شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

اعتبار بیمه سلامت این گروه رایگان تمدید شد

اعتبار بیمه سلامت

تمدید رایگان اعتبار بیمه‌نامه‌های سه دهک اول درآمدی

رییس سازمان بیمه سلامت ایران از تمدید رایگان اعتبار بیمه ۶۰ درصد از بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت خبر داد.

به گزارش تصویر زندگی به نقل از ایرنا از سازمان بیمه سلامت ایران، محمدمهدی ناصحی افزود: به تمام افرادی که در سه دهک پایین بودند و بیش از ۶ میلیون نفر در یک طرح کلی و مابقی آنها که حداقل ۸ میلیون نفر هستند، در یک مرحله و در یک فاز از اول سال ۱۴۰۲ تمدید بیمه شدند.

وی با اشاره به اینکه اعتبار بیمه نامه تمام بیمه شدگان روستایی بیمه سلامت نیز تمدید شد، تصریح کرد: در حقیقت ۶۰ درصد از بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت که بیمه رایگان دارند، ابتدای سال تمدید بیمه شدند.

وی توضیح داد: این اقدام صورت گرفت تا قانون بودجه ۱۴۰۲ ابلاغ شود و مراحل کاری که نیاز است برای این امر با همکاری وزارت رفاه و بروز شدن اطلاعات، صورت گیرد.

ورود به سامانه نسخه الکترونیک بیمه سلامت

برای ورود به سایت نسخه الکترونیک بیمه سلامت ihio.gov.ir می توانید آدرس این سایت به نشانی ihio.gov.ir را در فیلد جستجوی گوگل وارد کنید و به صورت مستقیم به این سایت وارد شوید.

استعلام اعتبار دفترچه بیمه سلامت با کد ملی و غیرحضوری

در حال حاضر بیمه شدگان برای استعلام اعتبار بیمه سلامت از طریق کد دستوری (#۱۶۶۶*) بایستی کد ملی را در کادر مشخص شده وارد نمایند. در این روش پس از وارد کردن کد ملی، سامانه از طریق بانک اطلاعاتی بیمه سلامت می تواند پرونده فرد بیمه شده را شناسایی کرده و مدت اعتبار بیمه فرد را نمایش دهد.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 26, میانگین امتیاز: 4,19 از 5)
Loading...

۲ دیدگاه

» ارسال سوال و نظر شما «
 1. ابراهیم مهاجری گفت:

  من تحت حمایت هیچ بیمه ای نیستم چند ساله که بیمه سلامت دارم تا ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ که اعتبار بیمه ام تمام شد تاکنون هر روزه به سایت بیمه مراجعه میکنم موفق نمیشم که بیمه ام را تمدید کنم

  موافقم ۲۶
  مخالفم ۱
 2. سعید گفت:

  سلام
  طرف میگه بیمه سلامت کل روستایان تمدید شده!!! خواستم بگم عجبا که هنوز نمیدانی درآمد یک روستایی از یک گوسفند معادل حقوق یک ماه کارمند شهری هست !!!!
  مسئول محترم و با سواد متوجه نیست که اینجا بحث روستایی و شهری نیست؟؟؟ بحث بحث بیمار،در بلاد کفر که اسلام نیست ارائه بودجه ی مملکت منوط به حذف کمک دست بیمار نیست، بلکه منوط به نجات و کمک دست بودنه!.
  چه زیبا ابر مرد ایران زمین ۸۰۰ سال پیش (خیام)گفته :
  با این دو سه نادان که چنین می دانند
  از جهل که دانای جهان ایشانند
  خر باش که این جماعت از فرط خری
  هر کو نه خر است کافرش می خوانند.

  موافقم ۵۸
  مخالفم ۱

ارسال دیدگاه شما

×