دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

بهترین قالیشویی تهران

شاید شما هم یکی از افرادی هستید که فرش هایتان کثیف شده و در اینترنت به دنبال شماره تماس قالیشویی هستید. تعداد زیادی قالیشویی در تهران وجود دارد که شماره بیشتر آن ها در اینترنت پیدا می شود، اما سوالی که پیش می آید این است که بهترین قالیشویی کدام است و کدام یک از این قالیشویی ها قابل اعتماد هستند؟؟

بهترین قالیشویی در تهران بدون شک قالیشویی مهباف است که ما در این مقاله شماره تماس این قالیشویی را برای شما عزیزان گذاشته ایم.

شماره تماس قالیشویی مهباف: ۵۶۷۱۵۰۷۰-۰۲۱

کیفیت خدمات، برخورد پرسنل، خوش قولی، قیمت مناسب و … فاکتور های مهم قالیشویی مهباف برای شستشو و کسب رضایت شما مشتریان عزیز است.

شماره تماس قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی مهباف بهترین قالیشویی غرب تهران یکی از باکیفیت ترین قالیشویی های تهران است. قالیشویی مهباف با بهره مندی از پرسنل مجرب و ماشین آلات پیشرفته به عنوان یک قالیشویی نمونه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کند.

غرب تهران به دلیل دسترسی آسان به استان البرز، بخش بزرگی از جمعیت پایتخت را در خود جای داده است. با وجود برج‌ها و بلوک‌های ساختمانی پر تراکم متعدد و ازدحام جمعیت در این منطقه، طبیعتا ساکنین محله‌های غربی، نیاز بیشتری به قالیشویی آنلاین پیدا می کنند.

قالیشویی غرب تهران با توجه به اینکه هر نوع فرش اعم از دستبافت و ماشینی ارزش خاص خود را دارد مراقبت‌های خاصی در رابطه با فرش‌ها انجام می‌دهد. با قالیشویی در غرب تهران می توانید از فرسودگی و هر گونه آسیب به فرش هایتان جلوگیری کنید.

شماره تماس قالیشویی در جنوب تهران

قالیشویی جنوب تهران با ارائه خدمات شست و شو و ترمیم انواع فرش های ماشینی و دستبافت و استفاده از مواد شوینده استاندارد با کیفیت با نرخ قالیشویی مناسب توانسته است در بین مشتریان به محبوبیت خاصی دست پیدا کند. از دیگر ویژگی های قالیشویی مهباف رفوگری، دار‌کشی، ریشه زنی، رنگ آمیزی و غیره است.

قالیشویی مهباف در جنوب تهران با به کار گیری ماشین آلات پیشرفته و روش های علمی شست و شو مانع از هر گونه آسیب به فرش های شما خواهد شد.

شماره تماس قالیشویی جنوب تهران: ۵۶۷۱۵۰۷۰-۰۲۱

شماره تماس قالیشویی در شرق تهران

پیش از اینکه در مورد قالیشویی شرق تهران در استاده صحبت کنیم، قبلا چندین بار در رابطه با قالیشویی و چگونگی شستشوی فرش، انواع فرش، نکات مهم برای حفظ و نگهداری فرش، لکه فرش، تعمیر و رفوگری فرش، دستگاههای قالی شویی و … به طور کامل توصیف شد.

همانطور که اطلاع دارید امروز شغل قالیشویی در بین افراد بسیار باب شده است و در هر منطقه از تهران شرکت هایی در این زمینه فعالیت می کنند. اگر در منطقه غرب تهران ساکن هستید می توانید برای شستشوی فرش‌های خود به قالیشویی غرب تهران این امر را بسپارید.

قالیشویی در شرق تهران نیز نیاز تمامی ساکنین این منطقه را پوشش می دهد و دیگر نیازی نیست تا برای شستشوی فرش خود به مناطق دیگر در خواست داد.

مناطق تهران پارس، تهران نو، قاسم آباد، پیروزی، هنگام، رسالت، هفت حوض، مجدیه، حکیمیه، امام حسین (ع)، سراج، نارمک، نظام آباد، چهارراه تلفنخانه و… جزء مناطق شرق تهران محسوب می گردند که قالیشویی مهباف این مناطق را پوشش می دهد.

آدرس و شماره دفاتر قالیشویی مهباف در سرتاسر تهران

در جدول زیر می توانید لیست شعب و دفاتر ما را ببینید و با نزدیکترین شعبه به محل سکونتتان تماس بگیرید.

ردیفمحدوده جغرافیاییشماره تماس
۱گیشا – شهرآرا۰۲۱۸۸۲۶۱۰۹۰
۲دفتر مرکزی۰۲۱۵۶۷۱۵۰۷۰
۳قیطریه – پاسداران۰۲۱۲۲۸۹۳۲۲۲
۴آزادی – توحید۰۲۱۶۶۰۸۰۰۳۰
۵تهرانپارس – حکیمیه۰۲۱۷۷۸۷۶۵۴۵
۶تجریش – ولنجک۰۲۱۲۲۶۹۶۲۶۷
۷نارمک – رسالت۰۲۱۷۷۲۰۱۰۷۰
۸تهرانسر – اکباتان۰۲۱۴۴۵۱۶۶۰۲
۹صادقیه – ستارخان۰۲۱۴۴۲۰۷۹۶۹
۱۰کاشانی – فردوسی۰۲۱۴۴۰۰۸۵۳۹
۱۱پونک – مرزداران۰۲۱۴۴۰۰۸۵۹۳
۱۲شهرک غرب – سعادت آباد۰۲۱۸۸۶۸۰۴۶۲
این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2, میانگین امتیاز: 3,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×