دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

آموزش تصویری فیله کردن سینه مرغ

فیله کردن سینه مرغ(آموزش تصویری)۱) برای فیله کردن اول مرغ را شسته و قسمت سینه آن را جدا کنید و و اجازه دهید کاملا خشک شود. اگر مرغ شما یخ زده بود باید صبر کنید تا کاملا یخ آن باز شده و خشک شود. سپس سینه مرغ را از سمتی که پوست دارد روی تخته برش قرار دهید. 

فیله کردن سینه مرغ(آموزش تصویری) ۲ ) با استفاده از یک چاقوی سرآشپز برش را از ضخیم ترین قسمت سینه مرغ شروع کنید. 
فیله کردن سینه مرغ(آموزش تصویری)
 ۳) جایی که استخوان شروع می شود را پیدا کنید. استخوان سینه یک تکه و در وسط سینه به حالت عمود قرار دارد. وقتی سینه و کمر مرغ را از هم جدا می کنید ممکن است قسمت هایی از استخوان های دنده مرغ را نیز از کمر آن جدا کنید؛ در این صورت استخوان های دنده را هم باید از سینه جدا کنید. اما اگر فقط قسمت قلب شکل سینه را از کمر جدا کنید سینه تنها همان استخوان تخت وسط سینه را خواهد داشت. 
 

فیله کردن سینه مرغ(آموزش تصویری) ۴ ) بریدن گوشت را تا نزدیکی استخوان سینه ادامه دهید و بعد بریدن را در نزدیکی استخوان کم کرده و با فشار دست به آرامی گوشت را کنار بزنید.

فیله کردن سینه مرغ(آموزش تصویری) ۵ ) تمام استخوان را به همین روش از گوشت جدا کنید سپس در سمت دیگر سینه نیز بقیه استخوان را جدا کنید.

 

فیله کردن سینه مرغ(آموزش تصویری) ۶ ) در آخر هم پوست، چربی ها و غضروف را از گوشت جدا کنید.

 

فیله کردن سینه مرغ(آموزش تصویری) 

 

نکات:

۱)بهتر است اگر میخواهید فیله مرغ تهیه کنید از همان ابتدا تنها سینه مرغ را تهیه کنید.
۲)اگر فیله مرغ را برای تهیه جوجه کباب نیاز دارید آن را از درازا چند برش بزنید.
۳)بهتر است فیله مرغ را بعد از آماده شدن با گوشت کوب کمی بکوبید و بعد مورد استفاده قرار دهید.

 

فود سوران

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

این مطلب مفید بود ؟
بدمتوسطخوبخیلی خوبعالی
( تعداد رای دهنده 16, میانگین امتیاز: 2,69 از 5)
Loading...

ارسال دیدگاه شما

×
/a>