دوشنبه , ۲۷ آبان , ۱۳۹۸

اگر به فیلم های پورن و مستهجن علاقه دارید بخوانید

اعتیاد به پورنوگرافی

پورنوگرافی, هرزه نگاری, اعتیاد به پورنوگرافی - فیلم های پورن

در تصاویر، متن ها و فیلم های پورنوگرافی، چیزی به نام واقعیت وجود ندارد

ارضای جنسی با”پورن”های پُر و پیمان!
بزرگنمایی، صداهای ساختگی، سکوت های فریب دهنده، اندام خشن، دست های بی احساس، پاهای بی هدف، دقیقه های تکراری، لحظه های سرهم شده، سرهای سر در گم، نفس های مرگبار و شرم های آبکش شده! اینها فقط بخش کوچکی از صنعت کثیف پورنوگرافی است که این روزها وقت های طلایی ده ها و شاید صدها میلیون انسان را در سراسر جهان هدر می دهد.

 

هرزه نگاری و پورنوگرافی به عنوان معضل و آسیب اجتماعی جدید و تقریبا فراگیر در دنیای امروز شناخته می شود، تا جایی که بسیاری از کشورها قوانین محدودکننده همراه با مجازات را برای مقابله با این آسیب ها وضع کرده اند؛ چراکه عوارض غیرقابل جبران آن را درک کرده اند. ابتلا به بیماری های شخصیتی، جسمی و جنسی و نیز اقدام به آزار کودکان و تجاوز به عنف فقط گوشه ای از زوایای پنهان و آشکار این صنعت آلوده است.
گرایش به مشاهده محصولات مرتبط با پورنوگرافی و هرزه نگاری هرچند تاثیرات متفاوتی در جنس های زن و مرد دارد اما نتیجه این گرایش برای این دو جنس یکسان است؛ یعنی “رسیدن به پوچی”!

فیلم های پورن

 

توجه دقت کنین

فیلم های مستهجن و پورنو را متاهل ها می توانند ببینند؟

 

 اغراق و بزرگنمایی در پورنوگرافی
در تصاویر، متن ها و فیلم های مستهجن، چیزی به نام واقعیت وجود ندارد و استفاده کنندگان از این محصولات نمی توانند درک درست و واقعی از زمان داشته باشند؛ چراکه هر “یک دقیقه” در فیلم های پورن دست کم تبدیل به “دو دقیقه” شده است؛ در تمام صحنه ها یک اصل فریب دهنده به نام “بزرگنمایی” رعایت شده است؛ بنابراین تصاویر، اشیا و سر و دست انسان ها در واقعیت، از آنچه شما در فیلم های پورن می بینید کوچکتر هستند!

 

همین بزرگنمایی و اغراق در فیلم ها و تصاویر پورن، موجب می شود که مشاهده کنندگان انتظارات غیرواقعی از همسر خود داشته باشند و دنیای خود را با دنیای بازیگران این فیلم ها مقایسه کنند. چنین مقایسه ای در نهایت “خودکوچک بینی” و احساس ضعف و حقارت را به دنبال دارد. این در حالی است که اگر کسی پای صحبت های یکی از بازیگران چنین فیلم هایی بنشیند به حقایق پشت پرده پی خواهد برد.

 

اعتراف دیرهنگام یک بازیگر فیلم های مستهجن
“تا…گا…” یکی از بازیگران فیلم های پورنوگرافی است که پس از سال ها فریب دادن جوانان و بزرگنمایی برای آنها حالا تنها و منزوی شده است، آرزوهای انسانی و متعالی خود را گم کرده و با حسرت از آنها یاد می کند: “شاید برای برخی از طرفداران صنعت هرزه نگاری در جهان، زندگی بازیگران این فیلم ها رویایی باشد… اما این طبیعی نیست از کسی که دوستش دارید خداحافظی کنید برای اینکه بروید سر کار و با کسی باشید که دوستش ندارید.”
جالب است که این بازیگر فیلم های هرز، ویژگی همسر مورد علاقه و رویایی خود را اینچنین توصیف می کند: “فداکار، مهربان و کسی که دلش بخواهد بچه دار شود.”
او در نهایت اعتراف می کند: “راستش در صنعت پورونوگرافی نمی توانم چنین کسی را پیدا کنم!”
مروری بر چنین شرح حال ها و اعتراف هایی ما را به این نتیجه می رساند که انتهای مسیر هرزه نگاری و پورنوگرافی، جز نابودی و تباهی و انزوا نیست. وقتی بازیگر این فیلم ها اینچنین به آخر خط می رسد، مشاهده کنندگان و فریب خوردگان چه سرنوشتی در پیش دارند؟

 

علل اعتیاد به پورنوگرافی, فیلم های پورنوگرافی, فیلم های پورن

مشاهده تصاویر و فیلم های پورنوگرافی اثرات مخربی بر عملکرد یادگیری و حافظه می گذارد

بازی با تفنگ های واقعی

افرادی که حتی برای یک یا دو بار به مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی می نشینند، نمی توانند با دنیای واقعی کنار بیایند. آنها مدام در تخیلات خود زیست می کنند و دست به اقداماتی می زنند که روح و جسم شان را نابود می کند؛ این افراد مانند کودکانی هستند که تفاوت تفنگ واقعی و تفنگ آب پاش را نمی دانند و در دنیای واقعی نیز از تفنگ های خطرناک انتظار آب پاشی دارند؛ بنابراین دست به خطر می زنند! نتیجه بازی با خطر اما چیزی جز مشکلات روحی و بیماری های سخت نیست.
“کام…ب…” یکی از بازیگران فیلم های هرز که امروز ۳۲ سال دارد، سه سال قبل در ۲۹ سالگی در برابر خبرنگاران اشک ریخت و پرده از ابتلای خود به ویروس اچ.آی.وی برداشت: “من در این تجارت آموختم که اگر کاری را که از تو خواسته اند انجام ندهی، همیشه یکی جوان تر و جذاب تر از تو هست که انجامش دهد!”

 

انتهای راه برای تولیدکنندگان، بازیگران و مشاهده کنندگان فیلم های پورن تقریبا یکسان و مشخص است؛ چراکه در نهایت، هدیه ای به انسان ها می دهند که با “روبان قرمز” تزئین شده است.

 

اعتیاد به پورنوگرافی
اعتیاد به هرزه نگاری علاوه بر ایجاد بیماری ها و مشکلات روحی، روابط صحیح خانوادگی و ارتباطات صمیمی همسران را بر هم می زند و دچار اخلال می کند. همسرانی که یکی از آنها یا هر دوی آنها گرفتار فیلم های پورن و هرز هستند به مرور زمان و خیلی زود از یکدیگر فاصله می گیرند و حتی اگر در ظاهر از یکدیگر جدا نشوند، دنیای ساختگی و ذهنی آنها بسیار از همدیگر دور است.

توجه دقت کنین

روش های درمان اعتیاد پورنوگرافی

تولیدکنندگان فیلم های هرز به خاطر مطالعات و بررسی های فراوانی که درباره جنس های زن و مرد داشته اند، به خوبی می دانند که هر یک از این دو جنس را چگونه گرفتار اعتیاد جنسی کنند. مردهایی که گرایش زیاد یا حتی اندک به مشاهده تصاویر و فیلم های هرز دارند، همسر خود را همچون کالایی تصور می کنند که هنگام خرید یا استفاده باید “زیر و رو” شود تا احیانا مشکل یا نقصی نداشته باشد. این مردها با هجمه ای از “انتظارات حجیم” مواجه هستند و رؤیاهای آنها فرم خاصی گرفته است که نشانی در دنیای واقعی ندارد.

 

فیلم های پورن,عوارض پورنوگرافی, اعتیاد به پورنوگرافی

مشاهده محصولات پورنوگرافی تنبلی سیستم پاداش مغز را به دنبال دارد

 

پژوهش و مشاهده تصویر MRI مغز مردانی که گرایش به مشاهده فیلم های هرز دارند نشان می دهد که قسمت مربوط به انگیزه و پاداش کوچکتر از مردان دیگر است. بنابراین مشاهده محصولات پورنوگرافی تنبلی سیستم پاداش مغز را به دنبال دارد. افرادی که گرفتار این مشکل هستند نیاز به انگیزش بیشتری برای رسیدن به نقطه لذت دارند و نیز نمی توانند پاسخ طبیعی به محرک ها بدهند. ادامه این روند به همسر این فرد آسیب جدی می زند.

 

همچون موم در دست کارگردان
از سوی دیگر زنانی که در کشورهای مختلف مشتری فیلم های پورنوگرافی هستند، آن چیزی را در دنیای واقعی جستجو می کنند که معمولا یافت نمی شود و یا اینکه یافت شدنش باید با عوارض جسمی برای شوهر او همراه باشد! این زن ها نه تنها به جنس مرد نگاه کالایی دارند بلکه خود را مانند یک کالا در اختیار مشتری قرار می دهند. در دنیای این افراد، انسان ها چیزی فراتر از کالاهایی که دست به دست می شوند نیستند. چراکه الگوی این افراد یعنی همان دو شخصیت یا بیشتر که در فیلم های پورنوگرافی حضور دارند نیز مانند موم در دست کارگردان و تولیدکننده هستند که به شکل های مختلف درمی آیند، کوچک و بزرگ می شوند، فرم می پذیرند و در نهایت از دست می روند.

 

اثرات مخرب مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی

مطابق بررسی های پژوهشگران گروه روان شناسی عمومی در دانشگاه دویسبورگ-اسن آلمان (که جزو ۱۰ دانشگاه برتر آلمان شناخته می شود) مشخص شد که تاثیر ارتباط فیزیکی بین دو فرد به هیچ وجه قابل مقایسه با انواع غیر فیزیکی آن (مجازی) نیست. نتایج این پژوهش نشان می دهد که مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی اثر مخرب و زیان بار بر عملکرد یادگیری و حافظه انسان ها داشته است.

 

دو دانشمند علوم اعصاب دانشگاه تگزاس نیز در تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند که مشاهده فیلم های پورن می تواند در ساختار مغز و شبکه ارتباطی عصب ها تغییرات آناتومیک ایجاد کند. همچنین یافته های ۵ سال قبلِ دکتر مک گاف، استاد دانشگاه کالیفرنیا مشخص کرده است که اتفاقاتی که به هنگام تحریکات احساسی رخ می دهد، توسط هورمون غده آدرنال در مغز می نشیند و پاک کردن آن دشوار است و این فرض می تواند تا حدودی اثر اعتیاد به هرزه نگاری و پورنوگرافی را توصیف کند.

 

در این میان اما نباید از قدرت و نقش “اراده انسان” غافل شد. هرچند کمتر فردی در جهان به بیان تجربه موفق خود در ترک “اعتیاد به فیلم ها و تصاویر پورن” می پردازد اما مرور خاطرات افرادی که در این مسیر به تباهی، نیستی و پوچی رسیده اند و زندگی خانوادگی و عواطف آنها نابود شده، به خوبی و روشنی بیانگر واقعیت ها و حقایق نهفته در این حوزه و صنعتِ غیرانسانی است. بنابراین انسان های آگاه پیش از رسیدن به نقطه سقوط، خود را از خطر نجات می دهند؛ ابزار و وسیله این نجات چیزی نیست جز اراده و آگاهی.

منبع : tebyan.net

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 581, میانگین امتیاز: 4.27 از 5)
Loading...

۵۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. سعید گفت:

  یه سوالی که داشتم اینه که با این همه تخریب چرا ساخته می شود

  19
  10
 2. حمید گفت:

  بدون شک شایع ترین ضرر اعتیاد به فیلم های پورن همانا قرار گرفتن در دنیای ذهنی غیر واقعیست.

  38
  7
  • نAصEح گفت:

   به نظر من اعتیاد به پورن از مواد مخدر بدتر . و الان زیاد شدن سکس های 3 نفره و ضربدری حاصل اعتیاد کثیف هستش . و بهترین را توکل بر خدا و قدرتی که خدا به انسان داده برای توبه و ترک گناه . اعتیاد من تا جایی پیش رفت که گفتنش خیلی سخته ولی الان شاید هفته ای یه عکس و یا یه رقص با لباس برام کافی باشه که البته الان میل زیادی به دیدن عکس هم ندارم و ان شاءالله این رو هم ترک می کنم . خطر اعتیاد برای متاهل ها بیشتر چون آزاد ترن .
   اول توکل بر خدا و بعد از عوض کردن رمز گوشی و یا لپ تاپ و حتی راه برگشت به خانه یا سرکار کتاب خوندن اگه آدم مذهبی هستید قرآن بهترین کتابه . غیر ممکن نداریم برای هیچ کاری اگه ایمان به خدا داشته باشی

   22
   2
 3. امیر گفت:

  من از سن بلغ تا به الان که حدودا 30 سالمه روزی 4 ساعت فیلم پورن میبینم. راضی هم هستم. بسیارم کم هزینه است و باعث میشه ارزش و اعتماد به نفسم افزایش پیداکنه.

  33
  158
  • امید گفت:

   عجب !
   مگه میشه مگه داریم ؟!

   22
  • بنده خدا گفت:

   تهش که چی؟؟
   اگه ناراحت نمیشید باید بگم این حد از میل به این فیلما یه اختلاله ،بیماریه،ما یه عالمه نیاز داریم مثل همین نیاز جنسی،هر نیازمونم یه راه حل داره،من اونقدرا سواد ندارم که راه حلی بهت بدم اما بدون با این چیزا کار درست نمیشه ،تو ادمی،اشرف مخلوقات،رابطه جنسی رو حتی حیوانات هم دارن ،چرا اینقدر بهش بها میدی

   17
   5
 4. علیرضا گفت:

  خودت فکر کن به جای این چهار ساعت چقدر کارهای مفید میشه انجام داد
  حالا روزی چهار ساعت دیدی الان چی بهت رسیده؟

  101
  14
 5. قاسم گفت:

  سلام دوستان عزیز من ۳۰ سالمه و از سن ۲۰ سالگی فیلم‌ پورن نگاه میکردم و در نتیجه مجبور به خود ارضایی میشدم و ۱۰ سال گذشت و الان ازدواج و یه بچه دارم ولی با تو زندگیم توان رابطه جنسی با همسرم رو ندارم و بسیار افسرده شدم و حتی اعصاب بازی با بچم رو ندارم و بسیار بسیار کند ذهن شدم منی که تو دبیرستان شاگرد دوم مدرسمون بودم و حافظه ۲۰ داشتم و من از شما در خواهش میکنم دور و بر این فیلمای پوچ که هیچچی یعنی هیچچی به قرآن جز تباه کردن خودتون و خانواده عزیزتون چیزی نداره این ۱۰ سال به من ثابت شد

  116
  15
 6. آرتمیس گفت:

  توی کشوری مثل ایران که فقر فرهنگی وجود داره و جون ها به سختی میتونن رابطه جنسی برقرار کنند به نظر من فایده هم داره (به قول شما مسلمونا ثواب داره)

  55
  88
  • مهر گفت:

   سلام
   خوب تو اسلام راه های خیلی خوبی وجود داره مثل صیغه کردن وچندین راه دیگه
   چرا باید به خود آسیب زد

   39
   50
   • رضا گفت:

    الان شما حاضری صیغه شی؟

    16
    8
    • محمد گفت:

     رسانه ما رو به طرفی برده که حلال خدا رو حرام و حرام خدا رو حلال کردیم.الان اگه پدر مادرا بشنون دوست دختر داری انقدر ناراحت نمیشن اگه بشنون صیغه کردی.صیغه کردن طبق نظر قرآن حلال و از نظر عقلی هم کاملا عقلانیست.اگه از این راه بچه ای به دنیا بیاد حق و حقوقش مشخصه و حلال زادست ولی در زنا بچه به دنیا بیاد حرامزادست و هیچ حق و حقوقی نداره و بعدا که بزرگ بشه معمولا به افرادی اجتماع ستیز و خلافکار تبدیل میشن چون پدر یا مادر ندارن.قرآن و دین هم نمیگه همیشه برو صیغه کن بلکه وقتی که بهت فشار میاد و توانایی ازدواج دائم نداری میتونی صیغه کنی نه اینکه زن داشته باشی و بری صیغه کنی

     3
     1
  • سارا گفت:

   ارتمیس جان،منم یه دخترم مثل تو تا چندوقت پیشم مثل تو فکر میکردم اما وقتی واقعا درموردش مطالعه کردم ،دیدم فقر فرهنگی رو کشوری داره که زناش مثل کالای جنسی هستند ،کشوری که انسان بودن براش مهم نیست فقط به نر و ماده بودنت اهمیت میده،مشکل جوونایی مثل ما اینه که کشورای دیگه رو مثل بهشت میدونیم،اگه فکر میکنی دروغ میگم از کسایی بپرس که برای مدت طولانی تو کشورای غربی زندگی کردن.

   26
   8
 7. جعفر گفت:

  سلام دوستان ،منم از سن ۲۰ سالی که الان ۳۰ سالمه فیلم پورن نگاه کردم ولی تحت فشار جنسی اونم مثلا هفته ای یکی دو ساعت ، یعنی اگر فشار جنسی نداشتم نگاه نمیکردم یه جورایی وقتی محبت توشون نیست آدم چندشش میاد ، ولی اینم دلیل داره تو جامعه ای که جسارت نباشه خدمتتون مثل گاوداری نر و ماده رو جدا کردن این مشکلات طبیعیه خیلی مسخره ست یه عمر رابطه ی زن و مرد رو نهی میکنن بعد یه دفه میگن زن بگیر .جنسی که یه ک عمر دور بودم و شناختی ندارم .تا وقتی که فکر و انسانیت تو جامعه ی ما از اندام جنسی کم ارزشتر باشه انسان رشد نخواهد کرد .

  این دیدگاه باممیزی منتشر شد

  60
  16
  • محمد گفت:

   چرت نگو. چه ربطی به جدایی دختر و پسر از هم داره

   12
   23
  • محمد گفت:

   یعنی الان در کشورهای خارجی جنس نر و ماده با هم هستن مشکل جنسی ندارن؟

 8. رضا گفت:

  اگه من نگاه کردن به فیلم هارو کنار بزارم اون مشکلاتی که گفته بودین درست میشن
  چقدر طول میکشه تا عوارض فیلمها از بین بره
  اگه امکان داره زود جواب بدید

  33
  9
  • الیاس گفت:

   معمولا عوارض خودارضایی تا ۳ماه بعد درمان میشن

   21
   6
  • امیر گفت:

   داداش من الان دو ماه است که دور اینستا و سرچ این چیزا خط کشیدم . الان دیگه میلی به دیدنش ندارم. یه بازه ۱۵ روزی برای خودت مشخص من و به خودت قول بده که این کار رو نکنی.میتونی کار هاتو تو یه دفتر یاداشت ثبت کنی. اگر این کارو کردی توی هر صفحه اش بنویس گناه ممنوع .اینستاگرام فاحشه ممنوع.

   27
   3
  • شهرام گفت:

   من اولا سنم کم نیست و جوانی را طی کرده ام ولی از فیلم پورن هیچ لذتی نبردم حتی جوانی ولی چون به مسائل اجتماعی علاقه داشتم و دارم فیلمهای روابط جنسی در اقصی نقاط دنیا را دیدم که در دسته بندی سایتهای پورن هستش و بخوبی به روابطشون پی بردم

 9. ابراهیم گفت:

  به نظر من اگه در مراحل قبل بلوغ مسائل جنسی و ارزش روابط زن و مرد گفته بشه مخصوصا در مدارس و بچه ها آشنا بشن و علمی برخورد بشه نتیجه مثبتی خواهد داشت و اینکه روابط دختر و پسر محدود نباشه و علاقه باشه پشت سر این قضیه

  35
  12
 10. قارداش گفت:

  این کارا باید جای خودشو بگیره خیلی محدودیت است بین جوان ها اگه راه های ارتباط راحت تر شود نتیجه بهتر خواهد داد به جای اینکه جوان ها ساعاتی فیلم و عکس ببیند هم اعتماد به نفس از دست میره هم میل جنسی شو خوب بر طرف نمیکنه ولی تو یک رابط سالم اینها درست میشه

  26
  6
  • محمد گفت:

   از آمریکا آزادتر نداریم ولی بیشترین میزان ساخت و تماشای پورن در همین کشور است

   3
   2
 11. محمد گفت:

  اتفاقا بعد از هر نزدیکی و ارضا شدن چنان آرامش اعصاب و روانی به آدم دست میده انگار همه غصه هارو فراموش کردی و آدم انگار از حمل یه بار سنگین خلاص شده و کلا همه جوره راحت میشی

  25
  48
  • محمد گفت:

   خواهشا شر و ور نگو
   مردم رو به خودارضایی تشویق نکن میتونی به جای اینکه این کار ها رو بکنی قران بخونی خیلی هم حال میده من راضیم
   و از این همه معانی زیاد لذت میبرم
   اگه نهج البلاغه تو خونه هاتون حتما بخونید ضرر نداره

   25
   15
  • م.ن گفت:

   یه فرقی داره فقط
   این آرامش بعد از عمل، می‌تونه از راه حلال هم باشه
   بنظر شما کدوم معقولانه ست

   یه انتخاب ساده و منطقی…

   1
   2
 12. محمد گفت:

  باصحبتاتون حال کردم
  ولی سکس نباید عمل قبیح باشد
  نباید به صورتی زشت دیده شود
  بلاخره مازاده ای ازآن هستیم
  (باتشکر)

  34
  8
  • بی نام گفت:

   چه ربطی به هم دارد به صورت شرعی که بهش سکس نمی گن
   پس اگه این طوره پیامبران هم همین طوری به دنیا امدند خداوند عزوجل ذات انسان را اینطور خلق کرده
   یکم در مورد حرف های خودت فکر کن
   یکم در مورد حرف های من
   دوستت بندی خدا

   18
   8
  • حسام گفت:

   سلام.من خیلی وقته به این دردو مرض مبتلا شدم چندباری سعی کردم ترکش کنم نتونستم خیلی دوست دارم از این وضعیت خارج بشم چون قرار با یه دختری که دوسش دارم ازدواج کنم البته چن سال دیگه..به همین خاطر دوست دارم از ای مرض لعنتی خلاص بشم.اگه کسی میتونه کمکم کنه لطفا بهم جواب بدین.

   11
   3
 13. بهروز گفت:

  سلام
  به نظر من باید موضوعات جنسی تو دوران نوجوانی و جوانی برای همه روشن بشه و بچه ها تو مدرسه باید این اصل رو یاد بگیرن تا اینکه همش بهشون بگن اینکار زشته و…. این یه موضوع کاملا فطری و غریزیه. اگر بچه ازهمون دوران نوجوانی یا جوانی به این موضوع اشراف داشته باشه میفهمه که باید چه رفتارهای داشته باشه.

  21
  5
  • عبدالاه گفت:

   ما تو ایران فقط مشکل دینی داریم (فرهنگ ما گفته های پیامبر(ص) ماست که بهش میگن سنت ) اگه کسی فرزند شو از همون زمان کودکی با اخلاق و رفتار پیامبر (ص) بزرگ کنه اون بچه انسان بزرگی میشه مثل حضرت علی ونوه هایشان حسن و حسین .
   مگه پیامبر (ص) از اوضاع این امت خود خبر نداشتن،
   قران این بحث رو کاملا کرده .
   واین سوال در احادیث صحیح پیامبر نیز مشهود و معلوم است‌.

   22
   13
 14. رز گفت:

  دیدن زیاد فیلم‌های پورنو باعث از بین رفتن تمایلات جنسی می‌شه. من اوایل خیلی هیجان زده می‌شدم ولی الان هیچ تاثیری روم نداره.

  35
  5
 15. msy گفت:

  اونا به خاطر پول فیلم پورن بازی میکنند، فکر خودتون باشید

  28
 16. حسین گفت:

  سلام من الان 22 سالمه میل جنسیم خیلی بالاس به طوری که اگر روزی 7 بارم خود ارضایی کنم بازم سیر نمیشم من از 13 یا 14 سالگی خود ارضایی کردم میانگین شاید روزی دوبار یا حتی بیشتر، هر کاری میکنم نمی تونم بزارم کنار شما بگین چی کار کنم؟ آیا با این روند در آینده مشکلی برام پیش میاد؟

  11
  6
  • mahnaz گفت:

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنیم مطلب زیر رو مطالعه کنید

   » خود ارضایی , روش ترک خودارضایی و عوارض خود ارضایی «

   3
   2
  • آری گفت:

   پاره میشی بدبخت

   فقط کافیه چند وقت خودت رو تحریک نکنی بعد می بینی که بازدهیت در خیلی از کارا بالاتر می ره… برو ازدواج موقت کن، از چی می ترسی؟ وقتی که خدا می گه یا خودت رو نگه دار یا اگر نگه نداشتی ازدواج برات واجبه تو از کی واهمه داری؟ برو و خودت رو تلف نکن… در علم پزشکی ثابت شده که در روابط جنسی غدد های ترشحی مثبت چندین برابر قوی تر عمل می کنن ولی توی استمناء اینطور نیست…

   16
   3
 17. مهسا گفت:

  من خودارضایی می کردم و پورن می‌بینم چند ماه میذارم کنار باز همینه
  باز دوباره نمیتونم جلو خودمو بگیرم
  خانواده من مخالف داشتن ارتباط با جنس مخالف هستند
  باکره هستم
  اجازه ازدواج موقت نمی دهند
  میگند باید بری دانشگاه بعدش
  فقط به ازدواج دائم رضایت میدن
  تا حالا هم خواستگار ی نداشتم

  27
  4
 18. علیرضا گفت:

  من از هجده سالگی خودارضایی میکنم الان 21 سالم هست
  چندبار ترک خودارضایی میکنم بمدت 30روز،40روز، بارها هم شده یه هفته ولی بازهم برمیگردم
  به نظر من بهترین راه حل همون ازدواجه که تو این وضعیت اقتصادی که ما داریم خییلی سخته

  20
  2
  • محمد گفت:

   برای دوری از لذت های حرام جنسی فکر کردن به عاقبتش میتونه کمک کنه.یعنی عذاب جهنم.کلا دین داری باعث خویشتن داری میشه.خوندن زیارت عاشورا هم معجزه میکنه.البته به شرط اعتقاد به سید الشهدا.

   31
   10
 19. بارانا گفت:

  من ۵ساله این مشکلو دارم هیچ لذتی هم نمیبرم چون میدونم بعدش سریع پشیمون میشم و احساس گناه میکنم
  الان ازدواج کردم ولی بازم خوب نمیشم چند بار خواستم ترک کنم ولی بیشتر از دو هفته طول نمیکشه خیلی غصه میخورم و کاری ازم ساخته نیس😔

  13
  9
 20. ima گفت:

  احساس پوچی،کم شدن اعتمادبنفس،افسردگی روحی ،وسواس فکری بی حوصلگی ایناچیزکمی نیست برای جوون سعی کنیم ازتجربه هامون درس بگیریم اشرف مخلوقاتیم

  10
  1
 21. Mobin گفت:

  سلام من تازگی به دیدن فیلم پورن و خود ارضایی نزدیک شدم کمکم کنید چون نمی خوام این کار ها رو انجام بدم تازگی شروع کردن به نماز خوندن پلی استیشن هم گرفتم که یادم بره ولی نمیشه یه راهکاری معرفی کنید ممنون

 22. امیر گفت:

  سلام اولم اینکه این مسئله یک مسئله علمی و پزشکیه با قران و نهج البلاغه و این چیزا حل نمیشه به جا اینکه راهکارای غیر علمی بدید سعی کنید دانشتونو ببرید بالا الان قرن 21 هست
  اگه اینطور بود بیمارای روانیو هم قران میبستن بهشون خوب شه نه ببرن پیش دکتر روانپزشک بستریش کنن به هر حال دوستانی که این مشکل رو دارن حتما و حتما برن پیش یه روانشناس متخصص تا کمکشون کنه. واقعا روانشناس کمک کنندس
  نیاز جنسی یه نیاز طبیعیه اگه چیز زشت و بدی بود خدا این حس رو و آلات تناسلی رو در بدن انسان قرار نمیداد پس اگه قرار داده این یعنی یه نیاز طبیعیه و هیچ جای تعجب و این چیزا نداره
  اعتیاد به فیلمای پورن و عکس ریشه در اموزش ناصحیح در آموزش و پرورش داره
  بچه 15 ساله به سن بلوغ رسیده هنوز نمیدونه چیکار باید بکنه
  طرف اصلا روش نمیشه به معلم و پدر و مادرش بگه مشکلشو خب معلومه عاقبت چیه میشینه پیش چنتا بچه فیلم نشونش میدن از راه بدر میشه
  بعدشم راهکاری مثل صیغه راهکار صحیحی نیست چون اولم دختر باکره هیچ وقت صیغه یه پسر مجرد نمیشه دوما اکتر کسایی که صیغه میشن هر شیش ماه یسال دوروز با ادما متفاوتین و همین امر باعث ایجاد بیماریی هایی مثل ایدز و هپاتیت و عفونت های ناحیه تناسلی میشه

  به نظر من برید پیش روانشناس و مشکلتون رو بهش بگید اگرم فیلم نگاه میکنید سعی کنید این نگاه کردن رو کم کنید هی کمتر
  این فیلما واقعا روح و روان آدمو میزیزه بهم خود ارضایی ممتد باعث تحلیل بدن میشه دلیلشم اینه وقتی مایه منی از پروتئین ساخته شده و هر وقتی که مایه منی خارج میشه کلی پروتئن خارج میشه وقتی شما نتونید این پروتئن رو جایگزین کنید بدن و مغزتون تحلیل میره حتی رابطه جنسی هم اگه افراط توش باشه باعث مشکلات جسمی میشه

  در هرصورت آینده خودتونو ببینید که از زنتون شوهرتون راضی نیستید به جای واقعیت دنبال رویا پردازی هستید

  اون حرکتایی کهذتو فیلم پورن انجام میدن تو واقعیت باعث مشکلات جسمی میشه
  تمام صداها و حرکت ها اکثرا فریب های رسانه ایه کافیه با این فریبا اشنا شید تا بهتر درک کنید
  رابطه از مقعد سرطان روده میاره همه اینا حقس اینکارا فقط برا تولید کننده هاش سود هنگفت دارن برای بیننده هاش جز مشکلات روحی روانی چیزیرنداره
  از امروز خودتونو اصلاح کنید

  14
  16
 23. بی نام گفت:

  به نظرم بهتر بود عنوان مقاله رو میزاشتید اگر به پورن اعتیاد دارید نه علاقه دارید چون بیشتر اعتیاد دارن آخه کی هست که علاقه داشته باشه ؟جز اون افرادی که دفعات اولشونه و هنوز نمیدونن چی به چیه.

  5
  1
 24. محمد گفت:

  این چیزا فقط جنون الکیه…ته کارخلاف و گناه جز پشیمونی نیست..خدایا فقط خودت کمکمون کن..حرف قشنگی زده بود رفیقمون .یه ذره سعی..یه مقدار توکل و درآخر گناه ممنوع

  6
  1
 25. مبین گفت:

  دوستان به نظر من اگه به خدا توکل کنید وکمی ایمانتون قوی کنید مشکل حله چون این لذتهای زود گذر در برابر لذت نزدیک شدن به خدا هیچه

  4
  1
 26. صبور گفت:

  34 سالمه. با کسی رابطه نداشتم چون مذهبی بودم .الان بلد نیستم مخ دختر بزنم حتی برای ازدواج نمی تونم دخترا رو درک کنم. خانوادمم خیلی مصر به پیدا کردن کسی برام نیستن. من با هیولای درونم چه کنم؟

 27. محتاج دعا گفت:

  سلام،من ۳۲ سالمه
  از ۱۵ سالگی خود ارضایی می کردم تقریبا روزی یک بار و هر شب فیلم پورن میدیم،الان یک ساله که با چند روش ورزشی خود ارضایی رو ترک کردم و اصلا سمتم نمیاد
  اول اینکه روزی ۲۰ تا ۳۰ دقیقه پیاده روی تند می کنم،بعدش در هفته پنج نوبت ۴ تا حرکت ورزشی انجام میدم که خیلی ساده است،اگر خواستید توضیح میدم

  حرکت اول : ژست کمان – هانوراسانا

  حرکت دوم: ژست پروانه – کوناسانا

  حرکت سوم: ژست کشش چیموتاناسا

  حرکت چهارم: ژست اوتاناسا

  حرکت پنجم : تمرین کیگل

   » در مورد جزئیات تمرین کیگل و روش های تنگ کردن واژن و پرینورافی بخوانید

   

  منبع : extreamx.com و healthline.com

  در ضمن آلت تناسلی آقایان را بزرگ و زود انزالی رو درمان می کنه ، برای خانم ها هم درمان گشادی واژن رو
  هم از خود ارضایی جلوگیری میکنه هم طرز فکرتون رو عوض میکنه
  هر کدام از این حرکات رو هفته ای ۵ روز و در هر روز ۵ بار و در هر بار ۳۰ ثانیه انجام بدید و ۳۰ ثانیه استراحت
  به امید داشتن جامعه ای پاک و مفید
  اگر کسی انجام داد و نتیجه گرفت منم دعا کنه
  یا علی

  10
  1
 28. علی گفت:

  به نام خدا
  بنظر من همه چیز تو کشور ما مشکل داره اگه در همون دوران 10-12 سالگی به ما آموزش درست داده بشه کسی گرفتار چنین مشکلاتی نمیشه که عمرش تباه بشه خیلی از افراد بودن که از لحاظ درسی عالی بودن ولی با همچین اتفاقاتی مسیر زندگیشون عوض شده بجای موفقیت الان دارن به تباهی میرن مشکلات اصلی تو جوانان کشور همینه.
  بجای ساخت موشک بیاین مشکل اینهمه جوان رو حل کنید توی آموزش پرورش یه آموزش درست بدید بیاید به جوان ها راهکار بدین که به فساد کشیده نشن هیچکس به فکر جوان ها نیست. یه سری جوان این جوری نابود میشن بقیه هم که مغزشون کار میکنه به فکر اینن که فقط از این کشور برن.امیدوارم با توکل بر خدا مشکلات حل بشه

  • ت.ه گفت:

   سلام
   پیشنهاداتتون عالیه
   منتها عزیز من موشک ساختن هم نیازه
   تربیت داخلی هم نیازه
   مطمئن باشید چون موشک داریم از این راه جنگ نرم وارد شدن
   وگرنه تا الان اثری از کشورمون نبود

 29. Mahdi گفت:

  سلام من 19 سالمه پنج ساله دارم خود ارضایی میکنم به هر روشی هم که گفته شد نمیتونم ترکش کنم لطفا کمک کنید؟

 30. ساسان گفت:

  منم ۵ ساله نگاه میکنم خیلی هم لذت بخشه مشکلی هم ندارم و تنها راه برای رفع نیاز جنسی. وقتی ینفر یک پسر جوون نه میتونه ازدواج کنه نه بخاطر فرهنگ جامعه میتونه رابطه جنسی داشته باشه آیا باید نیاز جنسی رو سرکوب کنه؟ ینی خودشو بره اخته کنه دیگه اینجوری مرد نیست. نه واقعا نیاز جنسی چطوری باید رفع بشه کسی ازدواج نمیتونه بکنه و البته اگر ازدواج به منظور رفع نیاز جنسی باشه اسمش ازدواج نیست سو استفاده ی جنسیه نمیدونم چی بگم

ارسال دیدگاه شما

نام(لازم)