چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

آموزش روش های لینک دادن در اینستاگرام • گذاشتن لینک در پست اینستاگرام

آموزش لینک دادن در اینستاگراماینستاگرام اجازه قرار دادن لینک قابل کلیک در متن پست ها را به کاربران خود نمی دهد و تنها لینک قابل کلیک در اینستاگرام را می توانید در بخش website در بیو پروفایل اینستاگرام خود وارد نمایید. که البته قرار دادن لینک تلگرام در این بخش اینستاگرام هم ترفندهای خاصی دارد و نمی توانید لینک تلگرام خود را به همان شکل Telegram.me/Your Telegram ID در این قسمت وارد کنید.

با توجه به سوالات و نیازمندی های کاربران در خصوص لینک دادن در اینستاگرام، در مقاله امروز موضوع قرار دادن لینک در اینستاگرام ، قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام و گذاشتن لینک در پست اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

آموزش لینک دادن در اینستاگرام

نحوه قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام

آموزش لینک دادن در اینستاگرام – همانطور که می دانید با توجه به سیاست ها و قوانین اینستاگرام ، نمی توانید با نوشتن Telegram.me/Your Telegram ID در قسمت website در  بیو اینستاگرام ، لینک تلگرام خود را در پروفایل اینستاگرام تان قرار دهید و فالوورهای اینستاگرام خود را به صفحه پروفایل خود در تلگرام هدایت کنید . در این بخش از مقاله دو ترفند برای قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام ارائه خواهیم کرد .

 

روش اول برای قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام :

۱- وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید .

۲- وارد قسمت Edit your profile شوید .

 

آموزش لینک دادن در اینستاگرام

آموزش لینک دادن در اینستاگرام

 

۳- در قسمت website آیدی تلگرام خود را مطابق الگوی زیر وارد کنید .

tlgrm.in/Your Telegram ID

آموزش لینک دادن در اینستاگرام

آموزش لینک دادن در اینستاگرام

 

روش دوم برای قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام :

در این روش می توانید با استفاده از وب سایت “کوتاه کننده لینک iwo.ir” ، لینک تلگرام خود یا هر لینک دلخواه دیگری را به لینک کوتاهی که توسط اینستاگرام قابل قبول است تبدیل کنید و از این لینک کوتاه در بخش بیو خود یا پست های اینستاگرامی استفاده نمایید و برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید :

۱- وارد وب سایت کوتاه کننده لینک iwo.ir شوید .

۲- مطابق عکس زیر لینک خود را در باکس  وارد کنید در بخش آدرس دلخواه می توانید  لینک کوتاه خود را شخصی سازی کنید(iwo.ir/delkhah)

۳- همچنین با ثبت نام در این سایت می توانید آمار مربوط به کلیک ها انجام شده بر روی لینک های کوتاه خود و مدیریت بعدی آن ها را در اختیار داشته باشید.

url shortener iwo.ir

 

آموزش لینک دادن در اینستاگرام

 

۴- روی دکمه کوتاه کن کلیک کنید .

۵- به این ترتیب لینک کوتاه شده تلگرام شما ساخته می شود . این لینک را کپی کنید .

۶- برنامه اینستاگرام را باز کرده و وارد پروفایل خود شوید .

۷- گزینه Edit profile را انتخاب کنید .

۸- در قسمت website لینک کوتاه شده گوگل را که کپی کرده بودید paste کنید .

۹- گزینه Done در آیفون و تیک آبی در اندروید را در قسمت بالا سمت راست انتخاب کنید .

به این ترتیب می توانید لینک تلگرام خود را در اینستاگرام وارد نمایید .

 

آموزش لینک دادن در اینستاگرام

قرار دادن لینکی که قابل کلیک باشد در قسمت توضیحات پست های اینستاگرام ، فقط برای حساب های کاربری پولی که مختص تبلیغ کنندگان است امکان پذیر می باشد و کاربران عادی قادر به گذاشتن لینک در پست اینستاگرام خود نیستند . البته شما می توانید هر ترکیبی از حروف حتی آدرس های اینترنتی را در پست های اینستاگرام خود قرار دهید اما این لینک ها قابل کلیک نیستند.

 

در واقع تنها لینک قابل کلیک در اینستاگرام همان بخش website پروفایل اینستاگرام است که در بخش قبلی توضیح داده شد . در این بخش از مقاله قصد داریم ترفندهایی برای گذاشتن لینک در پست اینستاگرام به عنوان مثال گذاشتن لینک تلگرام در پست اینستاگرام آموزش دهیم .

 

روش اول برای قرار دادن لینک در پست اینستاگرام :

استفاده از ابزار LinkMyPhoto ، با استفاده از این ابزار می توانید تا سقف چند اکانت اینستاگرام را لینک گذاری کنید . می توانید این ابزار را به صورت رایگان استفاده کنید که در این صورت تنها می توانید برای ۳ تصویر لینک ایجاد کنید و آن ها را با هم مرتبط کنید . اما در صورتی که از نسخه پولی این ابزار استفاده کنید بدون هیچ محدودیتی می توانید تصاویر خود را لینک گذاری نمایید و نسخه نقره ای این ابزار ۵ دلار است و در آن می توانید بدون محدودیت لینک فعال ایجاد کنید . نسخه طلایی این ابزار ۱۰ دلار می باشد و امکان مدیریت ۵ اکانت را فراهم می کند .

آموزش لینک دادن در اینستاگرام

کوتاه کننده لینک اینستاگرام

 

روش دوم برای قرار دادن لینک در پست اینستاگرام :

استفاده از وب سایت Bitly ، این وب سایت لینک های کوتاهی ایجاد می کند که در قسمت بیو اینستاگرام به رسمیت شناخته می شود .

آموزش لینک دادن در اینستاگرام

لینک قابل کلیک در اینستاگرام

 

شما می توانید لینک مورد نظرتان را در این وب سایت وارد کنید و لینک کوتاه تولید شده در آن را در قسمت بیو اینستاگرام که قابل کلیک است استفاده کنید . شما می توانید این لینک را در کپشن پست ها یتان استفاده کنید ، اما این لینک ها در این بخش قابل کلیک نیستند اما از آنجایی که لینک های کوتاهی هستند به سادگی در ذهن کاربران می ماند و کاربر می تواند به راحتی آن ها را به خاطر بیاورد .

 

نکته : برای گذاشتن لینک تلگرام در پست اینستاگرام نیز می توانید از همین روش های استفاده نمایید .

 

منبع:heyvatech

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 5, میانگین امتیاز: 4,20 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×