سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲

بدهی طرح ترافیک را با تخفیف پرداخت کنید!!

بدهی طرح ترافیک
معاون بهره برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی شهرداری تهران با اشاره به تخفیف ۳۰ درصدی بدهی عوارض تردد در محدوده‌های ترافیکی در پایتخت، گفت: بهره‌مندی از این تخفیف تنها تا پایان فروردین ماه امکان پذیر است.

عمار سعیدیانفر در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، شهروندانی که بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا برای خودرو خود را تا پایان فروردین ۱۴۰۲ تسویه کنند، مشمول ۳۰ درصد تخفیف خواهند شد.

تخفیف ۳۰ درصدی در پرداخت بدهی طرح ترافیک

وی با بیان اینکه شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی یا اپلیکیشن “تهران من”  یا سایر درگاه‌های معتبر که سرویس پرداخت بدهی طرح ترافیک دارند، بدهی تردد خودرو در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا را تسویه کنند، گفت: در این مدت شهروندان می توانند از تخفیف ۳۰ درصدی در پرداخت استفاده کنند.

معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران پایان فرصت استفاده از تسهیلات مذکور، ۳۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۲ خواهد بود و این زمان قابل تمدید نیست. بنابراین تخفیف ۳۰ درصدی تکرار نخواهد شد و تنها سه روز دیگر باقی مانده است.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 2, میانگین امتیاز: 4,50 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×