سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱
  • تاریخ انتشار: 17:14 - ۱۴۰۱/۰۶/۲۰
  • دسته : اخبار عمومی
  • کد خبر : 236396
  • خبرنگار : 50001

زمان بارگذاری مدارک رتبه بندی معلمان مهرآفرین، استخدام جدید و جامانده

تاریخ بارگذاری مدارک در سامانه رتبه‌بندی:

  • معلمان جامانده
  • نیروهای جدیدالاستخدام
  • معلمان مهرآفرین

به گزارش تصویر زندگی به نقل از  تسنیم ؛ فرصت فرهنگیان برای بارگذاری مدارک در سامانه رتبه‌بندی معلمان تا ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ است. سامانه رتبه‌بندی معلمان به‌آدرس rtb.medu.ir فعال است و معلمان باید اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری کنند.

طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش؛ به دلیل آنکه ممکن است برخی افراد در این مرحله به دلایل مختلف امکان ثبت و تکمیل اطلاعات را نداشته باشند، مقرر شد برای افراد جامانده از بازه زمانی اول، فوتی‌های شاغل و بازنشسته از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به بعد، نیروهای جدیدالاستخدام از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ به بعد و افراد مشمول تبصره ۴ ماده ۳ آئین نامه (مهرآفرین و …) از تاریخ ۲۵ مهر تا ۱۳ آبان ۱۴۰۱ دسترسی به سامانه رتبه بندی جهت ثبت و تکمیل اطلاعات فراهم شود.

از آخرین اخبار رتبه بندی معلمان در ۲۴ ساعت گذشته باخبر شوید

تمام معلمان که در حکم پرسنلی آنها از کلمات معادل «معلم، آموزگار، دبیر، هنرآموز، مربی امور تربیتی و…» استفاده شده، امکان ورود به سامانه و تکمیل فرم‌ها را دارند.

شواهد و مدارک بارگذاری‌شده، پس از بررسی و تکمیل توسط مدیران مدارس در پرونده الکترونیکی هر فرد ثبت شده و در مرحله بعد توسط ارزیابان بررسی و براساس دستورالعمل ارزیابی و امتیازات معین می‎شود. امتیاز نهایی هر فرد براساس شیوه‌نامه اجرایی نظام رتبه‌بندی محاسبه می‎شود و ملاک آن، امتیازات خودارزیابی، مدارک و مستندات بارگذاری شده در سامانه و همچنین بررسی ارزیابان است‌که مطابق الگوهای سنجش شایستگی‎های عمومی، تخصصی و حرفه‌ای انجام می‎شود.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2, میانگین امتیاز: 5,00 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>