پنج شنبه , ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۶

نکاتی درباره رابطه جنسی مردان که زنان نمی دانند

نکاتی در مورد رابطه جنسی مردان که نمی دانید

 

مردان، مانند زنان، اغلب بیشتر به فکر راضی کردن همسر خود هستند. وقتی مردی به همسرش علاقه داشته باشد، حتی اگر فقط بخواهد محبت او را جلب کند، به جای لذت خودش بر لذت همسرش متمرکز می‌شود تا در چشم او مرد بهتری جلوه کند.

 

هشت نکته در مورد رابطه جنسی مردان که نمی‌دانید، آماده باشید تا شگفت‌زده شوید.
یک تفکر رایج وجود دارد که همه فکر می‌کنند برای مردان، رابطه جنسی مثل پیتزا است: حتی بدش هم خوب است. اما این یکی از افسانه‌های جنسی بیشماری است که اصلاً حقیقت ندارد. ما همیشه از تفاوت بین زن و مرد حرف می‌زنیم، اما در واقع در این مورد مبالغه می‌کنیم.

بنابراین ما از کارشناسان مسائل جنسی خواستیم تا برخی از شگفت‌انگیزترین چیزها در مورد مردان و رابطه جنسی را که زنان از آن بی‌خبر هستند، افشاء کنند. احتمالاً شما هم دوست دارید از آنها باخبر شوید:

 

مردان می‌توانند تظاهر به ارگاسم کنند و این کار می‌کنند
در یک مطالعه موردی، مردی از این مسئله گلایه داشت که نمی‌داند چطور در رابطه جنسی با همسرش، جلوی ارگاسم دروغین خود را بگیرد. او در بیشتر طول زندگی خود نتوانسته بود به ارگاسم برسد، اما چون واقعاً برای همسرش ارزش قائل بود، به دروغ تظاهر به ارگاسم کرده بود. تعجب کردید؟ او تنها مردی نیست که این کار را می‌کند. بسیاری از مردان گفته‌اند که در زندگی خود دست به چنین کاری زده‌اند. پس مسئله مایع منی چه می‌شود؟ اگر از کاندوم استفاده کنید، و اگر بلافاصله کاندوم را دور بیاندازید، همسرتان اصلاً متوجه نمی‌شود که ارگاسم شده‌اید یا نه. اگر از کاندوم استفاده نکنید هم همسرتان به درستی متوجه نمی‌شود که چه مقدار مایع منی از شما خارج شده است.

 

ارگاسم مردانه همیشه با مایع منی همراه نیست
واقعیت دارد! در برخی موارد، مردان واقعاً می‌توانند بدون انزال به ارگاسم برسند. در برخی مردان مبتلا به دیابت، ورودی مثانه به خوبی بسته نمی‌شود و مایع می‌تواند به داخل مثانه برگردد (این مایع بعداً همراه با ادرار دفع می‌شود). یک مثال نسبتاً رایجتر هم مردان مسن‌تری هستند که تحت عمل برداشتن پروستات قرار گرفته‌اند. و اگرچه در این مورد نمی‌توان با اطمینان سخن گفت، اما افرادی که به شیوه تانترا (شیوه‌ای در تعالیم بودا و هندو) به رابطه جنسی می‌پردازند معتقدند که مردان می‌توانند بدون انزال به ارگاسم برسند.

 

مردان برای تظاهر به ارگاسم دلایلی مشابه دلایل زنان دارند
طبق گفته‌های اغلب مردانی که با آنها گفتگو شده است، دلیل اصلی تظاهر به ارگاسم آن است که در حین رابطه جنسی به ارگاسم نمی‌رسند (که همین مسئله یکی از دلایل تظاهر زنان به ارگاسم نیز هست). شاید مرد بیش از حد نوشیده باشد، مضطرب باشد، یا به دلیل اضطراب یا افسردگی دارویی مصرف کند که ارگاسم را سخت کند. این حالت معمولاً در مورد خانم‌ها نیز صادق است. آنها با تظاهر به ارگاسم به همسر خود می‌گویند که کارش را خوب انجام داده، همه چیز مرتب است و فعلاً کافی است. اساساً، هر دو جنس به دلایلی کاملاً غیرخودخواهانه تظاهر به ارگاسم می‌کنند. (البته، مطمئناً این راه‌حل مناسبی نیست.)

 

نکاتی درباره رابطه جنسی مردان که زنان نمی دانند

 

مردان جوان‌تر نیز به ناتوانی جنسی یا عدم سفت شدن آلت دچار می‌شوند
فقط مردان بالای ۴۰ سال نیستند که به مشاوره جنسی و قرص‌های ویاگرا محتاج می‌شوند. مردان ، از جمله مردان جوان، مشکلات جنسی زیادی دارند. این مسئله به هیچ وجه مشکل نادری نیست. و فقط سفت نشدن آلت نیست که گریبانگیر مردان می‌شود ، انزال زودرس حدود ۲۰ درصد مردان را درگیر می‌کند.

 

مردان همیشه هم حوصله رابطه جنسی را ندارند
این ایده که مردان همیشه آماده و مشتاق رابطه جنسی هستند واقعاً حقیقت ندارد. شاید این مسئله در ۱۸ سالگی صحت داشته باشد، اما وقتی مسئولیت زندگی به دوشتان بیافتد شرایط تغییر می‌کند. زنان فکر می‌کنند این عادی است که گاهی به دلیل استرس یا نفخ حوصله رابطه جنسی را نداشته باشند، اما گمان می‌کنند که مردان در مقابل چنین مشکلاتی مصون بوده و همیشه سرحال هستند. در واقع اینطور نیست. بنابراین اگر شوهرتان امشب واقعاً سرحال نیست، نگران نباشید، این کاملاً عادی است که مردی هر از گاه حوصله رابطه جنسی را نداشته باشد.

 

مردان اغلب بیشتر بر لذت بردن همسرشان متمرکز هستند تا بر لذت خودشان
افسانه‌ای وجود دارد که می‌گوید مردان در اتاق خواب می‌توانند کمی خودخواه شوند. اما در مصاحبه با گروهی از مردان مشخص شد که کاملاً برعکس است. مردان، مانند زنان، اغلب بیشتر به فکر راضی کردن همسر خود هستند. وقتی مردی به همسرش علاقه داشته باشد، حتی اگر فقط بخواهد محبت او را جلب کند، به جای لذت خودش بر لذت همسرش متمرکز می‌شود تا در چشم او مرد بهتری جلوه کند.
به عنوان مثال می‌توان به بیماری اشاره کرد که نیم‌تنه پایین او فلج بوده و در نهایت توانسته بود با کمک تزریق آلتی با همسرش رابطه جنسی داشته باشد. او هیجان‌زده بود و به پزشکش گفته بود که حس می‌کند دوباره به یک مرد تبدیل شده ، اما فراموش نکنید که رابطه جنسی هیچ احساسی به او نمی‌داد. مسئله فقط حس او از ایجاد لذت جنسی برای همسرش بود. مثال دیگر: تمام مردانی که به متخصص مشکلات جنسی مراجعه می‌کنند به دنبال آن هستند که آلت‌شان بیشتر سفت شود. نکته آن است که سفتی آلت هیچ اثری بر حساسیت یا ارگاسم مرد ندارد ،آنها فقط می‌خواهند آلتشان سفت‌تر شود تا همسرشان لذت بیشتری ببرد. اینجا مسئله لذت مرد در میان نیست، اینجا بحث در مورد لذتی است که مرد می‌تواند به همسرش بدهد.

 

نکاتی درباره رابطه جنسی مردان که زنان نمی دانند

 

برخی مردان نسبت به عملکرد جنسی خود به شدت حساس هستند
مجدداً، زنان و مردان زیاد هم متفاوت نیستند، اینطور نیست؟ برخی مردانی که به مشاور جنسی مراجعه کرده‌اند ریشه اختلالات جنسی خود را در یک اظهارنظر منفی یا تجربه بد یافته‌اند. از مردان سرسختی که در دفتر مشاور جنسی در هم می‌شکنند تا مردانی که متوجه می‌شوند همسرشان به دروغ تظاهر به ارگاسم کرده و گیج می‌شوند، همه این موارد نشان می‌دهد که اعتماد بنفس و مردانگی برخی از مردان عمیقاً بستگی به نگاه آنها به خودشان از دید شریک جنسی‌شان دارد. مشخصاً این بدان معنا نیست که شما باید به یک مرد در مورد عملکرد جنسی او دروغ بگویید (مسلماً خودتان هم دوست ندارید در این مورد دروغ بشنوید!)، اما بهتر است راهکار دیگری را در پیش بگیرید: «بهترین نکته برای مثبت نگهداشتن رابطه آن است که اگر مردی از نظر جنسی کار خوبی برایتان انجام داد به او بگویید. حتی یک «عالی بود» ساده هم می‌تواند اثری شگفت‌انگیز داشته باشد.»

 

ممکن است میل جنسی زن از شوهرش بیشتر باشد
براساس نظر کارشناسان، ما در میانه یک تغییر جنسی بزرگ هستیم. زنان امروز آزادی جنسی بیشتری دارند و به راحتی خواسته‌های جنسی خود را مطرح می‌کنند، که رفتار بسیار مثبتی است. اما جالب آنکه، این مسئله موجب مشکلات جنسی بیشتری می‌شود. مردان به این کلیشه عادت کرده‌اند که میل جنسی آنها باید بالاتر باشد، اگرچه این مسئله صحیح نیست. امروزه مردانی به پزشک مراجعه کرده و می‌گویند که همسر آنها بسیار بیشتر از آنها میل جنسی دارد. مسئله پایین بودن میل جنسی این مردان نیست، فقط برخی زنان میل جنسی بالاتری دارند. این مسئله احتمالاً همیشه صحیح بوده، اما از نظر فرهنگی زنان قبلاً میل جنسی خود را ابراز نمی‌کردند و حالا این کار را می‌کنند. در حقیقت، امروز مردان بیشتری به پزشک مراجعه می‌کنند و برای «هماهنگ شدن» با میل جنسی همسرشان کمک می‌خواهند. مردانی که می‌توانند یک یا دو بار رابطه جنسی مداوم داشته باشند، از قرص ویاگرا استفاده می‌کنند تا بتوانند دور سوم را هم داشته باشند، اگرچه واقعاً مشکل سفت شدن آلت ندارند.
به هیچ وجه نمی‌توان گفت که زنان باید میل جنسی کمتری داشته باشند یا از میل جنسی خود شرمنده باشند. در عوض، هر دو جنس باید بپذیرند که تفاوت میل جنسی (از هر طرف) یک مسئله کاملاً طبیعی است و احتمالاً شاهد رواج بیشتر آن نیز خواهیم بود. مهم نحوه گفتگوی زن و شوهر در مورد این مسئله است. هر دو طرف باید نسبت به تمایلات جنسی طرف مقابل احترام قائل شوند.

 

 

منبع: ariasalamat.com

 این مطلب مفید بود ؟
1 از 52 از 53 از 54 از 55 از 5
Loading...

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:نظر یا پرسش خود را بیان کنید

 • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با مطلب و مجله، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
 • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
 • در غیر این صورت، «تصویر زندگی» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

نام(لازم)

ایمیل(لازم)

در این رابطه بیشتر بخوانید
مطالب قبلی این بخش
 • آشنایی با بیماری های مقاربتی

    لطفا از بیماری های مقاربتی بترسید! اگر هر یک از علائم بیماری مقاربتی را دارید از فعالیت جنسی با همسرتان خودداری کنید و برای درمان به پزشک مراجعه کنید .   – زگیل تناسلی …

 • نحوه تحریک جنسی مرد ها

    راهکارهای تحریک جنسی مرد ها   مردان چگونه تحریک می شوند ؟ چگونه شوهرم را تحریک کنم؟ روش تحریک جنسی مرد چیست؟ چگونه میتوان کانون سرد خانواده را که به علت مشکلات جنسی بوجود …

 • انواع کاندوم و روش استفاده ، کاندوم,انواع کاندوم,نحوه استفاده از کاندوم,کاندوم زنانه پرسش و پاسخ درباره کاندوم

  پرسش و پاسخ درباره کاندوم لیستی از پرسش و پاسخ درباره کاندوم کاندوم های مردانه در صورتی که درست استفاده شوند در پیشگیری از بارداری موثر هستند. ۱) آیا استفاده از کاندوم ها در پیشگیری …

 • افزایش میل جنسی , بالا بردن میل جنسی افزایش میل جنسی با گیاهان معطر و طبیعی

  روشهای طبیعی تقویت و افزایش میل جنسی رایحه های طبیعی برای افزایش میل جنسی, روش های درمان کاهش میل جنسی, راهکارهای طبیعی برای بالا بردن میل جنسی, روش بالا بردن میل جنسی زنان, افزایش میل جنسی با گیاهان طبیعی , …

 • جوانسازی واژن و درمان گشادی واژن بدون جراحى + فیلم

  جوانسازی واژن و درمان گشادی واژن بدون جراحى + فیلم   گشادی واژن و شل شدگی بافت واژن نیز از جمله علایم و نشانه های ناخوشایند بالا رفتن سن بانوان می باشد. بدترین حالت وقتی …

 • خطاهای رایج آقایان در نزدیکی با همسر

  خطاهای رایج آقایان در نزدیکی با همسر چیزهایی که همسرتان می خواهد می دانید؟ مردان اغلب فکر می کنند که می دانند همسرشان چه می خواهد. اما همه زنان مشابه هم نیستند. به گفته کارشناسان …

 • سوزاک و کلامیدیا دو بیماری جنسی شایع در ایران

    سوزاک و کلامیدیا دو بیماری جنسی شایع در ایران آشنایی سوزاک و کلامیدیا دو بیماری جنسی که در ایران شایع است   آشنایی با دو بیماری جنسی که در ایران شایع است دکتر مردانی، …

 • دانستنی های جالب درباره رابطه جنسی

    آیا این چیزها را درباره رابطه جنسی می دانید؟!   برخی از حقایق مربوط به رابطه جنسی از جمله این که یک رابطه جنسی سالم از شروط لازم برای یک رابطه زناشویی موفق است …

 • اختلالات جنسی زنان / سرد مزاجی زنان

  اختلالات جنسی زنان و سردمزاجی   اختلالات جنسی در زنان مشکلی شایع است. طبق آمار در آمریکا ۴۰ درصد زنان مشکلات خفیف و درجاتی از نگرانی در حین رابطه جنسی دارند و ۱۲ درصد مشکلات …

 • خود ارضایی در دختران خود ارضایی , روش ترک خودارضایی و عوارض خود ارضایی

    خودارضایی چیست ؟ خود ارضایی (استمناء برای مردان و استشهاء برای زنان) یکی از روش‌های انحرافی ارضای میل جنسی است، این عمل با انگیزش و تحریک اندام جنسی شخص از سوی خودش و یا …

 • پوزیشن های رابطه جنسی پوزیشن های رابطه جنسی در شرایط خاص

  حالت های و پوزیشن های مختلف در رابطه زناشویی در این مطلب به پوزیشن های مختلف رابطه جنسی برای : برای ایجاد ارگاسم در زن ، جلوگیری از بارداری،پوزیشن های رابطه جنسی مخصوص برای باردار نمودن …

 • بزرگ کردن آلت تناسلی مردان آیا بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و افزایش طول آن امکان پذیر است ؟

  امکان بزرگ کردن آلت تناسلی مردان از نظر متخصصین بزرگ کردن آلت تناسلی مردان بدون توجه به نیاز به آن، چه از نظر ظاهر بدن و چه از نظر کارکرد اندام تناسلی در رابطه جنسی …

 • آقایان برای ارضا کردن زنان این موارد را فراموش نکنید

    آموزش روش ارضا کردن زنان   پرسشی که برای اکثرا آقایان بعد از ازدواج پیش می آید چکار کنم زنم ارضا بشه ، آنچه اکثر آقایان تصور میکنند در آن مهارت دارند و به …

 • توالت فرنگی و بیماری های مقاربتی؟!

  توالت فرنگی و بیماری های مقاربتی؟!   احتمالا خیلی‌ها وقتی روی توالت فرنگی می‌نشینند، به این فکر می‌‌افتند که مبادا از نفر قبلی که آنجا نشسته بوده، بیماری یا عفونتی بگیرند.   شما چه فکر …