سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

ورود به سامانه ارزیابان رتبه بندی معلمان

ارزیابان رتبه بندی معلمان

کارگروه اجرایی رتبه بندی معلمان با صدور اطلاعیه‌ای (شماره ۷) اعلام کرد تا متقاضیان ارزیابی حرفه‌ای از طریق سامانه ثبت نام ارزیابان رتبه‌بندی معلمان در پورتال وزارت آموزش و پرورش به آدرس https://medu.ir/fa/node/334 ثبت نام خود را انجام دهند.

به گزارش ایسنا در متن این اطلاعیه آمده است: در راستای اجرای قانون رتبه بندی معلمان و ماده ٢ آیین نامه اجرایی آن، به اطلاع جامعه معلمان  می‌رساند؛ ثبت نام از متقاضیان ارزیابی حرفه‎‌ای از طریق سامانه ثبت نام ارزیابان رتبه‌ بندی معلمان در پورتال وزارت آموزش و پرورش به آدرس medu.ir  میسر است. متقاضیان می‌توانند نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور اقدام کنند.

باخبر شوید: آخرین اخبار رتبه بندی معلمان و فرهنگیان مهرآفرین

شرایط ثبت نام ارزیابان رتبه بندی معلمان

شایان ذکر است؛ معلمان شاغل و بازنشسته و اعضای هیئت علمی شاغل دانشگاه فرهنگیان یا بازنشسته با مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌‎‌های علوم تربیتی، مشاوره و روانشناسی که آشنا به فناوری اطلاعات و ارتباطات، دارای انضباط کاری، تحلیل‎گر و دارای روحیه استدلال، پاسخگو نسبت به عملکرد، مسئولیت‌‎پذیر، دارای توانایی در نگارش و مهارت‎ های نوشتاری و صبور و دارای سعه صدر هستند، می‌‎توانند برای شرکت در دوره تربیت ارزیاب رتبه بندی معلمان ثبت نام کنند.

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 7, میانگین امتیاز: 4,57 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>