هستند.

   موافقم 16
   مخالفم 7
  • بی نام گفت:

   نه به نظر من مردی اگه از لذت زنش لذت نبره ناقصه. اوج شهوت مرد زمانیه که بتونه نیاز جنسی شریکش رو برآورده کنه

 8. یه نفر گفت:

  عجب دنیایی شده
  یا خانوما از سرد مزاجی شوهراشون می‌نالن یا آقایون از سرد مزاجی زناشون! چرا؟! چون صحبت کردن در مورد این مسائل قبل از ازدواج در پروسه خواستگاری از طرف هر دو نفر کنار گذاشته میشه و راجع به همه چی حرف میزنن بجز مسائل و نیازهای جنسی! البته حرفم بزنن شاید راستشو نگن چون معمولا قبل ازدواج شناختی از نیازهاشون ندارن! من فکر می کردم فقط من این مشکل رو دارم الان نظراتو خوندم فهمیدم تنها نیستم!!! من 3 ساله رفتم خونه خودم اما از همون شب اول نشد که بشه! با وجودی که در دوران عقد رابطه جنسی‌مون خیلی خوب بود تقریبا هر هفته حداقل 1 بار ولی بعد از عروسی همسرم نتونست رابطه اصلی رو داشته باشه باهام و بعد از چند ماه تلاش کلا دیگه بی خیال شد! الان بیشتر از 2 ساله با هم هیچ رابطه‌ای نداریم حتی بوسه! و من با اینکه خونه شوهرم ولی دخترم! من خودم میل معمولی دارم و نیاز اصلیم ماهی یکی دو بار بعد از عادتمه که خب تو این مدت اصلا از طرف همسرم توجهی بهم نشده و نمیشه! چند بار گفتم بهش که برم دکتر بکارتمو برداره رابطه معمولی مونو داشته باشیم ولی راضی نمیشه همسرم خیلی خوبه مطمئنم رابطه دیگه‌ای نداره و حس میکنم خودشو ناتوان میبینه که نمیتونه رابطه کامل داشته باشه منو خیلی ساپورت میکنه و زندگی‌مون واقعا! خوبه از هر لحاظ بجز بحث رفع نیاز جنسی! خصوصا نیاز من که 25 سالمه و 10 سال از همسرم کوچیکترم. از طلاق بدم میاد و حیفم میاد زندگی قشنگم رو خراب کنم ولی نیازم شدیده و جای خالی یه بچه بعضا داغونم میکنه. هر بار عمل زشت خودارضایی انجام میدم حالم از خودم بهم میخوره توبه میکنم ولی 2-3 ماه بعد دوباره روز از نو روزی از نو!!! سعی میکنم با درس خودمو مشغول کنم چون تنها چیزیه که همسرمم روش شدیدا تاکید داره که بخونم و حمایتم میکنه.
  فعلا فقط توکل به خدا
  کاش خدا منو ببخشه بخاطر همه عهد شکنی هام

  موافقم 20
  مخالفم 2
 9. فرشته زمینی گفت:

  اگه شما س.ک.س.ی باشین هیچ وقت شوهرتون هیز نمیشه حتی اگه شده باشه به آغوش شما باز می گرده، یکم سیاست رفتاری داشته باشین در س.ک.س.تون بی حیا باشین

  موافقم 9
  مخالفم 21
 10. parii گفت:

  ده ساله که ازدواج کردم سال اول روابط خوبی داشتیم. اعتراف میکنم من یکم وسواسی هستم بعد از رابطه چندشم میشد. کم کم رابطمون کم رنگ شد. از وقتی پسرمون بدنیا اومد و حالا نوزده ماهشه دیگه رابطه مون تقریبا چهار ماه یکبار شد. خیلی عذاب میکشیدم آخری مجبور شدم بهش گفتم ولی بهتر نشد هیچ بدترم شد. بعد میگن خودارضایی حرامه. خدا لعنت کنه مردی که به زنش اهمیت نمیده و باعث گناه زن میشه و خدا لعنت کنه کسایی که قانونی جدی برای این جور مردا نمیذارن تا آدم شن. در کل ازدواج بزرگترین اشتباهه. مردا میخوان فقط اسمشون روی زن باشه که امر و نهی کنن من قبلا معلم بود با اذیت های همسرم کارم رو بوسیدم گذاشتم کنار.

  موافقم 48
 11. محمد معین گفت:

  من 39 سالمه 11 ساله ازدواج کردم الان حدود 1 ساله خانومم اصلاً هیچ میل جنسی نداره، من هم از این اوضاع خیلی ناراحت هستم، الان چیکار کنم میشه راهنمایی کنید، نظر اسلام در این باره چیه

  موافقم 12
  مخالفم 6
 12. ثریا گفت:

  دلم برا خودم میسوزه .بیست سال تو خونه پدرم پاک زندگی کردم به امید اینکه بعد ازدواج وارد دریای محبت و عشق میشم اما ….دریغ از یه آغوش .
  شب که میشه اون گوشی لعنتی رو بر می داره و ….
  انگار نه انگار که زنی هم داره .که جوان هست و هزار و یک نیاز داره.
  سپردمش بخدا

  موافقم 97
  مخالفم 2
 13. منیژه گفت:

  واقعا که ادم به عدالت در دین شک میکنه چطور میشه یه زن نیازهای کاملا طبیعیش رو باید با این همه بد بختی بخواد بدست بیاره مردهامون حتی وقتی ما زنها کنارشون هستیم و همه نیازهاشون رو برآورده میکنیم باز دنبال زنای دیگن و این اصلا به چشم نمیاد ولی اگه زن بد بخت که خدا این غریزه رو گذاشته در وجودش و همسرش هم هیچ جوره پایه نیست بخواد یه کم پاشو کج بذاره بده و باید پاک و مطهر بمونه اینارو کی از ساخته کی از خودش در اورده اخه به خورد مردم میدید زن یه موجود زندست با لطیف ترین نوع احساس کخ تحمل تنهایی و بی توجهی و بی مهری رو نداره چرا باید اینقد درد بکشه و به روی خودش نیاره مگه ما وسیله دست مردا هستیم که همه نیازهاشون رو رفع کنیم اما اگه اونا خواستن نگاهی به ما بندازن اینا دور از عدالت خداست خدای ما هیچ وقت بین زن و مرد فرق نمیذاره اینا رو خودتون وارد کردید تو دین . هر چقدر مرد حق داره زن هم همون قدر حق داره

  موافقم 86
  مخالفم 4
  • زادان گفت:

   هر چقدر مرد حق داره زن هم همون قدر حق داره یعنی زن هم حق چند همسری داره؟

 14. مهدیه گفت:

  این مشکل خیلی زیاد شده .من خودم شش ساله ازدواج کردم و همیشه با این قضیه مشکل دارم و واقعا نمیدونم چکار کنم انقدر عصبی شدم و بی حوصله و افسرده .شوهرمم روز به روز پررو تر میشه تا جایی که همون ماهی یک بارم که شاید من برم جلو رد میکنه

  موافقم 49
  مخالفم 2
  • فرشته گفت:

   من ٢۴ سالمه ٣ تا بچه دارم باهم ۴ سال ۴سال تفاوت سنی دارن الان ۵ ماهه دخترم بدنیا اومده شوهرم اصلا بهم توجه نداره چندین ساله همینه منم هیچکاری نمیتونم بکنم خودمم پیشقدم میشم میگه حشری و فلان

   موافقم 23
   مخالفم 3
   • فرشته زمینی گفت:

    انقدر به شوهراتون بدو بیراه نگید. نه شما مقصری نه شوهرت. فقط راه زن های س.ک.س.ی رو پیش بگیرید. از لباس های س.ک.س.ی یقه باز استفاده کنید توی س.ک.س تون هیجان داشته باشید.

    موافقم 8
    مخالفم 30
   • زهرا گفت:

    بله عزیزم منم ۱۲ساله ازدواج کردم ۳۰سالمه شوهرم فقط به فکر کاره اصلاً توجهی بهم نداره بی محبت هستش چه میشه کرد باید سوخت و ساخت😔😔😔😪

    موافقم 1
    مخالفم 3
 15. زهرا گفت:

  به این مملکت و این جامعه دیگه امیدی نیست… مرگ به فرهنگ کشور، مرگ به کشوری ک یک جنس رو آدم حساب میکنه اون یکی رو دستمال توالت…

  موافقم 60
  مخالفم 6
 16. مریم گفت:

  شوهرم معتاده و اصلا باهم رابطه ی جنسی نداریم جوان هستم طلاقم هم نمیده از نظر اسلام من باید چکار کنم اون اگه میل به رابطه نداره و سرد مراجه من حق طلاقمو ندارم

  موافقم 59
  مخالفم 3
 17. حنا گفت:

  من واقعا متاسفم.مرد هر غلطی بخواد میتونه انجام بده.اما زن…این حرفها و بهونه هایی که میارید عین عدم عدالته.چجوری میگید دین اعتدال؟خدای عادل؟؟؟؟من طبعم گرمه‌. شوهرم سرد.با هزار ترفند و اصرار من ماهی دوبار به خواستم می رسم.بقیه وقت ها بشدت عصبی و داغونم از شدت نیازم.روی شوهرم اصلاح مزاج انجام دادم ولی خودش ذاتا دوست نداره زیاد رابطه داشته باشه. فقط کافیه زن نیاز مرد رو برطرف نکنه.اونوقت حق صیغه و هزار تا کوفت و زهرمار داره.اما زن بیچاره باید مهربون باشه. بد خلق نشه.حق خودارضایی نداره. حق صیغه نداره. در ضمن خودمم سردیجات زیاد میخورم.اینطورنیست ک فقط بخوام شوهرمو تغییر بدم.حتی بارها باهاش حرف زدم.اما حتی اجازه لمس بدن همسرمو ندارم بدش میاد، اونوقت من باید چه غلطی کنم؟اجازه صیغه ندارم واقعاکه

  موافقم 100
  مخالفم 8
 18. فاطمه گفت:

  واقعا که چقدر شما جنس مذکر خودخواه هستین…الان مشکل نیاز جنسی خانوماهاس و جای اینکه روی صحبتتون با اقایون باشه باز هم دارین به خانوما میگین این کارو کنید اون کارو نکنید … تو ایران با ما خانوما مثل یه تیکه دستمال کاغذی رفتار میشه کار خودشون رو میکنن و تمام

  موافقم 88
  مخالفم 4
  • فریبا گفت:

   آقا یا خانم محترم که این مطلب رو در ظاهر برای رسیدگی به مسائل زنان نوشتی آیا واقعا نمی دونید که بی‌توجهی مردان و وقیح شدنشان در ارتباط گیری با زنان غیر اونقدر راحت شده که زن و همسر خودشون هر چقدر هم خودش رو تحقیر کنه و بخواد جلب توجه کنه پررو تر میشن تا کی باید زنها تلاش کنن که بخاطر توجه مردان هوسباز هی و هی خودشون رو کوچیک کنن، که تازه مردان فک کنن عجب تحفه هایی هستن که روز و شب یک باید تلاش و کوشش در جهت نگهداری رابطه ای داشته باشن که هر لحظه با یک هوسرانی نابود بشه بسه دیگه این پررو کردن مردا بخاطر مرد بودنشون.

   موافقم 75
   مخالفم 7
   • فاطمه گفت:

    تقریبا همیشه من شروع کننده هستم و پیش نوازی رو شروع می کنم، “هر جور” هم ایشون دستور بده عمل کرده ام، ایشون هیچوقت برای نوازش من قبل از .. اقدامی نکرده، با این حال وقتی نارضایتی ام رو مطرح کردم با وقاحت گفت تو مثل یک تکه گوشت بیحال می افتی.. کی میخواد ثابت کنه که اینطور نیست، کی شاهده که داره دروغ میگه؟

    موافقم 12
    مخالفم 1
  • علی گفت:

   من تاسفم نه برای شما چون شما مردهای خودتون رو دیدید و حق دارید من متاسفم برای مرد های شما که چهره همه ی مرد ها رو در چشم شما خراب کرده اند

   موافقم 41
   مخالفم 1
 19. سانی گفت:

  خب الان یه مطلب من ۳ سال پیش به قصد ازدواج دائم با یه اقایی ازدواج کردم و ایشون خواستن چند ماه صیغه باشیم تا برای مهمونی اصلی و نگو نقشه داشتن برای سو استفاده جنسی ۴ماه نشده بود که دائما با شکایت من که چرا عقد نمیکنیم و بهانه های جورواجور درنهایت من باردارشدم ایشون بازم عقد نکردن و بچه به دنیا اومد برای شناسنامه پسرم دوباره رفتیم تمدید صیغه نامه و دوباره همون حرفای دروغ که فعلا شناسنامه بچه مهمه و عقد نکردیم الان تقریبا ۴ ماهه از مهلت صیغه دوم ما تموم شده رابطه جنسی ما در ۱ سال اخیر به صفر رسیده شاید تو کل سال چند بار بوده و ایشون نه عقد میکنن و نه صیغه بسیار هم پولدارهستن و باسواد و منم از نظر ظاهر و قیافه از بیست نمره ۱۸ هستم و هیچ مشکل جنسی ای نداریم ولی ایشون میگن من شما رو نمیخوام الان تکلیف من چیه با یه بچه؟دلم رابطه میخواد نمیدونم چکار کنم زندگیمم که معلوم نیست واقعا دارم پیر و عصبی میشم میگید خود ارضایی نکنید حرامه خب رابطه و مرد دیگه ام که حرامه باید چکار کنم البته ایشون به شدت روابط غیر اخلاقی داشتن قبلا و الانم هراز گاهی دارن و این منم که فقط دارم اسیب میبینم.

  موافقم 48
  مخالفم 2
  • تنها گفت:

   ولا منم سه ساله عروسی کردم همیشه واسه رابطه خودم پیش قدم میشم واز شوهرم میخوام ولی اون تازگیا اینقدر هم پرو شده جواب رد بهم میده منم خیلی عصبی میشم و خود خوری می کنم اخه در این موارد نمیشه باکسی هم صحبت کرد

   موافقم 66
   • حسن گفت:

    ببخشید اگر زنی نیاز جنسی شوهرش رو بر طرف نکنه مرد چکار باید بکنه زن من هر وقت نیاز داره میاد سراغم به نیاز من اهمیت نمیده

    موافقم 18
    مخالفم 10
    • الهه گفت:

     18 ساله بودم که ازدواج کردم. بعد از تولد پسرم متوجه شدم شوهرم از دبیرستان چشم چران و زن بازه. همیشه محبتش رو خرج زنای دیگه میکنه. من مشکل مالی ندارم و زندگیم رو با درس و بچه گذروندم. به خاطر آبروی خانواده طلاق نگرفتم تظاهر به خوشبختی کردم. ولی الا دلم همدم میخواد . شوهرم میل جنسیش رو با زنای دیگه برطرف میکنه. لعنت به قانونی که صیغه و زن بازی رو برای مردها عادی کرد تا بنیان خانواده از هم بپاشه. من همه چیز دین اسلام را قبول دارم به جز ازدواج دوم مرد ها رو که زن جوان و سالم دارن اما دنبال زنای دیگه هستند. اگر خود ارضایی می کنم فقط به خاطر رفتار شوهرمه. منم زنم. احساس دارم. محبت نیاز دارم . کلفت نیستم. خدایا اگر وجود داری شوهرم توی این دنیا ذلیل و خوار بشه. من اون دنیا را ندیدم برا منم مهم نیست اون دنیا پس بده. خدایا عدالتت را توی این دنیا باید ببینم. تا بگم خدا عادلی. خدایا بعد این همه سال خسته شدم. خدا نگذره از این مردا. امیدوارم خدا برا اینجور مردا زنای هرزه و بدکاره مثل خودشون بده نه زنای پاک دامن.

     موافقم 41
     مخالفم 3

ارسال دیدگاه شما

×