دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

جزئیات خبر نصف شدن خلافی خودروها

خلافی خودرو

سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا به برخی خبرسازی‌ها پیرامون بخشودگی یا تخفیف در جرائم رانندگی واکنش نشان داده و آن را تکذیب کرد.

اخیرا پیامی با موضوع «نصف شدن خلافی خودروها و جریمه تخلفات رانندگی» در فضای مجازی منتشر شده است، پیامی که البته انواع مشابه آن پیشتر نیز در فضای مجازی و به بهانه‌های مختلف منتشر و از سوی مسئولان پلیس راهنمایی و رانندگی تکذیب شده بود. این‌بار نیز پیامی با این محتوا که «به مناسبت هفته ناجا جریمه‌های رانندگی به مدت یک هفته نصف شده و متقاضیان باید طی این مدت به شوراهای حل اختلاف مراجعه کنند.» در فضای مجازی منتشر شده است.

در همین راستا نیز سرهنگ سیروس حسن‌زاده، سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: «انتشار چنین خبری کذب بوده و لازم است که هموطنان به اخبار کذب و شایعاتی که در فضای مجازی منتشر می‌شود توجه نکنند.»

وی با بیان اینکه در حال حاضر هیچ تصمیمی در مورد نصف شدن جرائم رانندگی یا هرگونه بخشودگی این جرائم گرفته نشده است، اظهار کرد: «اطلاع رسانی در مورد طرح‌ها وتصمیم‌های پلیس راهور در پایگاه خبری راهور ۱۲۰ و خبرگزاری‌های معتبر منتشر می‌شود و لازم است شهروندان نیز اخبار این چنینی را از رسانه‌های معتبر و رسمی دنبال کنند.»

سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فراجا افزود: «کما اینکه مدتی قبل نیز پلیس طرح ترخیص وسایل نقلیه توقیفی فاقد دستور قضایی را اجرا کرد و جزئیات آن در رسانه‌های رسمی منتشر شد.»

حسن‌زاده با تاکید دوباره بر کذب بودن این خبر و خبرهایی از این دست، گفت: «از شهروندان می‌خواهم که از مراجعه به مراکز انتظامی، شوراهای حل اختلاف و … برای انجام چنین اموری پرهیز کنند چرا که این خبر کذب است.»

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 23, میانگین امتیاز: 3,70 از 5)
Loading...

۳ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ناشناس گفت:

  منم ماشینم خونه پارک بوده ولی الکی زدن تو شهرستان اردبیل تجاوز از سرعت مجاز. خیلی زور داره

  موافقم ۱۲
 2. بهرام گفت:

  من ماشینم جلو درب منزل بود، پلیس راهور همون ساعت منو در یک محل دیگه به دروغ جریمه کرد و حتی الصاقی زده بود. در صورتی که من اصلا چند روز بعلت بیماری از خانه بیرون نرفتم. بجای تکذیب خبرها جلوی بعضی از ماموران بی وجدان خود را بگیرند. امیدوارم در این اوضاع بد اقتصادی این جریمه ناجوانمردانه را خرج دوا و دکتر خود و خانواده‌شان کنند. لعنت خدا بر کسانی که وجدان کاری ندارند.

  موافقم ۵۳
  مخالفم ۱
 3. امیرعلی گفت:

  باسلام ،لطفاً علت جریمه سرعت تعداد زیادی از رانندگان در کیلومتر ۸۵ جاده خرم آباد پل زال را بفرمایید چون از هر کسی میپرسم ظاهر راهنمایی و رانندگی در این محل هیچگونه هشداری قرار نداده و فقط برای کسب درآمد تله و طعمه برای رانندگان کار گذاشته است.

  موافقم ۴۲
  مخالفم ۲

ارسال دیدگاه شما

×
/a>