شنبه , ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰

اگر به فیلم های پورن و مستهجن علاقه دارید بخوانید

اعتیاد به پورنوگرافی

پورنوگرافی, هرزه نگاری, اعتیاد به پورنوگرافی - فیلم های پورن

در تصاویر، متن ها و فیلم های پورنوگرافی، چیزی به نام واقعیت وجود ندارد

ارضای جنسی با”پورن”های پُر و پیمان!
بزرگنمایی، صداهای ساختگی، سکوت های فریب دهنده، اندام خشن، دست های بی احساس، پاهای بی هدف، دقیقه های تکراری، لحظه های سرهم شده، سرهای سر در گم، نفس های مرگبار و شرم های آبکش شده! اینها فقط بخش کوچکی از صنعت کثیف پورنوگرافی است که این روزها وقت های طلایی ده ها و شاید صدها میلیون انسان را در سراسر جهان هدر می دهد.

 

هرزه نگاری و پورنوگرافی به عنوان معضل و آسیب اجتماعی جدید و تقریبا فراگیر در دنیای امروز شناخته می شود، تا جایی که بسیاری از کشورها قوانین محدودکننده همراه با مجازات را برای مقابله با این آسیب ها وضع کرده اند؛ چراکه عوارض غیرقابل جبران آن را درک کرده اند. ابتلا به بیماری های شخصیتی، جسمی و جنسی و نیز اقدام به آزار کودکان و تجاوز به عنف فقط گوشه ای از زوایای پنهان و آشکار این صنعت آلوده است.
گرایش به مشاهده محصولات مرتبط با پورنوگرافی و هرزه نگاری هرچند تاثیرات متفاوتی در جنس های زن و مرد دارد اما نتیجه این گرایش برای این دو جنس یکسان است؛ یعنی “رسیدن به پوچی”!

 

توجه دقت کنین

فیلم های مستهجن و پورنو را متاهل ها می توانند ببینند؟

 

 اغراق و بزرگنمایی در پورنوگرافی
در تصاویر، متن ها و فیلم های مستهجن، چیزی به نام واقعیت وجود ندارد و استفاده کنندگان از این محصولات نمی توانند درک درست و واقعی از زمان داشته باشند؛ چراکه هر “یک دقیقه” در فیلم های پورن دست کم تبدیل به “دو دقیقه” شده است؛ در تمام صحنه ها یک اصل فریب دهنده به نام “بزرگنمایی” رعایت شده است؛ بنابراین تصاویر، اشیا و سر و دست انسان ها در واقعیت، از آنچه شما در فیلم های پورن می بینید کوچکتر هستند!

 

همین بزرگنمایی و اغراق در فیلم ها و تصاویر پورن، موجب می شود که مشاهده کنندگان انتظارات غیرواقعی از همسر خود داشته باشند و دنیای خود را با دنیای بازیگران این فیلم ها مقایسه کنند. چنین مقایسه ای در نهایت “خودکوچک بینی” و احساس ضعف و حقارت را به دنبال دارد. این در حالی است که اگر کسی پای صحبت های یکی از بازیگران چنین فیلم هایی بنشیند به حقایق پشت پرده پی خواهد برد.

 

اعتراف دیرهنگام یک بازیگر فیلم های مستهجن
“تا…گا…” یکی از بازیگران فیلم های پورنوگرافی است که پس از سال ها فریب دادن جوانان و بزرگنمایی برای آنها حالا تنها و منزوی شده است، آرزوهای انسانی و متعالی خود را گم کرده و با حسرت از آنها یاد می کند: “شاید برای برخی از طرفداران صنعت هرزه نگاری در جهان، زندگی بازیگران این فیلم ها رویایی باشد… اما این طبیعی نیست از کسی که دوستش دارید خداحافظی کنید برای اینکه بروید سر کار و با کسی باشید که دوستش ندارید.”
جالب است که این بازیگر فیلم های هرز، ویژگی همسر مورد علاقه و رویایی خود را اینچنین توصیف می کند: “فداکار، مهربان و کسی که دلش بخواهد بچه دار شود.”
او در نهایت اعتراف می کند: “راستش در صنعت پورونوگرافی نمی توانم چنین کسی را پیدا کنم!”
مروری بر چنین شرح حال ها و اعتراف هایی ما را به این نتیجه می رساند که انتهای مسیر هرزه نگاری و پورنوگرافی، جز نابودی و تباهی و انزوا نیست. وقتی بازیگر این فیلم ها اینچنین به آخر خط می رسد، مشاهده کنندگان و فریب خوردگان چه سرنوشتی در پیش دارند؟

 

علل اعتیاد به پورنوگرافی, فیلم های پورنوگرافی, فیلم های پورن

مشاهده تصاویر و فیلم های پورنوگرافی اثرات مخربی بر عملکرد یادگیری و حافظه می گذارد

بازی با تفنگ های واقعی

افرادی که حتی برای یک یا دو بار به مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی می نشینند، نمی توانند با دنیای واقعی کنار بیایند. آنها مدام در تخیلات خود زیست می کنند و دست به اقداماتی می زنند که روح و جسم شان را نابود می کند؛ این افراد مانند کودکانی هستند که تفاوت تفنگ واقعی و تفنگ آب پاش را نمی دانند و در دنیای واقعی نیز از تفنگ های خطرناک انتظار آب پاشی دارند؛ بنابراین دست به خطر می زنند! نتیجه بازی با خطر اما چیزی جز مشکلات روحی و بیماری های سخت نیست.
“کام…ب…” یکی از بازیگران فیلم های هرز که امروز ۳۲ سال دارد، سه سال قبل در ۲۹ سالگی در برابر خبرنگاران اشک ریخت و پرده از ابتلای خود به ویروس اچ.آی.وی برداشت: “من در این تجارت آموختم که اگر کاری را که از تو خواسته اند انجام ندهی، همیشه یکی جوان تر و جذاب تر از تو هست که انجامش دهد!”

 

انتهای راه برای تولیدکنندگان، بازیگران و مشاهده کنندگان فیلم های پورن تقریبا یکسان و مشخص است؛ چراکه در نهایت، هدیه ای به انسان ها می دهند که با “روبان قرمز” تزئین شده است.

 

اعتیاد به پورنوگرافی
اعتیاد به هرزه نگاری علاوه بر ایجاد بیماری ها و مشکلات روحی، روابط صحیح خانوادگی و ارتباطات صمیمی همسران را بر هم می زند و دچار اخلال می کند. همسرانی که یکی از آنها یا هر دوی آنها گرفتار فیلم های پورن و هرز هستند به مرور زمان و خیلی زود از یکدیگر فاصله می گیرند و حتی اگر در ظاهر از یکدیگر جدا نشوند، دنیای ساختگی و ذهنی آنها بسیار از همدیگر دور است.

توجه دقت کنین

روش های درمان اعتیاد پورنوگرافی

تولیدکنندگان فیلم های هرز به خاطر مطالعات و بررسی های فراوانی که درباره جنس های زن و مرد داشته اند، به خوبی می دانند که هر یک از این دو جنس را چگونه گرفتار اعتیاد جنسی کنند. مردهایی که گرایش زیاد یا حتی اندک به مشاهده تصاویر و فیلم های هرز دارند، همسر خود را همچون کالایی تصور می کنند که هنگام خرید یا استفاده باید “زیر و رو” شود تا احیانا مشکل یا نقصی نداشته باشد. این مردها با هجمه ای از “انتظارات حجیم” مواجه هستند و رؤیاهای آنها فرم خاصی گرفته است که نشانی در دنیای واقعی ندارد.

 

فیلم های پورن,عوارض پورنوگرافی, اعتیاد به پورنوگرافی

مشاهده محصولات پورنوگرافی تنبلی سیستم پاداش مغز را به دنبال دارد

 

پژوهش و مشاهده تصویر MRI مغز مردانی که گرایش به مشاهده فیلم های هرز دارند نشان می دهد که قسمت مربوط به انگیزه و پاداش کوچکتر از مردان دیگر است. بنابراین مشاهده محصولات پورنوگرافی تنبلی سیستم پاداش مغز را به دنبال دارد. افرادی که گرفتار این مشکل هستند نیاز به انگیزش بیشتری برای رسیدن به نقطه لذت دارند و نیز نمی توانند پاسخ طبیعی به محرک ها بدهند. ادامه این روند به همسر این فرد آسیب جدی می زند.

 

همچون موم در دست کارگردان
از سوی دیگر زنانی که در کشورهای مختلف مشتری فیلم های پورنوگرافی هستند، آن چیزی را در دنیای واقعی جستجو می کنند که معمولا یافت نمی شود و یا اینکه یافت شدنش باید با عوارض جسمی برای شوهر او همراه باشد! این زن ها نه تنها به جنس مرد نگاه کالایی دارند بلکه خود را مانند یک کالا در اختیار مشتری قرار می دهند. در دنیای این افراد، انسان ها چیزی فراتر از کالاهایی که دست به دست می شوند نیستند. چراکه الگوی این افراد یعنی همان دو شخصیت یا بیشتر که در فیلم های پورنوگرافی حضور دارند نیز مانند موم در دست کارگردان و تولیدکننده هستند که به شکل های مختلف درمی آیند، کوچک و بزرگ می شوند، فرم می پذیرند و در نهایت از دست می روند.

 

اثرات مخرب مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی

مطابق بررسی های پژوهشگران گروه روان شناسی عمومی در دانشگاه دویسبورگ-اسن آلمان (که جزو ۱۰ دانشگاه برتر آلمان شناخته می شود) مشخص شد که تاثیر ارتباط فیزیکی بین دو فرد به هیچ وجه قابل مقایسه با انواع غیر فیزیکی آن (مجازی) نیست. نتایج این پژوهش نشان می دهد که مشاهده فیلم ها و تصاویر پورنوگرافی اثر مخرب و زیان بار بر عملکرد یادگیری و حافظه انسان ها داشته است.

 

دو دانشمند علوم اعصاب دانشگاه تگزاس نیز در تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند که مشاهده فیلم های پورن می تواند در ساختار مغز و شبکه ارتباطی عصب ها تغییرات آناتومیک ایجاد کند. همچنین یافته های ۵ سال قبلِ دکتر مک گاف، استاد دانشگاه کالیفرنیا مشخص کرده است که اتفاقاتی که به هنگام تحریکات احساسی رخ می دهد، توسط هورمون غده آدرنال در مغز می نشیند و پاک کردن آن دشوار است و این فرض می تواند تا حدودی اثر اعتیاد به هرزه نگاری و پورنوگرافی را توصیف کند.

 

در این میان اما نباید از قدرت و نقش “اراده انسان” غافل شد. هرچند کمتر فردی در جهان به بیان تجربه موفق خود در ترک “اعتیاد به فیلم ها و تصاویر پورن” می پردازد اما مرور خاطرات افرادی که در این مسیر به تباهی، نیستی و پوچی رسیده اند و زندگی خانوادگی و عواطف آنها نابود شده، به خوبی و روشنی بیانگر واقعیت ها و حقایق نهفته در این حوزه و صنعتِ غیرانسانی است. بنابراین انسان های آگاه پیش از رسیدن به نقطه سقوط، خود را از خطر نجات می دهند؛ ابزار و وسیله این نجات چیزی نیست جز اراده و آگاهی.

منبع : tebyan.net

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 729, میانگین امتیاز: 4,30 از 5)
Loading...

۷۶ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. در جستجوی نجات گفت:

  میل ادم ها با هم خیلی متفاوته اونهایی که خیلی داغند به راحتی نمیتونند ترک کنند مگر با طرف خیلی داغ ازدواج کنند

 2. حسین گفت:

  سلام. دوستان چنتا نکته بگم و کمی هم گله و شکایت، من الان سی سالمه و متاسفانه از سن بلوغ تا الان انجام دادم. حتی چند بار هم تصمیم به ترک گرفتم تا ۷۰ روز ولی بعد از هفتاد روز کل بدنم از کار افتاد بود نمی تونستم درست ادرار کنم سوزش داشت نمیومد خلاصه که به اجبار شد دوباره به نظرم باید این قضیه با ازدواج حل بشه وگرنه هیچ جور دیگه نمیشه مثل اینکه شما غذا نخورید و بخوای زنده بمونی خب نمیشه . باید مسئولان حکومتی مشکل ازدواج همه جوان ها رو حل کنند. فقط به حرف زدن که نیست باید عمل کرد

 3. ر ت گفت:

  همه چیز به آگاهی بستگی داره وقتی که روان پزشک یا مشاور درمانی هست و تو این مشکل رو به هیچکس نمیتونی بگی و خودت رو نابود میکنی چرا بهش مراجعه نکنی راه حل نخوای؟

 4. احد گفت:

  سلام دوستان هر چیزی اگه از حد و اندازه بگذره تبدیل به بیماری میشه بهترین راه ازدواج هست که متاسفانه به دلیل مشکلات مالی این روزها خیلی سخت شده ولی می تونیم با ورزش خودارضایی رو کم کنیم من خودم 4 روز در هفته ورزش بدنسازی می کنم و صبح ها نیم ساعت میدوم و جمعه ها کوه میرم با این کارا خودارضایی رو خیلی کم کردم البته این رو هم بگم که در 19 سالی که این کارو انجام میدم بهش عادت نکردم و هر وقت دلم میخواست این کار رو انجام میدادم گاهی هفته ای یکبار گاهی ماهی یکبار فقط مطمئن باشین که ورزش حرف اولو در کم کردن خودارضایی داره البته این نظر منه با تشکر و احترام

  موافقم 4
  مخالفم 1
 5. آرین گفت:

  من 30 سالمه و 14 ساله که دارم خود ارضایی میکنم. صد ها بار در خلال این مدت خواستم ترک کنم حتی یادمه این وسط وسطا که یه بار دوست دختر گرفته بودم برا اولین بار تا 8 ماه خود ارضایی نمیکردم اما بعده کات کردن باهاش فرداییش بعده 8 ماه دوباره انجام دادم. یادمه تو سربازی هم خودارضایی میکردم و خلاصه جایی نبوده این کارو نکرده باشم…بگذریم چون این مطالبی که گفتم بیشتر جنبه تاسف داره تا فان و خودمم میدونم. آقا خانم والا بلا درد خود ارضایی ملت از دلتنگی و تنهایی و نداشتن هم صحبته. آدم تنها وقتی هم صحبتی نداشته باشه دیگه با تقویت ایمان و ورزش و مطالعه و دوش آب سرد و…. اینا که سهله با هیچی دیگه درمان نمی تونه کنه خودشو تو دنیا. نه تو دوست و آشنا یکی هست بخوایم باهاش راحت بحرفیم و نه تو خانواده و فامیل. هرکی به پست من تو زندگی خورده یا متاهل بوده یا سن بالا یا سرد مزاج بی جنبه و یا اونقدر مشغله کاری داشته که اهمیتی به من نمیداده تو زندگیش. خوب طبیعیه که آدم مجبوره این نوع سبک زندگیش رو با رو آوردن به اعتیادی به نام خودارضایی با دیدن فیلم پورن روی بیاره. واقعا فکر کردید برا ماها خیلی لذت بخشه دیدن صحنه های جنسی که منجر به داغون شدن چشم و اعصاب و روح و روان ماها میشه؟بخدا الان یه ساله هربار که خودارضایی میکنم بعدش تا یه مدت لکنت زبان بهم دست میده و گفتارم دچار اختلال میشه و مجبورم با شیوه آروم و شمرده صحبت کردن پنهان کنم لکنت خودمو. یه خورده همدیگه رو درک کنیم. یه خورده سنگ صبور و محرم راز اونی باشید که میاد سمتتون. به خدا ماها دیگه احساس رسیدن به ته خط بهمون دست داده و اگه سایه پدر مادرمون بالا سرمون نبود تا الان بارها خودکشی میکردیم .مرده شور فضای مزخرف مجازی رو ببره که مجبوریم از فرط تنهایی رو بیاریم به هم صحبتی با آدمهایی که نه دیدیم اونهارو و نه میشناسیم و چه بسی اصن خودشون هم نباشند.

  موافقم 37
  مخالفم 3
 6. .... گفت:

  من چند بار هست ترک میکنم ولی دست خودم نیست دوباره شروع میکنم
  نمیدونم چطوری ترک کنم

  موافقم 12
  مخالفم 2
  • ناشناس گفت:

   سلام به همه به نظر من انسان میتونه هر کاری رو انجام بده این بستگی به خودمون داره.

   موافقم 6
   مخالفم 2
   • حامد گفت:

    من بدنساز هستم ولی واقعاً نمیشه ترک کرد. بدن خودش عادت کرده وقتش که برسه دیگه نمیشه کاریش کرد

    موافقم 4
    مخالفم 2
 7. قبر منزل بعدی ماست گفت:

  سلام بچه ها .امیدوارم هرجا هستین خدا پشت وپناه تون باشه
  همینکه اینجا هستین یعنی دغدغه دارید و این خوبه …
  منم متاسفانه گرفتار بودم .فیلم های پورنو دیدنش چه برای مجرد و چه برای متاهلین درست نیست و مشکل زاست
  بنده با ازدواج از شر خودارضایی و فیلم های پورنو راحت شدم و خدا رو شکر می کنم
  درسته شرایط اقتصادی دشوار شده ولی قبول کنیم انتظارات ماهم زیاده .اگه به هم علاقه داشته باشیم میشه از خیلی چیزا فاکتور بگیریم و فقط برای خودمون زندگی کنیم. نباید گیر مدرک و خونه و ماشین و دیگ و قابلمه باشیم.
  میشه همه اینارو کنار عشق زندگیت باهم بدست بیارید و لذت بخش تر خواهد بود. نیاز جنسی هم مثل دیگر نیازها باید برطرف شود و نباید خیلی بزرگ و یا نادیده گرفته شود ولی از راه درست و منطقی (ازدواج)
  با تشکر

  موافقم 47
  مخالفم 4
  • ناشناس گفت:

   واقعا اغراق زیادی داشت من خودم هیچکدوم از این مشکلاتو ندارم با اینکه میبینم

   موافقم 13
   مخالفم 47
 8. وحید گفت:

  دیدن فیلم پورن و خودارضایی اگه به اندازه و کنترل شده باشه اشکالی نداره…شما اگه در سکس واقعی شرعی هم افراط کنید مشکل زا هست…

  موافقم 24
  مخالفم 94
  • مرضیه گفت:

   نه به خدا مشکل داره من خودم خیلی از این فیلمها دیدم توش اول شما اول یه سکس معمولی میبینی ولی فیلمایی که روز به روز میسازن رو ببینید توش خشونت و وحشی گری زیاده الآن سکس جنبه تجاری گرفته آلت های مصنوعی مردانه سکس مقعدی تازه اینها ابتدای یه فاجعه هست تو رو خدا نبینید جز بدبختی هیچی نیست اینها ابتدای همون چیزی هست که الآن به وجود اومده عروسک جنسی میسازن از آدم نه از پلاستیک دخترای بیچاره رو میدزدن به خدا ته این ماجراها همینه از اول نگاه نکنید من خودم خیلی پشیمونم خیلی

   موافقم 21
   • Амйр хосейн گفت:

    بله من سه ساله توبه کردم و الان راحتم همچنین برو سمت خدا و کلاً فراموش کن این هارو😊👏👏👏👏👍

    موافقم 23
 9. مهران گفت:

  س به همه من 35سالمه وخیلی علاقه دارم به نویسندگی کتاب زیاد میخونم ….از پیشنهاد های همتون خیلی خوشم اومد سعی کنیم خودمون باشیم فقط خودت…تا سیگار بکشی نمیتونی مواد مصرفی رو بذاری کنار یه ذره اراده میخواد …..خودته یه تکونی بده میدونم تو هم خسته شدی دنبال بهونه هستی ترک بدی موفق باشی دوستون دارم بای نظری داشتین پیام بدین

  موافقم 44
  مخالفم 3
» نمایش دیدگاه های بیشتر «

ارسال دیدگاه شما