سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

اگر به فیلم های پورن و مستهجن علاقه دارید بخوانید

اعتیاد به پورنوگرافی

پورنوگرافی, هرزه نگاری, اعتیاد به پورنوگرافی - فیلم های پورن

در تصاویر، متن ها و فیلم های پورنوگرافی، چیزی به نام واقعیت وجود ندارد

ارضای جنسی با”پورن”های پُر و پیمان!

بزرگنمایی، صداهای ساختگی، سکوت های فریب دهنده، اندام خشن، دست های بی احساس، پاهای بی هدف، دقیقه های تکراری، لحظه های سرهم شده، سرهای سر در گم، نفس های مرگبار و شرم های آبکش شده! اینها فقط بخش کوچکی از صنعت کثیف پورنوگرافی است که این روزها وقت های طلایی ده ها و شاید صدها میلیون انسان را در سراسر جهان هدر می دهد.

 

هرزه نگاری و پورنوگرافی به عنوان معضل و آسیب اجتماعی جدید و تقریبا فراگیر در دنیای امروز شناخته می شود، تا جایی که بسیاری از کشورها قوانین محدودکننده همراه با مجازات را برای مقابله با این آسیب ها وضع کرده اند؛ چراکه عوارض غیرقابل جبران آن را درک کرده اند. ابتلا به بیماری های شخصیتی، جسمی و جنسی و نیز اقدام به آزار کودکان و تجاوز به عنف فقط گوشه ای از زوایای پنهان و آشکار این صنعت آلوده است.
گرایش به مشاهده محصولات مرتبط با پورنوگرافی و هرزه نگاری هرچند تاثیرات متفاوتی در جنس های زن و مرد دارد اما نتیجه این گرایش برای این دو جنس یکسان است؛ یعنی “رسیدن به پوچی”!

 

توجه دقت کنین

فیلم های مستهجن و پورنو را متاهل ها می توانند ببینند؟

 

اغراق و بزرگ نمایی در پورنوگرافی

در تصاویر، متن ها و فیلم های مستهجن، چیزی به نام واقعیت وجود ندارد و استفاده کنندگان از این محصولات نمی توانند درک درست و واقعی از زمان داشته باشند؛ چراکه هر “یک دقیقه” در فیلم های پورن دست کم تبدیل به “دو دقیقه” شده است؛ در تمام صحنه ها یک اصل فریب دهنده به نام “بزرگنمایی” رعایت شده است؛ بنابراین تصاویر، اشیا و سر و دست انسان ها در واقعیت، از آنچه شما در فیلم های پورن می بینید کوچکتر هستند!

همین بزرگنمایی و اغراق در فیلم ها و تصاویر پورن، موجب می شود که مشاهده کنندگان انتظارات غیرواقعی از همسر خود داشته باشند و دنیای خود را با دنیای بازیگران این فیلم ها مقایسه کنند. چنین مقایسه ای در نهایت “خودکوچک بینی” و احساس ضعف و حقارت را به دنبال دارد. این در حالی است که اگر کسی پای صحبت های یکی از بازیگران چنین فیلم هایی بنشیند به حقایق پشت پرده پی خواهد برد.

اعتراف دیرهنگام یک بازیگر فیلم های مستهجن

“تا…گا…” یکی از بازیگران فیلم های پورنوگرافی است که پس از سال ها فریب دادن جوانان و بزرگنمایی برای آنها حالا تنها و منزوی شده است، آرزوهای انسانی و متعالی خود را گم کرده و با حسرت از آنها یاد می کند: “شاید برای برخی از طرفداران صنعت هرزه نگاری در جهان، زندگی بازیگران این فیلم ها رویایی باشد… اما این طبیعی نیست از کسی که دوستش دارید خداحافظی کنید برای اینکه بروید سر کار و با کسی باشید که دوستش ندارید.”
جالب است که این بازیگر فیلم های هرز، ویژگی همسر مورد علاقه و رویایی خود را اینچنین توصیف می کند: “فداکار، مهربان و کسی که دلش بخواهد بچه دار شود.”
او در نهایت اعتراف می کند: “راستش در صنعت پورونوگرافی نمی توانم چنین کسی را پیدا کنم!”
مروری بر چنین شرح حال ها و اعتراف هایی ما را به این نتیجه می رساند که انتهای مسیر هرزه نگاری و پورنوگرافی، جز نابودی و تباهی و انزوا نیست. وقتی بازیگر این فیلم ها اینچنین به آخر خط می رسد، مشاهده کنندگان و فریب خوردگان چه سرنوشتی در پیش دارند؟

علل اعتیاد به پورنوگرافی, فیلم های پورنوگرافی, فیلم های پورن

مشاهده تصاویر و فیلم های پورنوگرافی اثرات مخربی بر عملکرد یادگیری و حافظه می گذارد

بازی با تفنگ های واقعی

افرادی که حتی برای یک یا دو بار به مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی می نشینند، نمی توانند با دنیای واقعی کنار بیایند. آنها مدام در تخیلات خود زیست می کنند و دست به اقداماتی می زنند که روح و جسم شان را نابود می کند؛ این افراد مانند کودکانی هستند که تفاوت تفنگ واقعی و تفنگ آب پاش را نمی دانند و در دنیای واقعی نیز از تفنگ های خطرناک انتظار آب پاشی دارند؛ بنابراین دست به خطر می زنند! نتیجه بازی با خطر اما چیزی جز مشکلات روحی و بیماری های سخت نیست.
“کام…ب…” یکی از بازیگران فیلم های هرز که امروز ۳۲ سال دارد، سه سال قبل در ۲۹ سالگی در برابر خبرنگاران اشک ریخت و پرده از ابتلای خود به ویروس اچ.آی.وی برداشت: “من در این تجارت آموختم که اگر کاری را که از تو خواسته اند انجام ندهی، همیشه یکی جوان تر و جذاب تر از تو هست که انجامش دهد!”

انتهای راه برای تولیدکنندگان، بازیگران و مشاهده کنندگان فیلم های پورن تقریبا یکسان و مشخص است؛ چراکه در نهایت، هدیه ای به انسان ها می دهند که با “روبان قرمز” تزئین شده است.

اعتیاد به پورنوگرافی

اعتیاد به هرزه نگاری علاوه بر ایجاد بیماری ها و مشکلات روحی، روابط صحیح خانوادگی و ارتباطات صمیمی همسران را بر هم می زند و دچار اخلال می کند. همسرانی که یکی از آنها یا هر دوی آنها گرفتار فیلم های پورن و هرز هستند به مرور زمان و خیلی زود از یکدیگر فاصله می گیرند و حتی اگر در ظاهر از یکدیگر جدا نشوند، دنیای ساختگی و ذهنی آنها بسیار از همدیگر دور است.

توجه دقت کنین

روش های درمان اعتیاد پورنوگرافی

تولیدکنندگان فیلم های هرز به خاطر مطالعات و بررسی های فراوانی که درباره جنس های زن و مرد داشته اند، به خوبی می دانند که هر یک از این دو جنس را چگونه گرفتار اعتیاد جنسی کنند. مردهایی که گرایش زیاد یا حتی اندک به مشاهده تصاویر و فیلم های هرز دارند، همسر خود را همچون کالایی تصور می کنند که هنگام خرید یا استفاده باید “زیر و رو” شود تا احیانا مشکل یا نقصی نداشته باشد. این مردها با هجمه ای از “انتظارات حجیم” مواجه هستند و رؤیاهای آنها فرم خاصی گرفته است که نشانی در دنیای واقعی ندارد.

 

فیلم های پورن,عوارض پورنوگرافی, اعتیاد به پورنوگرافی

مشاهده محصولات پورنوگرافی تنبلی سیستم پاداش مغز را به دنبال دارد

 

پژوهش و مشاهده تصویر MRI مغز مردانی که گرایش به مشاهده فیلم های پورن و هرز دارند نشان می دهد که قسمت مربوط به انگیزه و پاداش کوچکتر از مردان دیگر است. بنابراین مشاهده محصولات پورنوگرافی تنبلی سیستم پاداش مغز را به دنبال دارد. افرادی که گرفتار این مشکل هستند نیاز به انگیزش بیشتری برای رسیدن به نقطه لذت دارند و نیز نمی توانند پاسخ طبیعی به محرک ها بدهند. ادامه این روند به همسر این فرد آسیب جدی می زند.

همچون موم در دست کارگردان

از سوی دیگر زنانی که در کشورهای مختلف مشتری فیلم های پورنوگرافی هستند، آن چیزی را در دنیای واقعی جستجو می کنند که معمولا یافت نمی شود و یا اینکه یافت شدنش باید با عوارض جسمی برای شوهر او همراه باشد! این زن ها نه تنها به جنس مرد نگاه کالایی دارند بلکه خود را مانند یک کالا در اختیار مشتری قرار می دهند. در دنیای این افراد، انسان ها چیزی فراتر از کالاهایی که دست به دست می شوند نیستند. چراکه الگوی این افراد یعنی همان دو شخصیت یا بیشتر که در فیلم های پورنوگرافی حضور دارند نیز مانند موم در دست کارگردان و تولیدکننده هستند که به شکل های مختلف درمی آیند، کوچک و بزرگ می شوند، فرم می پذیرند و در نهایت از دست می روند.

اثرات مخرب مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی

مطابق بررسی های پژوهشگران گروه روان شناسی عمومی در دانشگاه دویسبورگ-اسن آلمان (که جزو ۱۰ دانشگاه برتر آلمان شناخته می شود) مشخص شد که تاثیر ارتباط فیزیکی بین دو فرد به هیچ وجه قابل مقایسه با انواع غیر فیزیکی آن (مجازی) نیست. نتایج این پژوهش نشان می دهد که مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی اثر مخرب و زیان بار بر عملکرد یادگیری و حافظه انسان ها داشته است.

دو دانشمند علوم اعصاب دانشگاه تگزاس نیز در تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند که مشاهده فیلم های پورن می تواند در ساختار مغز و شبکه ارتباطی عصب ها تغییرات آناتومیک ایجاد کند. همچنین یافته های ۵ سال قبلِ دکتر مک گاف، استاد دانشگاه کالیفرنیا مشخص کرده است که اتفاقاتی که به هنگام تحریکات احساسی رخ می دهد، توسط هورمون غده آدرنال در مغز می نشیند و پاک کردن آن دشوار است و این فرض می تواند تا حدودی اثر اعتیاد به هرزه نگاری و پورنوگرافی را توصیف کند.

در این میان اما نباید از قدرت و نقش “اراده انسان” غافل شد. هرچند کمتر فردی در جهان به بیان تجربه موفق خود در ترک “اعتیاد به فیلم ها و تصاویر پورن” می پردازد اما مرور خاطرات افرادی که در این مسیر به تباهی، نیستی و پوچی رسیده اند و زندگی خانوادگی و عواطف آنها نابود شده، به خوبی و روشنی بیانگر واقعیت ها و حقایق نهفته در این حوزه و صنعتِ غیرانسانی است. بنابراین انسان های آگاه پیش از رسیدن به نقطه سقوط، خود را از خطر نجات می دهند؛ ابزار و وسیله این نجات چیزی نیست جز اراده و آگاهی.

منبع : tebyan.net

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 881, میانگین امتیاز: 4,32 از 5)
Loading...

۹۹ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. خداپرست گفت:

  عوارض شدیدی داره این کار ، من خودم چشمم دید عقابی داشت و حافظه قوی داشتم اما با خود ارضایی چشمام خیلی ضعیف شد و حافظم تحلیل رفت ، خداوند در دین و کتب الهی و توسط رسولانش عوارض این کار رو گوشزد کرده که علم تازه بهش رسیده ! و راه درمانش رو هم ازدواج دائم و اگه نشد ازدواج موقت و اگه اونم نشد ورزش و عبادات و مطالعه قرار داده

  موافقم ۲
  مخالفم ۱
 2. مریم گفت:

  سلام من نزدیک یک سال و نیم هست ازدواج کرده ام ۲۵ سالمه و قبل ازدواجم اصلا سراغ اینجور چیزا نمیرفتم اصلا خوشمم نمیومد با کسی ازدواج کردم که میگفت خوشش نمیاد از اینجور چیزا ولی بعد ازدواجم متوجه شدم همسرم هر روز و شب پورن میبینه 😔اول گفتم بیار باهم ببینیم تنها نبین ولی بازم تنها میدید بعدش دعوا کردیم چندین بار یواشکی میدید مچشو گرفتم ولی انکار میکرد و الان بیخیالش شدم ولی بازم میبینه وقتایی که خونه نیستم با صدا میبینه وقتایی که خونه ام تو بی صدا واقعا نمیدونم چیکار کنم اگه میدونستم معتاد اینجور چیزاس هیچوقت باهاش ازدواج نمیکردم از یه طرفم دوسش دارم نمیتونم ولش کنم و از طرفی این موضوع رو مخمه نمیتونم با مردی زندگی کنم که هر روز چند ساعت وقتشو برای دیدن پورن میگذرونه

  موافقم ۱۱
  مخالفم ۱
 3. میلاد گفت:

  ۱) اگر مردم فقط برای ارضای امیال جنسی شون ازدواج می کنن تماشای فیلم های مخصوص بزرگسال حداقل خطر ازدواج های اشتباه و سطحی رو کاهش میده
  ۲) بر خلاف ادعای های شما تحقیقات زیادی انجام شده که اتفاقاً خودرارضایی در صورت دسترسی نداشتن به شریک جنسی باعث بهبود سلامت روح و روان و عملکرد جسمانی افراد هم میشه. خیلی ها تصورات علط خودشون رو به صورت فکت به مردم ارائه می کنن و تکرارش می کنن

  موافقم ۹
  مخالفم ۳۳
 4. مرد گفت:

  وقتی جوان ۱۸ ساله به بالا نمیتونه ازدواج کنه چیکار کنه اگه این کارو نکنه میاد تو خیابون چشم چرونی خواهر مادر مردم رو میکنه

  موافقم ۲۰
  مخالفم ۱۴
 5. جوان گفت:

  نابودی، بی احساسی هیچی و پوچی عوارض دیدن پورن، خواهشا نگاه نکنید که گرفتار میشید

  موافقم ۲۳
  مخالفم ۴
 6. روح گفت:

  سلام به همگی من با توجه به مطالعات و جستجو هایی که در اینترنت داشتم و همچنین خواندن بعضی از کتب به این نتیجه رسیدم که صنعت پورن فقط به دنبال پول سازی از این راه است و بازیگران پورن مثل کالاهای مصرفی و دور انداختنی هستند که با انصراف و یا بدقولی این بازیگران سریع بازیگران دیگر جایگزین آنها خواهند شد و در این جریان تولید فیلم های مستهجن آسیب جدی گریبان جامعه را می گیرد که حتی خود بازیگران پورن هم نمی توانند از این آسیب ها در امان باشند بهشتی که در ظاهر صنعت پورن نشان مردم دنیا می دهد در حقیقت جهنمی است که آتشش گریبان مردم دنیا را گرفته وقتی جوانان ایرانی که از سنین مختلف گرفتار بیماری خود ارضایی هستند و فیلم های پورن مثل مواد مخدر در فضای مجازی در اختیار آنها قرار می گیرد شاید تنها راه نجات دوری از فیلم های پورن باشد وقتی که نمی شود جلوی تولید این فیلم ها را گرفت ولی حداقل می شود که این فیلم ها را نادیده گرفت خدایی که غرایز جنسی را به بشر داده قدرت عقل و پرهیزکاری را نیز به بشر داده قوای خویشتن داری آب سردی است بر آتش سوزناک شهوت و صنعت پورن که می تواند آن را خاموش کند امیدوارم روزی بیاید که تمام انسانها به رهایی و آرامش درونی واقعی برسند که این امر فقط در سایه تقویت انسانیت و تضعیف نیروهای حیوانی و شهوانی امکان پذیر است خداوند ما را لایق انسان بودن آفریده است پس ما هم در سپاس و شکرگزاری از این فرصت طلایی که خداوند به ما داده است میتوانیم حداقل انسان باشیم و از رفتار های حیوانی دوری کنیم

  موافقم ۱۰۳
  مخالفم ۱۰
 7. رامین گفت:

  وقتی یه جوون به سن ازدواج میرسه و چون شرایط ازدواج را نداره دیگه بصورت طبیعی نمیتونه غرایز خودشو ارضا کنه دچار افسردگی میشه و پناه میبره به فیلم های مستهجن که نتیجتا دچار روان پریشی و ضعف اعصاب و گوشه گیری میشه ای کاش همه تا یه سنی بتونن رابطه فیزیکی برقرار کنن تا شرایط ازدواج فراهم بشه خود روسپی گری به همین درد میخوره منتها تو کشور ما آزاد نیست مشکل شرعی داره جوان تو یه سنی بمب شهوته

  موافقم ۶۳
  مخالفم ۱۹
  • mahnaz گفت:

   ازدواج موقت رو برای همین گذاشتن

   موافقم ۴۱
   مخالفم ۸۷
   • سایلنت گفت:

    سلام، اولا ازدواج موقت برای هر کسی شرایطش مهیا نیست به خصوص دخترا، دوماً از نظر اسلام هم اگر خیلی خیلی تحت فشار بودی باید انجامش بدی نه اینکه طرف زن داره باز بره صیغه کنه.
    بعدشم من یکی از دوستام چند ماه بعد ازدواج فهمید شوهرش قبل ازدواج همین کار رو انجام می‌داده به بیچاره حالی دست داد که واقعا نمیشد با کسی درمیون بزاره اگر شما خودت بفهمی همسرت قبلاً این کار رو میکرده هیچ مشکلی نداری؟😐

    موافقم ۲۵
    مخالفم ۱۳
   • AMr گفت:

    مگه ازدواج موقت چیزی غیر از روسپی گری‌ست؟ الان میگه تو قرآن اومده، چند بار خوندی؟ کجای قرآن صیغه تایید شده؟ شما اگه یک آیه از قرآن پیدا کردی که بفرماید حلاله من مرتد میشم. قابل توجه کارشناسان و اساتید محترم معادله زیر :
    تن فروشی به توان روایت های ساختگی = صیغه قدر مطلق پول تن روسپی = مهریه
    ازدواج = مسئولیت
    صیغه = شهوت

    موافقم ۴۹
    مخالفم ۱۹
    • شاهین گفت:

     از زنا که بهتره !‌ ازدواج موقت قانونیه و به نفع حقوق بانوان ولی شما طرفدار روسپی گری هستید چون بانوان حقوقی ندارند

     موافقم ۱
     مخالفم ۲
 8. مرد مرده گفت:

  این مطالب باید قبل از بلوغ بچه‌ها در مدارس آموزش داده بشه

  موافقم ۸۴
  مخالفم ۶
 9. بنده خدا گفت:

  من چند سالی این کار را انجام دادم پشیمانم سی سه سالمه ولی همه میگن چهل و پنج سالته پیر شدم موهای سرم سفید شده بارها توبه کردم و شکستم ضربه زیادی خوردم توصیه می کنم جوان ها این کار را انجام ندهند هم گناه هست هم از بین می روید ورزش و مطالعه زیاد انجام بدهید.

  موافقم ۱۵۴
  مخالفم ۲۳
  • داش عفی گفت:

   با گفتن ضررهای این کار کسی قانع نمیشه . این غریزه جزو غرایز طبیعی انسان هست و جزو عمیق ترین نیازهای انسان می باشد . باید راهکارهای علمی و عملی ارائه بشه برای مردم

   موافقم ۶۳
   مخالفم ۶
   • ممد گفت:

    وقتی شخص بدونه که این فیلم ها باعث از بین رفتن نعوظ، افزایش سطح تحریک و زود انزالی میشه، قطعاً با تعمق بیشتری بین سلامتی و بیماری تصمیم گیری میکنه

    موافقم ۲۰
    مخالفم ۳
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما

×